CameraTweak 2 přidává gesta, časovač a další do aplikace Fotoaparát pro iOS 7

Pokud už jste fanouškem nějaké aplikace Fotoaparát pro iPhone od třetí strany, možná vám CameraTweak po aktualizaci na iOS 7 příliš chybět nebude. Kdo však v minulosti okusil vychytávku, jistě bude nadšeni zprávou, že CameraTweak 2 byl právě vydán pro iOS 7. Aktualizovaná verze vylepšení nepřináší pouze kompatibilitu s nejnovější verzí iOS; nabízí také zcela nové uživatelské rozhraní a několik nových způsobů, jak si užít extra funkce fotoaparátu. CameraTweak 2 funguje jak v režimu fotografie, tak v režimu videa, s možnostmi, jako je zámek vyvážení bílé, odpočítávací časovač, režim časosběrného snímání a další. Aby bylo používání CameraTweak 2 opravdu pohodlné a nenápadné, vývojář do něj přidal gesta, která zajišťují, že přidaná tlačítka nebudou překážet při běžném ovládání fotoaparátu.

  7 nejlepších e-mailových klientů pro iOS v roce 2019

Když po instalaci vylepšení spustíte aplikaci Fotoaparát poprvé, v hledáčku se zobrazí animovaná postava, která ukazuje způsob, jak zrušit a vyvolat další tlačítka. Viditelnost těchto tlačítek jednoduše přepnete svislým přejetím po obrazovce. Pokyny týkající se těchto gest jsou také umístěny v nabídce Nastavení CameraTweak 2. Mezi další možnosti v této nabídce patří přepínače pro uložení nastavení do aplikace Fotoaparát a změna způsobu, jakým funguje „Pokročilý režim“.

V pokročilém režimu mohou uživatelé klepnutím na obrazovku změnit polohu zámku expozice. Druhé tlačítko dostupné na liště přidané vylepšením vám umožní spustit časosběrný režim, kde stačí zvolit dobu zpoždění a stisknout tlačítko snímání, než se fotoaparát dostane do práce. Odpočítávací časovač je ideální pro pořizování selfie. V obou režimech má volič pro změnu doby trvání docela elegantní design. Chcete-li změnit jeho nastavení, musíte otáčet prstem kolem číselníku. Režim vyvážení bílé je třeba vyvolat pomocí posledního tlačítka na liště CameraTweak 2.

  Jak upravit osobní údaje v automatickém vyplňování na iOS

Chcete-li změnit rozlišení snímku před jeho zachycením, stiskněte tlačítko vedle spouště. Dostupná rozlišení se pohybují od 144p do 2448p, s textovým popisem u každé možnosti popisující účel, pro který se rozlišení většinou používá. V režimu videa je možnost rozlišení doprovázena tlačítkem pro změnu hodnoty FPS vašeho fotoaparátu. Zámek vyvážení bílé je také funkční při natáčení videí. Pokud chcete při natáčení videa pořizovat statické snímky, klepněte na ikonu fotoaparátu na liště CameraTweak 2.

CameraTweak 2 stojí 0,99 $, pokud jste stávajícím uživatelem starší verze vylepšení, ale každý, kdo je s CameraTweak nováčkem, musí zaplatit 1,49 $, aby ji získal. Pokud CameraTweak 2 zní jako balíček, který vylepší váš zážitek z iOS 7, vyzkoušejte to tím, že zamíříte do BigBoss repo obchodu s útěky z vězení.

  Jak skrýt a chránit heslem fotografie na iOS