Chatscout pro podniky elektronického obchodování a Microsoft AI-Powered Designer

Ahoj, lidi! 🙋Dnes pro vás máme následující aktualizace produktů! 📣

Chatscout

Chatscout od Zevi je řešení pro vyhledávání a chatování založené na umělé inteligenci pro podniky elektronického obchodování. Chatscout zavádí osobní konverze se zákazníky a doporučuje produkty na základě jejich zapojení ke zvýšení prodeje.

Platforma je postavena na pokročilém zpracování přirozeného jazyka (NLP) a algoritmech strojového učení, které navazují osobní komunikaci se zákazníky a doporučují produkty na základě jejich interakcí.

Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje zákazníkům rychle najít cokoli z obrovského výběru produktů na webu elektronického obchodu. Podle Zeviho má integrace Chatscout za následek 30% nárůst konverzí a 28% nárůst hodnoty objednávky.

Tento chatbot může nahradit konvenční možnosti vyhledávání a poskytovat zákazníkům nejlepší možný zážitek z nakupování tím, že poskytuje personalizovaná a přizpůsobená doporučení produktů, která zvyšují hodnotu objednávky.

  Jak přidat své oblíbené panely předvoleb do doku Mac

Navíc nabízí data a analýzy v reálném čase, které vám pomohou lépe porozumět nákupním zvyklostem a zájmům vašich zákazníků, což vám pomůže optimalizovat váš internetový obchod.

Ve své nejnovější aktivitě získávání finančních prostředků Zevi získala 850 000 USD v předběžném financování od skupiny investorů, včetně WEH Ventures, Titan Capital, Veda VC, Entrepreneur First a Kube VC.

Společnost Microsoft vydala Designer, návrhářský nástroj založený na umělé inteligenci s širším rozsahem funkcí, ve veřejném náhledu. Umělá inteligence společnosti Microsoft pro převod textu na obrázek spoléhá na DALL-E 2 a OpenAI při vytváření krásných návrhů pomocí jednoduchého zadávání slov.

Stejně jako Canva může Microsoft Designer vytvářet návrhy prezentací, plakátů, pozvánek, digitálních pohlednic a dalších, které lze zveřejňovat na sociálních sítích a dalších platformách.

Některé z jeho schopností zahrnují změnu pozadí, mazání objektů, navrhování rozvržení, vyplnění prostoru vašimi nápady a navrhování barevných kombinací.

  Jak provést úlohu, když je do adresáře v Linuxu přidán nový soubor

Tvary, obrázky, ikony a nadpisy jsou předem vytvořené šablony z webu, které může uživatel použít na projekty. Předdefinované šablony rozměrů pro reklamy na Instagramu, LinkedIn a Facebooku jsou také snadno dostupné v Designeru, které uživatelé mohou vkládat přímo do svých návrhů.

Podle Microsoftu bude Designer po omezenou dobu zdarma, než bude zahrnut do předplatného Microsoft 365 Personal a Family. Přesto budou některé jeho funkce dostupné zdarma i pro neodběratele. Microsoft Designer si můžete zdarma vyzkoušet zde.

Replit, konkurent GitHubu, získává 100 milionů dolarů

Pokud používáte GitHub, měli byste se podívat na Ghostwriter s umělou inteligencí společnosti Replit. Replit’s Ghostwriter je první vývojářské chatovací IDE na světě (integrované vývojové prostředí).

Získává asi 97,4 milionu dolarů při ocenění 1,16 miliardy dolarů. Bude to silný kandidát na Microsoft GitHub.

Replit plánuje použít finanční prostředky k inovacím ve svém základním vývoji, rozšíření svých cloudových služeb pro vývojáře a podpoře inovací AI a LLM prostřednictvím Ghostwriter.

  Jak automaticky nastavit velikost obrázků v PowerPointu

Mezi jeho funkce patří „debugger“, který dokáže rozpoznat chyby v jejich kódu a doporučit vylepšení, automatizace opakujících se úloh kódování a schopnost testovat kód. Poskytuje také hosting softwaru, aby mohl sledovat, jak jej zákazníci využívají.

Výsledkem tohoto kombinovaného postupu je komplexní datová platforma, kterou lze využít k trénování modelů umělé inteligence pro generování kódu. Model OpenAI Codex AI pohání Ghostwriter Copilot.

Podle nejnovějších údajů Replit použil 20 milionů kodérů a napsal 240 milionů softwarových programů.

Replit soutěží s Microsoft Guithub ve vývoji „zcela autonomního“ AI kodéru, se kterým lze zacházet jako s lidským softwarovým inženýrem. Doufá, že prototyp bude hotový do roka.

Další aktualizace najdete v kategorii Nejnovější technologie.

x