Co je členství Life Time Fitness Founders?

Lidé, kteří jsou držiteli členství Life Time Fitness Founders, mohou navštívit fitness centrum, kdykoli si to přejí, zdarma. Může také zahrnovat další výhody, jako jsou úspory na určitých službách nebo produktech. Pokud jste nadšenci do posilovny a zajímá vás, co je členství Life Time Fitness Founders? Nebo co je kód zelený v Life Time fitness a co znamená MVP v Life Time? Pokud hledáte další informace týkající se Life Time Fitness, přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše dotazy, například jaké jsou úrovně Life Time členství.

Co je členství Life Time Fitness Founders?

Známou posilovnou v USA je Life Time Fitness. Je známý pro své významné centrum a celoživotní členství. V roce 1992 byla otevřena první pobočka řetězce v Minnesotě, oblíbené destinaci známých kulturistů. V USA je 121 franšízových míst. Protože je každé místo otevřeno 24 hodin denně, včetně svátků, členové nikdy nevynechají cvičení. Abyste si mohli užívat všech prémií, potřebujete předplatné Life Time Health.

Co je členství Life Time Fitness Founders?

Život Členství Fitness Founders poskytuje různé služby, včetně bazénů, posiloven a skupinových tréninkových programů, od franšízy fitness center Lifetime Fitness. Všechna zařízení v jakémkoli místě Life Time Fitness jsou přístupná zakládajícím členům. Už nikdy nemusíte platit měsíční poplatek, pozvat hosta zdarma a mít přístup na speciální akce jsou jen některé z výhod členství Life Time Fitness Founders.

  Jak synchronizovat Todoist s aplikací Gnome To Do na Linuxu

Kolik let vám musí být, abyste mohli cvičit v Life Time Fitness?

Členům Life Time Fitness musí být alespoň 18 let, aby se mohli zúčastnit cvičební programy. Seniorům není nikdy povolen vstup do posiloven, strečink nebo kardio prostorů. Zařízení je otevřeno osobám starším 18 let, na každé zařízení však musí vždy dohlížet zaměstnanec starší 16 let. Bez doprovodu dospělé osoby se teenageři ve věku 13 až 17 let nesmí účastnit skupinových cvičebních programů.

Co je Code Green v Life Time Fitness?

Code Green at Life Time Fitness je výstraha označující druh nouzové situace, která obvykle vyžaduje, aby členové a zaměstnanci okamžitě opustili zařízení, přesunuli se do jiné oblasti nebo evakuovali budovu. V reakci na problém tento klub vyhlásil stav nouze a zapnul Code Green. Po zeleném kódu obvykle následuje zaznění požárního poplachu a evakuace budovy, protože je prakticky vždy spojena s přítomností požáru.

Jaké jsou výhody Life Time Fitness?

Některá zařízení Lifetime Fitness nabízejí kromě obvyklého kvalitního vybavení a volných závaží také venkovní bazény, tenisové kurty a lezecké stěny.

Jaké jsou úrovně celoživotního členství?

K dispozici jsou různé úrovně členství Life Time Fitness Founders, včetně:

  • Individuální
  • Maximální rodina
  • podnikání
  • Partner

V závislosti na tom, kolik lidí žije ve vašem domě a jaký druh práce děláte, existuje cenový rozdíl za členství. Členství pro jednu osobu začíná na 72 USD, zatímco maximální rodinné členství začíná na 142 USD. Členství Společnosti a Partnera mají nárok na úsporu ceny i na další výhody, které jsou dostupné pouze pro jejich příslušné úrovně doživotního členství.

  Jak zabránit spammerům v útoku na váš Kalendář Google

Mohou doživotní členové používat jiné kluby?

Ano, můžete zvýšit své členství v Life Time Fitness Founders, abyste získali přístup do více klubů. Při upgradu se platí jednorázový servisní poplatek a další poplatky.

Mohou členové Life Time přivést hosty?

Ano, pokud máte členství v Life Time Fitness Founders, získáte každý měsíc bezplatný vstup pro hosty. Můžete použít pouze jednu kartu hosta na osobu za měsíc. Vyžaduje se průkaz totožnosti s fotografií a registrace hosta. Použití venkovních bazénů a basketbalových hřišť nemusí být povoleno vstupenkou, která podléhá omezením klubu a může být omezena na dobu mimo špičku. Členové platící měsíční poplatky nesmějí zvát hosty.

Co znamená MVP v životě?

MVP znamená Member Point of View at Life Time Fitness.

Můžete pozastavit své celoživotní členství?

Ano, člen Lifetime Fitness Work může pozastavit své členství s 30denní výpovědní lhůtou po dobu minimálně dvou měsíců v jakémkoli klouzavém 12měsíčním období. Díky tomu budete moci nadále využívat zařízení Life Time Fitness a využívat výhod svého členství, i když je pozastaveno. Pro další informace se laskavě obraťte na svého servisního zástupce Life Time Work.

Proč je život tak drahý?

Obecně platí, že Life Time Fitness je drahá posilovna. Má však určité výhody, díky kterým se náklady mohou vyplatit. Vzhledem k tomu, že Lifetime Fitness může předcházet, léčit a chránit se před bolestí, je to nákladný doplněk. 100 milionů dospělých jen v USA trpí chronickou bolestí, která stojí ekonomiku 100 miliard dolarů ročně ve ztrátě produktivity. Říká se, že Life Time zlepšuje pohodlí kloubů, snižuje zánět, zvyšuje sílu a zlepšuje pohyblivost.

  Jak používat Google Allo

Můžete vyjednat cenu v Life Time Fitness?

Ne, Life Time Fitness nevyjednává o poplatcích, ale poskytuje pobídky po celý rok. Nakonec se nebojte zeptat svých přátel, kteří již navštěvují posilovnu, ke které se chcete připojit, kolik platí každý měsíc a zda musí platit členský poplatek.

Co je to Life Time Diamond Member?

Členům Diamond Life Time Fitness jsou přístupná všechna centra a místa po celé zemi. Rodinné předplatné Greenway může stát 400 $ měsíčně, zatímco doživotní předplatné Greenway je 199 $ pro jednotlivce. S klubem Life Time Health Diamond můžete využívat drahé vybavení, kvalifikované instruktory a exkluzivní členství v posilovně. Zahrnuty jsou domácí cvičení, Apple Fitness+ a další věci.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, co je členství zakladatelů Life Time Fitness a co znamená MVP v Life Time. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x