Co je sdílení účtu Crunchyroll?

Crunchyroll je celosvětová online platforma pro streamování filmů, která specificky streamuje asijské filmy a televizní pořady na rozdíl od jiných webů nebo aplikací pro streamování filmů, jako je Netflix, Amazon prime atd. Přestože se jedná o americkou společnost a má sídlo v Kalifornii a San Franciscu, její služba je distribuce asijských filmů, pořadů, anime atd. po celém světě. Je výsledkem spolupráce mezi Sony Pictures a Sony Music Japan. Je to podobné jako u jiných online zábavních platforem a nabízí určité rozpočtové plány předplatného při vytváření účtu na Crunchyroll. Crunchyroll obsahuje tisíce anime show, asijských filmů a mnoho dalších. Poskytuje vzrušující funkce, jako je sdílení účtu Crunchyroll, které uživatelům umožňuje sdílet svůj účet Crunchyroll s přáteli a rodinou a sledovat Crunchyroll na více zařízeních současně. Pokud jste tedy velkým fanouškem anime a milovníkem japonských filmů a chcete si vytvořit uživatelský účet na Crunchyroll, jste na správném místě! Tento článek poskytne všechny informace, které byste si měli projít, než získáte svůj účet Crunchyroll, a dozvíte se, zda můžete mít Crunchyroll více uživatelských profilů.

Co je sdílení účtu Crunchyroll?

Co je sdílení účtu Crunchyroll, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Jak získat zdarma účet Crunchyroll?

Pokud jste velkým fanouškem anime a chcete streamovat filmy na Crunchyroll zdarma, postupujte podle některé z následujících metod:

Metoda 1: Použijte bezplatnou verzi Crunchyroll

Můžete tak učinit výběrem bezplatná verze Crunchyroll. Bezplatná verze vám nenabízí filmy ani pořady bez reklam a je zde mnoho omezení. Proto nebudete mít nárok na zobrazení všech pořadů. Tato bezplatná verze Crunchyroll je navíc v některých zemích od jara 2022 zastaralá a odstraněná.

  Proč dostávám spam z mé vlastní e-mailové adresy?

Metoda 2: Získejte 14denní bezplatnou zkušební verzi

Můžete se také rozhodnout pro 14denní bezplatnou zkušební verzi Crunchyroll a získat účet Crunchyroll zdarma. Crunchyroll odešle upozornění 2 dny před koncem vašeho zkušebního období. Proto můžete zrušit svůj plán předplatného a odstranit údaje o kartě, abyste se vyhnuli jakýmkoli transakcím. Můžete postupovat podle jednoduchých kroků a získat 14denní bezplatnou zkušební verzi.

1. Navštivte Přihlašovací stránka Crunchyroll ve vašem prohlížeči, pokud jste jej již vytvořili.

2. Zadejte své registrované e-mailové ID a heslo a klikněte na PŘIHLÁSIT.

Poznámka: Kliknutím na CREATE ONE vytvořte nový účet, pokud jej nemáte, a zadejte svůj e-mail a heslo, abyste jej úspěšně vytvořili.

3. V horní liště klikněte na VYZKOUŠET PREMIUM ZDARMA.

4. Poté klikněte na START 14DENNÍ ZKUŠEBNÍ ZDARMA pro požadovaný plán, který bude zahrnovat také sdílení účtu Crunchyroll.

5. Zadejte údaje o své kreditní kartě a PSČ a klikněte na Zahájit bezplatnou zkušební verzi, abyste okamžitě využili 14denní bezplatnou zkušební verzi.

Kolik stojí Crunchyroll za měsíc?

Crunchyroll je celosvětová online platforma pro streamování anime filmů, která nabízí různé plány předplatného, ​​stejně jako jiné aplikace pro streamování filmů. Má 3 typy předplatitelských plánů, z nichž 2 jsou měsíční a 1 roční. Cena plánů předplatného pro Crunchyroll India se liší od ceny Crunchyroll USA.

Plány předplatného Crunchyroll India jsou následující:

  • Crunchyroll také nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi spolu s jedním z měsíčních plánů předplatného, ​​když si na platformě vytvoříte účet.
  • Předplatné FAN stojí 79 INR měsíčně.
  • Předplatné MEGA FAN (1 měsíc) stojí 99 INR měsíčně. Má některé další funkce, které nejsou dostupné pro předplatné FAN, například můžete streamovat filmy na více zařízeních současně.
  • Předplatné MEGA FAN (12 měsíců) stojí 999 INR/rok. Toto je roční předplatné a má ještě více dalších funkcí ve srovnání s mega plánem. Získáte vzrušující slevu 16 % z měsíční ceny, která je účtována ročně.
  Jak přidat alternativní text k objektu v PowerPointu

Mohu sdílet účet Crunchyroll?

Ano, svůj účet Crunchyroll můžete sdílet se svými přáteli a známými. Vzhledem k tomu, že předplatné mega fanoušků vám umožňuje streamovat filmy na 4 obrazovkách nebo zařízeních současně, můžete svůj účet Crunchyroll sdílet se 3 dalšími uživateli.

Mohu aktivovat sdílení účtu Crunchyroll?

Ano, sdílení účtu Crunchyroll můžete aktivovat pomocí svých přihlašovacích údajů k účtu Crunchyroll. Pokud se rozhodnete pro předplatitelský plán Mega fanoušků, budete mít výhodu sdílení svého účtu s ostatními uživateli, nebo jinými slovy, můžete mít více uživatelů pro jeden účet Crunchyroll a můžete to udělat sdílením svých přihlašovacích údajů se všemi uživatele, se kterými chcete sdílet svůj účet Crunchyroll.

Co je sdílení účtu Crunchyroll?

Stejně jako každá jiná online aplikace pro streamování filmů, jako je Netflix, i Crunchyroll podporuje sdílení účtů, abyste si mohli užívat sledování filmů a pořadů současně se svými přáteli a blízkými. Sdílení účtu Crunchyroll znamená používání jednoho účtu Crunchyroll a jeho přihlašovacích údajů mezi více uživateli. Umožňuje nám sledovat filmy na více zařízeních najednou.

Můžete sledovat Crunchyroll na více zařízeních najednou?

Ano, Crunchyroll můžete sledovat na více zařízeních najednou. Pokud máte MEGA FAN nebo roční plán, můžete Crunchyroll sledovat na více zařízeních najednou. Pokud jste ale zvolili předplatné FAN, nebudete moci hrát Crunchyroll na více zařízeních najednou.

Můžete mít na Crunchyroll více uživatelů?

Ano, pro jeden účet Crunchyroll můžete mít více uživatelů, pokud si nezvolíte předplatné FAN. Jak již bylo zmíněno dříve, pokud se rozhodnete pro mega fanoušek nebo roční předplatné, můžete sdílet svůj účet Crunchyroll, čímž získáte více uživatelů pro jeden účet.

Mohu mít na Crunchyroll více profilů? Mohu mít Crunchyroll více uživatelských profilů?

Ne, bohužel na platformě Crunchyroll nemůžete mít více uživatelských profilů. Tato absence více profilů na Crunchyroll vede k nepřehlednosti seznamů sledovaných.

  Jak přiřadit VLC k displeji v nastavení více displejů

Kolik zařízení umí Crunchyroll?

Jak již bylo zmíněno dříve, pokud se plánujete rozhodnout pro MEGA FAN nebo roční předplatné, maximální počet zařízení, na kterých může Crunchyroll fungovat současně, jsou čtyři. Je to maximální počet zařízení, na kterých lze hrát, a tento limit nelze překročit.

Co je Crunchyroll MEGA FAN?

Stejně jako ostatní online streamovací aplikace vám Crunchyroll nabízí tři typy předplatitelských plánů. Crunchyroll MEGA FAN je typ měsíčního předplatného, ​​který má ve srovnání s předplatným FAN další funkce. Stojí 99 INR/měsíc a poskytuje funkce, jako je sdílení účtu Crunchyroll, stahování filmů pro sledování offline atd. Tento plán je dodáván se 14denní bezplatnou zkušební verzí.

Kolik stojí rodinný tarif Crunchyroll?

Plán Crunchyroll Family zahrnuje plán MEGA FAN, konečný plán FAN a roční plán. Ceny předplatného Crunchyroll se liší pro USA a Indii.

V USA jsou náklady na rodinné předplatné následující:

  • Plán MEGA FAN stojí 7,99 $ měsíčně
  • Plán Ultimate Fan stojí 14,99 $ měsíčně

V případě aplikace Indian Crunchyroll rodinný plán zahrnuje předplatné MEGA FAN a roční plán předplatného MEGA FAN. Náklady jsou následující:

  • Plán MEGA FAN stojí 99 INR měsíčně
  • Roční MEGA FAN stojí 999 INR/rok

***

Doufáme, že tento článek byl pro vás velmi užitečný a poskytl vám nezbytné informace požadované před vytvořením účtu Crunchyroll a sdílením účtu Crunchyroll a více uživatelských profilů Crunchyroll. Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. V dalším článku nám také dejte vědět, o jakém tématu se chcete dozvědět.

x