Co znamená „jiné Snapchatters“?

Výraz „Jiné Snapchatters“ vás může při sledování vašeho příběhu na Snapchatu poškrábat na hlavě. Pokud jste se ocitli v této situaci, nejste sami. Mnoho uživatelů na platformě položilo stejnou otázku. Prohledávání webu Snapchat však nepřinese žádné odpovědi, protože to společnost nikde na svém webu nezmiňuje.

Naštěstí jsme se trochu pohrabali a zjistili, co termín „Jiní Snapchatteři“ označuje. V tomto článku vám řekneme, co přesně to znamená.

Co znamená „jiné Snapchatters“ na Snapchatu?

Výraz „Ostatní Snapchatteři“ se vztahuje na uživatele Snapchatu, kteří viděli váš příběh, ale nesledují aplikaci. I když to odpovídá na jednu otázku, vyvolává to několik dalších. Znamená to, že vás přítel přestal sledovat nebo vás zablokoval? Pojďme se blíže podívat na to, kdo získá titul „Other Snapchatters“.

Byli jste odebráni jako přítel

Když někdo, s kým jste přátelé na Snapchatu, zobrazí váš příběh, platforma zobrazí jeho uživatelské jméno pod běžnými diváky příběhu. To znamená, že pokud se někdo, o kom jste si mysleli, že jste na platformě přátelé, zobrazí ve vašem příběhu jako „Jiní Snapchatteři“, pak už na Snapchatu přáteli nejste.

Nerad ti to lámu, ale tvůj přítel tě pravděpodobně přestal sledovat a teď je „jiný“. Můžete použít dva způsoby, jak zjistit, zda jste byli odebráni jako přítel na Snapchat.

 • Otevřete Snapchat a přejděte na chat ve spodní části obrazovky.
 • V zobrazeném seznamu vyhledejte jméno svého přítele.
 • Pokud stav snapu zní „Stav čeká na vyřízení“ a vedle jejich jména je šedá šipka, pak se s vámi pravděpodobně spřátelili.

    Nejlepší nástroje a software pro monitorování IT infrastruktury přezkoumány v roce 2020

  Dalším způsobem, jak zjistit, zda jste byli odebráni jako přítel, je použít skóre Snapchat. Zde je návod, jak se to dělá:

 • Spusťte Snapchat a vyhledejte osobu, o které si myslíte, že vás odebrala jako přítele.
 • Dále klikněte na jejich jméno a klepnutím otevřete jejich profil.
 • Zkontrolujte, zda můžete zobrazit jejich skóre Snapchat. Pokud nemůžete, už vás nesledují na Snapchatu.
 • Snapchat bohužel neusnadňuje rozeznání, když vás někdo zruší přátel. Platforma nezasílá žádné upozornění, ale stále můžete odesílat zprávy uživatelům, pokud váš účet nezablokovali. Výše uvedené metody jsou dobrým řešením při zjišťování, zda „jiný Snapchatter“ je někdo, kdo vás přestal sledovat.

  Byli jste zablokováni na Snapchatu

  Osoba, která se na vašem seznamu prohlížečů příběhů zobrazuje jako „Jiní Snapchatteři“, vás mohla po zhlédnutí vašeho příběhu zablokovat. Opravdu to zpochybňuje váš příspěvek, že? Než však uděláme ukvapené závěry, ujistěte se, že vás uživatel na platformě skutečně zablokoval. Tyto tři metody vám pomohou přijít věci na kloub.

 • Otevřete Snapchat a stiskněte ikonu lupy v levém horním rohu obrazovky.
 • Zadejte uživatelské jméno osoby, kterou hledáte.
 • Pokud se jejich jméno neobjeví, mohli vás zablokovat na Snapchatu.

  Můžete také zkontrolovat nedávné konverzace, abyste našli stopy o stavu vašeho online přátelství s druhým uživatelem. Postupujte takto:

 • Spusťte Snapchat a klepněte na ikonu chatu ve spodní části obrazovky.
 • Přejděte dolů v seznamu historie chatu a vyhledejte své konverzace s druhým uživatelem.
 • Pokud se nezobrazují ve vaší historii chatu, pravděpodobně vás zablokovali. Zkuste uživateli poslat zprávu. Pokud obdržíte odpověď, že zprávu nelze odeslat, je to další potvrzení, že jste byli zablokováni. Je důležité si uvědomit, že již nebudou mít přístup k žádným budoucím příběhům, které zveřejníte.

    Proč je „Animal Crossing“ skvělý a proč byste ho měli hrát

  Pokud se pokusíte odeslat zprávu a stav říká „nevyřízeno“, je pravděpodobnější, že vás zbavil přátel, ale nezablokoval vás.

  Nepřidali jste je na Snapchat

  Pokud máte veřejný účet Snapchat a v zobrazení příběhu vidíte „Další Snapchatters“, možná jste uživatele nepřidali do seznamu přátel. „Ostatní Snapchatteři“ vás buď mají na svém účtu jako přítele, nebo vám poslali žádost o přátelství, na kterou jste neodpověděli.

  Pomocí níže uvedených kroků můžete zjistit, kdo jsou tito „jiní Snapchatteři“, a rozhodnout se, zda je chcete mít jako přátele na svém účtu.

 • Otevřete Snapchat a klikněte na ikonu Profil v pravém horním rohu.
 • Z rozbalovací nabídky vyberte „Můj příběh“ a procházejte seznam diváků.
 • Prohlédněte si jména v části „Další Snapchatters“, abyste viděli, s kým se nekamarádíte.
 • Klepnutím na jejich jména zobrazíte jejich profily.
 • Pokud jste omylem zapomněli přidat „Jiné Snapchatters“ do seznamu přátel, můžete tak učinit nyní, než vám to bude nepříjemné.

  Jak zabránit „jiným Snapchatterům“

  Lidé, kteří s vámi nejsou přátelé na Snapchatu, uvidí vaše příběhy, pouze pokud je váš účet veřejný. Pokud jste si v zobrazení příběhu po zobrazení „Další Snapchatters“ uvědomili, že váš účet sledují cizí lidé, můžete změnit nastavení ochrany osobních údajů, jak je popsáno níže.

 • Spusťte Snapchat a klepněte na ikonu Profil v levém horním rohu.
 • Na obrazovce profilu klikněte na ikonu Nastavení.
 • Přejděte do části „Kdo může“ a klepněte na „Zobrazit můj příběh“.
 • Klepnutím na „Pouze přátelé“ zabráníte náhodnému přístupu k vašemu účtu.
 • Rozdíl mezi „Ostatními Snapchatters a +1 Více

  V seznamu prohlížečů příběhů na Snapchatu uvidíte tři kategorie lidí. Na platformě budou ti, se kterými jste společnými přáteli, „Jiní snapchatteři“ a „+1 další“.

  Hlavní rozdíl mezi „Ostatními Snapchatters“ a „+ 1“ navíc je ten, že „Jiní Snapchatteři“ mají svá uživatelská jména zobrazena v seznamu lidí, kteří si prohlíželi váš profil. Osoby v kategorii „+ 1 další“ však nebudou identifikovatelné.

    Co znamená „ITT“ a jak jej používáte?

  Skupina „Ostatní Snapchatteři“ se skládá z těch, kteří vás zablokovali nebo se s vámi zbavili přátel, nebo z lidí, kteří vás mají na seznamu přátel. I když vše, co vás spojuje s touto skupinou lidí, je žádost o přátelství, existuje vytvořený odkaz, který Snapchat rozpozná.

  S kategorií „+ 1 další“ mezi vámi dvěma neexistuje žádné spojení, vzájemné ani jiné. Nejste na jejich seznamu přátel a oni nejsou na vašem. Proto se výraz „+ 1 další“ obvykle zobrazuje, pokud je váš profil veřejný.

  Záhada vyřešena

  Není jasné, proč Snapchat zavedl termín „jiné Snapchatters“, ale nedokázal to vysvětlit svým uživatelům. Nicméně význam této fráze byl nyní po malém sledování odhalen. „Ostatní Snapchatteři“ se týkají těch, kteří viděli váš příběh a buď vás odebrali jako přítele, nebo vás úplně zablokovali. To může být docela nepříjemný způsob, jak zjistit, že s vaším přátelstvím není všechno v pořádku. Může také odkazovat na někoho, kdo vás sleduje, ale vy ho nesledujete zpět. Ať tak či onak, záhada „Jiný Snapchatter“ byla vyřešena.

  Přemýšleli jste, co znamená „jiný Snapchatter“ na Snapchatu? Použili jste některou z metod uvedených v tomto článku, abyste to zjistili? Dejte nám vědět, co si o frázi myslíte v sekci komentářů níže.

  x