Co znamenají přesýpací hodiny ve Snapchatu?

Snapchat má různé jedinečné funkce, které podporují interakci uživatele – včetně emotikonů, které jsou umístěny vedle uživatelských jmen, aby naznačovaly různé věci.

Jedním z emotikonů, který způsobil určitý zmatek, je emotikon přesýpacích hodin. co to přesně znamená?

Emodži přesýpacích hodin, stejně jako emotikony ohně, souvisí s vaší řadou Snapchat, která měří, jak často komunikujete s konkrétními lidmi na vašem seznamu přátel.

Pokud si nejste jisti, co je to Snapstreak a co tyto emotikony představují, čtěte dále. Tento článek vysvětlí vše, co potřebujete vědět o údržbě Snapstreaků a co znamenají různá běžná emotikony.

Co je to Snapstreak?

Pokud se chcete o emoji přesýpacích hodin dozvědět více, musíte nejprve pochopit, jak Snapstreaks funguje.

Když si vyměníte snap s jiným uživatelem alespoň jednou po dobu alespoň tří po sobě jdoucích dnů, spustíte Snapstreak. Když k tomu dojde, vedle tohoto uživatelského jména se objeví emotikon ohně.

  Jak používat text ve sloupcích jako Excel Pro

Abyste udrželi sérii, budete muset vyměnit snapy alespoň jednou za 24 hodin. Všimněte si, že oba musíte odeslat snímky, aby pruh pokračoval. Slouží jako zábavný způsob, jak povzbudit uživatele, aby aplikaci nadále pravidelně používali.

Vedle emotikonu ohně také uvidíte číslo, které zobrazuje počet dní, po které vaše série trvá. Pokud si nevyměníte snímky po dobu 24 hodin, série skončí a emotikony ohně zmizí.

Co znamená Emoji přesýpacích hodin?

Aby vám připomněl, že vaše 24hodinové okno Snapstreak končí, zobrazí Snapchat vedle emotikonu ohně emotikony přesýpacích hodin.

Pokud na toto emotikony nezareagujete dostatečně rychle, vaše série skončí. Ale kolik máte času?

Když časovač Snapstreak dosáhne 20. hodiny od vaší poslední výměny snapů, objeví se ikona přesýpacích hodin. To znamená, že vy a váš přítel máte přibližně čtyři hodiny na to, abyste se pokusili pokračovat v sérii, než bude pryč.

Pokud chcete, aby emotikon přesýpacích hodin zmizel, můžete si snímky okamžitě vyměnit, nebo nechat svou sérii ukončit.

Co je ikona 100 vedle Snapstreaku?

Ikona ‚100‘ vedle něčího uživatelského jména znamená, že se vám podařilo vyměňovat snímky s tímto uživatelem po sto po sobě jdoucích dní. Za toto obdivuhodné věnování vám Snapchat udělí emotikon „100“ na oslavu vašeho Snapstreaku.

  Nejlepší průvodce, jak všude povolit tmavý režim

Ikona zmizí ve 101. den bez ohledu na to, zda jste se rozhodli v sérii pokračovat, nebo ji nechat skončit.

Jak udržovat Snapstreak

Abyste udrželi svou sérii v chodu, musíte si vyměnit snapy. Samozřejmě, že ne všechny formy interakce na Snapchatu se počítají jako snapy.

Snímky jsou zprávy, které vytváříte pomocí tlačítka fotoaparátu. To znamená, že obrázky a videozáznamy se započítávají do vašeho Snapstreaku, zatímco textové a hlasové zprávy se nepočítají.

Mezi další interakce, které se nezapočítávají do Snapstreaku, patří:

 • Příběhy Snapchat
 • Brýle
 • Vzpomínky
 • Skupinové chaty

Co dělat, když váš Snapstreak zmizí?

Pokud váš Snapstreak zmizel, přestože jste vy i váš přítel odeslali snímky, mohlo dojít k chybě aplikace.

Pokud se domníváte, že váš Snapstreak zmizel kvůli nějaké chybě, můžete:

 • Přejít na Stránka podpory Snapchat.
 • Najděte možnost ‚My Snapstreak Disappeared‘.
 • Vyplňte potřebné informace.
 • Poté, co to uděláte, budete muset chvíli počkat, než se vám ozve podpora a pomůže vám s vaším problémem. Jakmile obdržíte zprávu zpět, Snapchat vám vysvětlí pravidla pro zachování vašeho Snap Streak.

    Jak přeskočit úvod pro televizní pořad na Netflixu ve vašem prohlížeči

  Pokud jste si jisti, že jste vy a druhá osoba dodrželi všechny pokyny pro udržení série, můžete pokračovat v chatování s podporou a získat zpět svou hasičskou trofej.

  Závěrečné myšlenky

  Pokud si přesýpacích hodin nevšimnete hned, můžete mít mnohem méně než čtyři hodiny na pokračování v sérii. Kontaktujte tedy svého přítele a pokuste se vyměnit snapy co nejrychleji.

  Bohužel mohou pruhy zmizet kvůli systémovým chybám nebo zaneprázdněným přátelům, kteří neudržují své pravidelné aktivity Snapchat. Pokud se však věnujete udržování dlouhé série, je to stejně snadné jako zajistit výměnu snapů alespoň jednou denně.

  x