Coursera a její knihovna bezplatných online video tříd přicházejí na Android

Ať už míříte do školy, vysoké školy nebo univerzity, pravděpodobně budete hledat nejúčinnější způsoby, jak se připravit na nové rozvrhy a kurzy. Pokud máte zařízení se systémem Android, pak již vlastníte účinný nástroj pro snadné učení a bez utrácení centu, protože Coursera, světově nejoblíbenější poskytovatel online vzdělávání, vydala svou aplikaci pro Android v Obchodě Google Play. Coursera pro Android přišla do mobilního operačního systému Google tři měsíce poté, co debutovala na iOS, a stejně jako její protějšek pro iOS vám i varianta Android umožní přístup a streamování videí z kurzů kdekoli a kdykoli.

Pro ty, kteří tuto službu neznají, Coursera nabízí skutečné vysokoškolské a univerzitní kurzy od skutečných škol studentům po celém světě, což jim umožňuje učit se, aniž by utráceli tolik času a peněz, kolik by jinak potřebovali. Bezplatná aplikace Coursera pro Android si klade za cíl usnadnit studentům přístup ke kurzům Coursera na cestách a přihlásit se k odběru více než 600 kurzů ve více než 20 oblastech.

Mezi další klíčové funkce aplikace patří možnost stahování obsahu pro offline prohlížení, přednášky od více než 100 partnerských institucí, včetně předních amerických a světových univerzit, a také skvělé uživatelské rozhraní optimalizované pro mobilní přístup.

Při prvním spuštění se budete muset přihlásit pomocí svého (nebo zazpívat s novým) účtem Coursera. Poté aplikace zobrazuje vaše aktuálně přihlášené kurzy. Přejetím prstem z levého okraje obrazovky získáte přístup k navigační nabídce, kde můžete ručně vyhledávat kurzy, které vás zajímají, a procházet řadu kategorií, včetně, ale nejen, Umění, Business Management, Chemie, Fyzika a ekonomie.

Služba se také zaměřuje na oslovení studentů žijících ve všech částech světa. K dosažení tohoto cíle je aplikace k dispozici ve 12 jazycích, včetně angličtiny, francouzštiny, ruštiny, čínštiny a španělštiny.

Každá stránka kurzu poskytuje kompletní informace o tom, o čem konkrétní couchingová lekce je a kolik týdnů nebo dní by měla trvat.

Aplikaci si můžete nainstalovat do svého zařízení z níže uvedeného odkazu Obchod Play.

Nainstalujte Coursera z Obchodu Play