Dokonalé řešení pro odemknutí vašeho iPhone

Někdy je těžké přijmout, že existuje nástroj jako Tenorshare 4uKey.

Je to řešení, které lze považovat za „jádro všech řemesel“ kvůli řadě problémů, které řeší pro uživatele iOS, ale navzdory oblastem, na kterých má roztažené ruce, stále zůstává pánem všech.

Tento nástroj může provádět různé úkoly, jako je odemykání vašeho iPhone bez přístupového kódu a dotykového ID, oprava deaktivovaného zařízení, odstranění profilu MDM a mnoho dalšího.

Pokud se už nějakou dobu chcete dozvědět více o 4uKey, jste na správném místě. V tomto příspěvku se ponoříme hluboko do nástroje, abychom zjistili, zda opravdu stojí za váš čas.

Začněme.

Kdy a proč byste měli používat Tenorshare 4uKey

Být uživatelem digitálního zařízení, jako je chytrý telefon, vás může občas dostat do krizových situací. Jedním z nejlepších příkladů by bylo, když zapomenete svůj přístupový kód a jste uzamčeni ze svého zařízení.

co v takové situaci děláte? Obvyklou odpovědí by bylo vzít to do servisního střediska a nechat techniky opravit to za vás. Pokud však rádi řešíte problémy sami místo toho, abyste se spoléhali na ostatní, dokonalým řešením pro vás by bylo použití nástroje, jako je Tenorshare 4uKey.

Poskytuje vám kontrolu nad spoustou různých běžných problémů, kterým uživatelé chytrých telefonů pravidelně čelí.

Zde jsou některé scénáře, ve kterých může být tento software velmi užitečný.

#1. Koupili jste si uzamčené zařízení z druhé ruky

Pokud jste v této situaci, je mi vás líto, protože nikdy není dobré bojovat s něčím, za co jste utratili peníze. Aby to neznělo dramaticky, ale je to skoro, jako byste utratili peníze, abyste si dali kýbl stresu. 😵‍💫

Vždy však existuje řešení problémů. Pokud jste si koupili iPhone nebo iPad z druhé ruky od jiné osoby a uvědomíte si, že má na svém místě Apple ID předchozího vlastníka, můžete pomocí Tenorshare 4uKey obejít Apple ID a aktivovat je pomocí svých přihlašovacích údajů.

Tímto způsobem můžete začít od nuly bez jakékoli stopy po předchozím majiteli. Samozřejmě si také můžete užívat všech funkcí zařízení.

Přečtěte si také: Jak přenést kontakty z Androidu do iPhone

#2. Zapomněli jste svůj přístupový kód

Toto je pravděpodobně slon v místnosti, protože je to tak zřejmé, a myslím, že většina z nás to zažila. Nikdy není dobrý pocit, když zapomenete svůj přístupový kód, protože nevíte, zda to dávat za vinu své paměti 🧠 nebo svému odvážnému já, že jste si nastavili obtížné heslo.

  Jak zálohovat profil Thunderbird na Linuxu

Pokud zadáte nesprávný přístupový kód příliš mnohokrát, vaše zařízení iOS bude deaktivováno a požádá vás o jeho obnovení prostřednictvím iTunes.

Pokud to nechcete udělat, můžete to pomocí 4uKey obejít a přeskočit proces obnovy přes iTunes, abyste skončili znovu s funkčním zařízením.

Nejlepší část? Je to otázka pár minut.

#3. Jste vývojář

Jako vývojář nebo technologický nadšenec je vždy důležité věci otestovat a jednou z oblastí, které byste chtěli zatlouct, je zabezpečení iOS. Všichni už víme, jak dobrá je bezpečnost zařízení Apple, ale není na škodu si to vyzkoušet.

Pomocí Tenorshare 4uKey můžete identifikovat zranitelnosti iOS a oblasti, které lze snadno obejít.

Vlastnosti Tenorshare 4uKey

To, co dělá Tenorshare 4uKey jedním z nejspolehlivějších odemykacích nástrojů, je jeho sada funkcí. Poskytuje vám spoustu neuvěřitelných funkcí, které dokážou vaše zařízení vytáhnout z králičí nory, včetně funkcí, které jsou odolné vůči budoucnosti.

Zde je rozpis hlavních funkcí:

#1. Odemkněte přístupový kód

Pokud vy nebo kdokoli z vaší rodiny zapomenete přístupový kód svého zařízení iOS, Tenorshare 4uKey jej může odemknout v několika jednoduchých krocích.

Navíc, i když je vaše zařízení deaktivováno, může to také opravit, aniž by se zapotilo.

#2. Odemkněte Apple ID

Zapomenutí vašeho Apple ID bývalo děsivou situací, ale s nástroji jako 4uKey už ne. Může odstranit aktuální Apple ID a umožnit vám vytvořit si nové. Je to skvělá funkce, kterou můžete mít, když nemáte žádný jiný způsob, jak získat přístup zpět ke svému zařízení.

Nemluvě o tom, že pokud jste si koupili zařízení z druhé ruky, u kterého se zdá, že má staré Apple ID stále na svém místě, tato funkce vám zachrání situaci.

Nejlepší na tom je, že nepotřebujete žádné technické znalosti, protože vše máte před sebou tím nejjednodušším způsobem.

#3. Odemkněte heslo pro čas u obrazovky

Jedná se o relativně novou funkci, která byla představena, ale je tak užitečná jednoduše proto, že zapamatovat si další přístupový kód (čas obrazovky) může být úkol, který málokdo bere vážně.

Rád bych věřil, že lidé zapomínají svůj přístupový kód času na obrazovce častěji než hlavní přístupový kód svého telefonu. Pomocí Tenorshare 4uKey můžete snadno odstranit přístupový kód bez ztráty dat.

#4. Obnovení továrního nastavení bez hesla

Pokud chcete provést obnovení továrního nastavení na vašem iPhone, ale nepamatujete si heslo, 4uKey vám to umožní bez problémů.

Nebudete potřebovat heslo ani iTunes.

#5. Opravte různé problémy se systémem iOS

Kromě obvyklých funkcí, které můžete očekávat od nástroje pro odblokování, má Tenorshare 4uKey také různé další opravy pro iOS.

Některé z nich zahrnují:

 • Odebrat Touch ID
 • Odebrat Face ID
 • Obejít obrazovku MDM
 • Vypněte „Najít můj iPhone“ bez hesla
 • Zbavte se procesu aktivace na iPhone a iPad
  Jak analyzovat argumenty příkazového řádku v Pythonu

Přečtěte si také: Jak opravit „Nelze se připojit k App Store“ na vašem iPhonu nebo iPadu

#6. Vysoká úspěšnost

Je velmi snadné reklamovat, ale stejně těžké je doručit. Naštěstí vše, co Tenorshare 4uKey slibuje, má vysokou míru úspěšnosti. Tato jediná skutečnost z něj dělá velmi spolehlivý nástroj pro použití v době nouze.

Používá pokročilé algoritmy k provádění úkolů, jako je odemykání vašeho přístupového kódu a Apple ID na vašem zařízení, a je téměř odolný proti selhání.

#7. Flexibilní kompatibilita

Tenorshare 4uKey je kompatibilní se všemi zařízeními Apple a verzemi iOS. Lze jej také stáhnout na macOS i Windows.

Vzájemná kompatibilita je skvělá, protože pokud jste někdo, kdo má iPhone, ale používá počítač s Windows, stále můžete svou práci odvést bezchybně.

#8. Snadno použitelné rozhraní

Na rozdíl od mnoha jiných výkonných nástrojů, které dělají kompromisy v rozhraní, s Tenorshare 4uKey můžete očekávat velmi snadno použitelné rozhraní. Nepotřebovali byste žádné technické dovednosti nebo předchozí znalosti o používání takového nástroje, protože vše je vám prezentováno jednoduchým způsobem.

Je také důležité zmínit, že žádná z úloh, které na tomto softwaru provádíte, netrvá příliš dlouho, bez ohledu na závažnost problému.

#9. Důraz na ochranu osobních údajů

Toto je pravděpodobně nejdůležitější funkce, kterou můžete najít u jakéhokoli softwaru. Důraz na soukromí dat a bezpečnost uživatelů by měl být nejvyšší prioritou a Tenorshare 4uKey to naprosto chápe.

Neukládá ani neprodává vaše osobní údaje, takže každý malý údaj, který do tohoto nástroje zadáte, je bezpečný.

Jak stáhnout a používat Tenorshare 4uKey

Navzdory tomu, co jste zatím četli, mi nemusíte vůbec věřit. Místo toho si můžete zdarma stáhnout Tenorshare 4uKey a sami si vše vyzkoušet. To je nejlepší způsob, jak získat všechny funkce z první ruky.

Když si chcete prodloužit licenci, můžete se podívat na jejich placené plány, které začínají na pouhých 45,95 $.

Chcete-li si nástroj stáhnout, jednoduše přejděte na jejich domovskou stránku a klikněte na tlačítko Stáhnout zdarma.

Jakmile si ji stáhnete do systému, pokračujte a nainstalujte ji pomocí dodaného instalačního programu.

Aplikace by se měla zobrazit na ploše nebo ve složce aplikací. Poté jej otevřete a vyberte jednu z možností uvedených na úvodní obrazovce.

Poté, co zvolíte požadovaný účel použití nástroje, budete požádáni o připojení zařízení k počítači/notebooku. Jak můžete vidět níže, připojil jsem svůj iPhone. Vybral jsem možnost Odebrat Apple ID, takže nyní kliknu na Start Remove.

Jakmile stisknete tlačítko Start Remove, nástroj okamžitě začne odstraňovat Apple ID. Musíte se jen ujistit, že se zařízení neodpojí, nebo neuzavírejte program.

Proces bude trvat několik sekund a poté se zobrazí tato obrazovka:

Tím potvrdíte, že Apple ID bylo z vašeho zařízení odstraněno, a můžete začít znovu s novým.

Výhody používání Tenorshare 4uKey

Tento software má všechny výhody, o kterých mohu pokračovat. Zde jsou však některé z hlavních výhod, o kterých věřím, že by každého nalákaly.

  Jak najít a odstranit duplicitní fotografie na vašem iPhone

#1. Super rychlý

Představte si, že odnesete telefon do servisního střediska a půlku dne čekáte na opravu telefonu, protože, přiznejme si, nejste jediný člověk, který čeká ve frontě.

Pokud se rozhodnete používat Tenorshare 4uKey, můžete přejít na něco, co je super rychlé ve srovnání s tradičními metodami oprav věcí.

Ať už jde o odemknutí přístupového kódu, odebrání Apple ID nebo obejití obrazovky MDM, vše zabere jen pár sekund vašeho dne. Jak pohodlné je to?

#2. Žádná ztráta dat

Většina metod, které 4uKey používá k řešení problémů v telefonu, neovlivňuje data, která již v telefonu máte. Můžete například snadno odstranit přístupový kód času na obrazovce, aniž byste se zbavili svých oblíbených fotografií.

Je však důležité mít na paměti, že v některých případech pravděpodobně dojde ke ztrátě dat. Jedním z příkladů je odemknutí zakázaného iPhonu.

#3. Začněte zdarma

Přestože je Tenorshare oblíbeným davem, zůstává velkorysý, pokud jde o ceny. Můžete začít bezplatně tím, že využijete bezplatnou zkušební verzi a ochutnáte, co tento nástroj umí.

Omezení Tenorshare 4uKey

Může to být těžké uvěřit, ale tento nástroj je velmi blízko k dokonalosti. Říkám to proto, že jsem neviděl žádná jeho omezení, kromě toho, že bude vyžadovat instalaci iTunes do vašeho počítače.

I na to má však řešení. Pokud v systému nemáte nainstalovaný iTunes, automaticky se nainstaluje několik komponent iTunes, které budou stačit k dokončení práce.

Alternativy Tenorshare 4uKey

Pokud z nějakého důvodu nechcete používat Tenorshare 4uKey, můžete se podívat na některé z alternativ, které se blíží odvádění dobré práce.

#1. FoneGeek iPhone Passcode Unlocker

Pomocí FoneGeek iPhone Passcode Unlocker můžete odstranit různé typy zámků obrazovky, včetně Face ID, Touch ID a 4/6místného přístupového kódu. Kromě toho může odstranit Apple ID, zámek MDM a přístupový kód času obrazovky.

Umožňuje vám také opravit váš deaktivovaný telefon bez iTunes nebo iCloud, a to vše zabere jen pár sekund.

Tento nástroj je k dispozici pro Windows i macOS a je kompatibilní se všemi nejnovějšími (a staršími) verzemi iPhonu a iPadu.

#2. AnyUnlock

AnyUnlock poskytuje efektivní řešení pro okamžitou opravu uzamčeného zařízení.

Abych byl konkrétnější, může provádět 12 hlavních odemykacích úkolů, mezi které patří:

 • Zámek SIM
 • Přístupový kód obrazovky
 • MDM zámek
 • Apple ID
 • Odstraňte šifrování záloh iTunes
 • Zámek aktivace iCloud
 • Přístupový kód času u obrazovky
 • Správce hesel
 • Obnovení hesla zálohy iTunes
 • Vypněte funkci Najít můj iPhone
 • Najděte Apple ID
 • Ověření iDevice

Ať už jste si koupili telefon z druhé ruky, prolomili telefon nebo zapomněli heslo, toto řešení může být zachránce.

#3. Odemknutí obrazovky Dr.Fone

K odemknutí vašeho iOS zařízení pomocí Dr.Fone Screen Unlock stačí tři jednoduché kroky. Pomocí tohoto nástroje můžete odstranit všechny typy zámků, abyste se dostali z problémů během okamžiku.

Můžete si ji stáhnout na Windows i na macOS a začít zcela zdarma.

Poznámka autora

Měl jsem možnost vyzkoušet Tenorshare 4uKey před více než rokem a ve chvíli, kdy jsem viděl jeho schopnosti, byl jsem docela ohromen tím, co dokáže. Rychle vpřed k dnešku a postupem času je to jen lepší a lepší.

Je to nástroj navržený tak, aby vyřešil většinu vašich problémů s „odemknutím“ vašeho zařízení iOS a odvádí fantastickou práci, aniž by vám zabral spoustu času.

Celkově si myslím, že 4uKey je skvělý nástroj, který můžete mít ve svém arzenálu, pokud jste uživatelem iOS. Snadno se používá, je efektivní a může vám ušetřit spoustu bolesti hlavy, pokud někdy zapomenete přístupový kód nebo narazíte na jiné problémy se zařízením.

Dále se můžete podívat na nejlepší zálohovací nástroje pro iPhone a iPad.

x