etechblog

Existuje nějaký limit pro neomezené přečerpání zeleného bodu?

Karta Green Dot je předplacená debetní karta, kterou lze nabíjet penězi a má pojištění FDIC. Lze jej použít k nákupům, výběru hotovosti a platbám. Karty Green Dot prodávají obchodníci jako Walmart, Uber a Starbucks. Ochrannou známku a termín GoBank vlastní Green Dot Bank, člen FDIC, která také podniká jako Green Dot Bank a Bonneville Bank. Pro krytí pojištění vkladů jsou vklady provedené pod kterýmkoli z těchto obchodních názvů prováděny u Green Dot Bank, jedné instituce pojištěné FDIC. Pak se můžete zeptat na několik otázek, jako například dělá Green Dot hotovostní zálohy a umožňuje vám GreenDot přečerpání? Jste na správném místě pro získání odpovědí. Odpovíme na všechny vaše dotazy komplexně. V tomto článku se také dozvíte o limitu neomezeného přečerpání Green Dot a vrácení hotovosti Green Dot.

Existuje nějaký limit pro neomezené přečerpání zeleného bodu?

Než se seznámíme s limitem neomezeného přečerpání Green Dot, pojďme se v následující části naučit způsoby opětovného nabití předplacené debetní karty Green Dot.

  Jak nastavit váš Mac, aby se každý den automaticky zapínal

Jak znovu načíst předplacenou debetní kartu Green Dot?

Existují dva pohodlné způsoby, jak dobít debetní kartu Green Dot:

Možnost I: Vložit hotovost na registrovanou kartu se zeleným bodem

Musíte oznámit pokladníkovi, že si přejete strhnout peníze na svou kartu. Poté můžete svou kartu přejet v registru. Existují omezení a servisní náklady 4,95 $. Existuje nespočet míst, kde můžete přidat prostředky na svou kartu, včetně 7-Eleven, CVS Pharmacy, Dollar General, Family Dollar a Kroger. Můžete přidat peníze na karty prodávané Centrem finančních služeb v tisících partnerských zařízení po celé zemi, jako jsou ACE Cash Express, Amscot, CheckChangers, Community Financial Service Center (CFSC), David’s Check Cashing, PLS a Rite Check Cashing. Pokračujte ve čtení, abyste zjistili limit neomezeného přečerpání Zeleného bodu.

Možnost II: Přidejte hotovost do registrované aplikace Green Dot

Podívejme se, jak přidat hotovost do aplikace Green Dot.

Poznámka: Tuto funkci nabízí pouze Cash Back debetní karta Visa, debetní karta Visa a debetní karta Visa Pay as you go.

1. Spusťte Zelená tečka aplikace na vašem zařízení.

2. Klepněte na Vklad ve spodní liště.

3. Poté klepněte na Vložit hotovost.

4. Klepněte na Vytvořit kód vkladu.

Poznámka: Platnost čárového kódu zálohy vyprší za jednu hodinu.

5. Vyberte požadovaného prodejce, u kterého chcete provést vklad.

6. Pro vybraného prodejce bude vygenerován čárový kód. Poskytněte bankovnímu pokladníkovi tento čárový kód spolu s penězi, které chcete vložit.

7. Pokladník naskenuje čárový kód, aby transakci dokončil a předá vám potvrzení.

  Jak přidat své oblíbené panely předvoleb do doku Mac

Na jakémkoli místě předložte pokladníkovi hotovost a číslo vkladu. Peníze budou převedeny na váš účet do 10 minut po dokončení výše uvedených kroků.

Kolik peněz můžete denně sundat svou zelenou tečkovanou kartu?

Není-li uvedeno jinak, můžete z bankomatu vybrat pouze 500 USD za den a 1 500 USD za transakci v zúčastněné bance. Platí pro registrované karty a personalizované karty. Výběr hotovosti z bankomatu je omezen na 300 USD za transakci. Jedná se o limit neomezeného přečerpání Zelený bod.

Jak můžete uplatnit svůj zelený bod cashback?

Green Dot cash back můžete uplatnit pouze po jednom roce od registrace vašeho účtu. Později můžete prostředky převést na zůstatek na účtu a okamžitě je použít nebo je vložit na svůj spořicí účet s vysokým výnosem, který bude úročen.

Která banka vám nejvíce umožní přečerpat?

Když transakce zaslané na váš bankovní účet překročí váš zůstatek, dojde k přečerpání. Jinými slovy, skončíte se záporným zůstatkem. Typický limit kontokorentu nabízený malými a velkými bankami se pohybuje od 100 do 1 000 USD na základě příjmu majitele účtu. Zde je rychlý odkaz na poplatky za přečerpání a omezení pro některé z nejoblíbenějších bankovních účtů. Některé z bank s nejlepším limitem pro přečerpání jsou:

  • Rozeznít
  • Wells Fargo
  • Chase Bank
  • Americká banka
  • SunTrust Bank
  • americká banka
  • Banka PNC
  • Kompas BBVA

Jak můžete přečerpat svou předplacenou kartu?

Poskytovatelé předplacených debetních karet poskytují ochranu proti přečerpání podobně jako kreditní karty. Pokud svůj limit překročíte, banka jej uhradí. Pošlou vám však účet a začnou přičítat poplatky a úroky. Chcete-li se zaregistrovat do ochrany proti přečerpání, postupujte takto:

  8 nejlepších nástrojů pro monitorování obvodů WAN (recenze)

1. Otevřete na svém smartphonu aplikaci Green Dot.

2. Klepněte na Ochrana proti přečerpání.

3. Klepněte na možnost Souhlasím a přihlaste se.

Umožňuje vám GreenDot přečerpání?

Ano, můžete odemknout ochranu proti přečerpání až do výše 200 $. Zelená tečka pokryje transakce nákupu debetní kartou nad rámec vašeho disponibilního zůstatku.

Můžete přečerpat na kartě Green Dot Unlimited?

Ano, můžete odemknout až 200 $ v rámci ochrany proti přečerpání. Transakce přesahující limit neomezeného přečerpání Zeleného bodu jimi budou kryty.

Existuje nějaký limit přečerpání pro Green Dot Unlimited?

Ano, limit neomezeného přečerpání Green Dot je až 200 $.

Můžete být negativní na zelené tečce?

Ano, kartu Zelený bod můžete použít k přečerpání. Ochrana proti přečerpání je možnost, kterou si můžete aktivovat až do výše 200 $ pouze pro výplatu mezd a vládní přímé vklady. Vaše vklady automaticky poskytují krytí a Zelená tečka rozhodne, zda bude krýt přečerpání.

Poskytuje Green Dot Cash Advance?

Ano. Jakýkoli bankomat se značkou Visa vám může získat hotovostní zálohu Green Dot. Pamatujte, že použití bankomatu vyžaduje zadání PIN.

Můžete získat hotovostní zálohu se svou zelenou tečkovanou kartou?

Ano, s kartou Green Dot můžete získat hotovostní zálohu.

Můžete získat půjčku na svou zelenou kartu?

Ano. Kdokoli může použít GreenDotmoney.com k podání žádosti o půjčku. Službu mohou využívat i klienti mimo Zelený bod. Můžete si vybrat z dostupných možností financování, včetně předplacené karty Green Dot nebo vašeho běžného účtu.

Můžete používat bankomat s kartou se zeleným bodem?

Ano. Dostanete bankomatovou kartu se 4místným PINem. Musíte si pamatovat, že z bezpečnostních důvodů smíte vybírat peníze z bankomatů pouze ve Spojených státech.

***

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a že jste se mohli dozvědět o limitu neomezeného přečerpání Green Dot a o tom, kdy vyplatit Green Dot cash back. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x