Fireflies, Krisp, tl;dv a Fathom jsou nástroje umělé inteligence pro lepší setkání

Ahoj! 🙋Dnes pro vás máme následující aktualizace produktů! 📣

Světlušky

Fireflies je asistent umělé inteligence, který zaznamenává, přepisuje a organizuje všechna setkání týmu na centralizovaném místě. Používá se ve více než milionech společností. Fireflies vám umožní prohledávat všechna vaše minulá konva a vytvářet akční předměty během několika sekund.

Platforma s umělou inteligencí poskytuje podrobné přehledy schůzek, osnovy, poznámky ze schůzek, klíčová slova a úkoly.

Tento nástroj se integruje se slavným softwarem pro schůzky a plánování, jako je Google Meet, Zoom, Teams Webex, RingCentral a Aircall, takže uživatelé mohou do hovorů rychle načítat data a další podrobnosti. Funguje také s komunikačními platformami, jako je Slack a CRM, jako je Salesforce, aby pomohl zajistit, že se plány promění v koordinovanou akci.

Jeho architektura poháněná umělou inteligencí rychle sleduje a prohlíží hodinovou schůzku za 5 minut. Uživatelé mohou rychle zobrazit akční položky, úkoly, otázky a další kritické metriky jednoduchými kliknutími a nahlédnout na schůzku.

  Sestavte si svůj vlastní Mini PaaS s těmito 7 software

Pomáhá spolupracovat s vašimi spolupracovníky, automatizovat pracovní postupy v CRM a další funkce s přidanou hodnotou, jako jsou metriky inteligence konverzí, které pomáhají měřit výkon a zlepšovat prodej, nábor a další interní procesy.

Krisp

Krisp je pokročilý software pro potlačení hluku navržený ke zlepšení komunikace na virtuálních schůzkách odstraněním hluku na pozadí hovorů. Zvyšuje produktivitu online schůzek pomocí funkce Voice Clarity and Meeting Assistant využívající umělou inteligenci.

Krisp získal řadu ocenění, včetně Gartner Cool Vendor, AI 50 Forbes, vítěz Peoples Voice atd.

Pro jednotlivce i týmy nabízí jeho technologie poháněná umělou inteligencí plynulý a nepřerušovaný zvukový zážitek. Krispovi důvěřují největší společnosti na světě, včetně AWS, Siemens, Accenture, Cisco, VMware, Sony, Solarwinds, Github a mnoho dalších.

Jediným kliknutím funguje jako „chytrá“ bariéra mezi vaším zařízením a jakýmkoli nástrojem pro online konverzaci, který potlačí veškerý hluk na pozadí. Platforma nabízí potlačení ozvěny, potlačení hluku a potlačení hlasu na pozadí.

Poskytuje přepis schůzek a poznámky ze schůze s pomocí umělé inteligence. Užitečné je také automatické shrnutí schůzek.

  Zde je návod, jak nadobro zavřít svůj účet na Twitteru

Je kompatibilní s různými komunikačními systémy a jeho uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje uživatelům soustředit se na hovory a ne se starat o přerušení zvuku. Je to zásadní nástroj pro vzdálené zaměstnance, virtuální školy a digitální nomády.

tl;dv

tl;dv je záznamník schůzek, který shrnuje a přepisuje vaše hovory s klienty, potenciálními zákazníky a členy týmu.

Půl milionu volí tl;dv. Pomáhá nahrávat hovory s křišťálově čistým zvukem a videem a okamžitě je načítat ze sbírky schůzek. Pomocí aplikace Zoom nebo rozšíření Google Meet pro Chrome můžete nahrávat schůzky zdarma.

Získejte ihned přesné přepisy schůzek pro Zoom a Google Meet ve více než 25 jazycích. Pomocí automatických štítků reproduktorů můžete identifikovat, kdo co řekl.

K rychlému shrnutí nejdůležitějších událostí z vašich schůzek použijte jednoduché kliknutí nebo zkratku. Téma bude rychle shrnuto pomocí nástroje AI Meeting Note Taker, který vám umožní soustředit se na konverzaci. Vyhledejte témata schůzek, abyste rychle identifikovali a sestavili všechny konverzace související s klíčovým slovem.

Tento nástroj vám pomůže dohnat diskusi o rozpočtu, kterou jste zmeškali při OOO nebo kontrole konverzace s klientem, kterou jste vedli. Už nikdy nezapomenete na žádnou akci nebo nepromeškáte schůzku. Ať už jde o Notion, Google Docs, Slack, Salesforce nebo HubSpot, platforma bez námahy spolupracuje s CRM a nástroji pro spolupráci.

  Jak zlepšit FPS v PUGB [Playerunknown’s Battlegrounds]

Sáh

Fathom je bezplatná aplikace Zoom, která zaznamenává, přepisuje a zvýrazňuje klíčové momenty z vašich hovorů pomocí funkce Zoom, takže se můžete místo psaní poznámek soustředit na konverzaci. Když kliknutím zvýrazníte část volání Zoom, zázračně shrne, co bylo řečeno. Použití je přímočaré.

Pomáhá vám zaznamenávat, přepisovat, zvýraznit a shrnout vaše schůzky, abyste se mohli soustředit na řeč. Je neuvěřitelně jednoduché nastavit a začít.

Automaticky vytváří a synchronizuje poznámky k hovorům do všech vhodných míst ve vašem CRM.

K vývoji platformy byly použity nejlepší bezpečnostní standardy, jako je end-to-end šifrování, důkladné monitorování a rutinní penetrační testování třetích stran.

Jako partner pro spuštění Zoom Apps prošel auditem SOC2 Type 2 a důkladnou bezpečnostní kontrolou.

x