Flint přináší do Chromu rychlé sdílení na sociálních sítích a plánování příspěvků

Pokud jste marketér na sociálních sítích, schopnost dodávat aktualizace správnému publiku ve správný čas vás udrží na vrcholu hry. Naštěstí jsou služby jako Google Alerts a HootSuit nesmírně užitečné, pokud jde o sledování online pokroku vaší značky a jejího virového faktoru na internetu. Možná jste také slyšeli o Viralheat, podobné službě, která pomáhá při správě více sociálních sítí pod jednou střechou za účelem sledování a analýzy spotřebitelského obsahu, zpětné vazby a diskusí o vašem produktu nebo službě sledováním počtu zmínek, které obdrží online. způsobem podobným Twitteru. Kromě toho umožňuje publikování a sdílení odkazů, obrázků a dalšího obsahu na více profilech sociálních sítí. Pokud chcete publikovat své příspěvky Viralheat tím nejjednodušším způsobem, zkuste Flint od Viralheat. Je to oficiální rozšíření pro Chrome od společnosti Viralheat, které vám poměrně snadno usnadňuje rychlé publikování vašich příspěvků na Facebooku, Twitteru, LinkedIn atd.

Používání Flintu je smrtelně jednoduché; po přihlášení ke svému účtu Viralheat klikněte na ikonu Flint na adresním řádku prohlížeče Chrome a zobrazí se vyskakovací okno, které vám umožní okamžitě publikovat, co chcete, na účty sociálních médií, které jsou propojeny s vaším profilem Viralheat.

Zřejmým základem Flintu je umožnit uživatelům snadno skládat zprávy Viralheat, aniž by museli nejprve přejít na jeho webový řídicí panel, a tento úkol odvádí bezchybně. V okně pro psaní zprávy můžete vybrat účty, kam chcete odeslat aktuální aktualizaci. K dispozici je podpora všech hlavních sociálních sítí, včetně Facebooku, Twitteru, Google+, LinkedIn a Tumblr.

Můžete také získat náhled svého příspěvku před jeho publikováním a dokonce můžete naplánovat zveřejnění aktuální zprávy na později. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko Plán a poté zadejte požadované datum a čas. Dostupnost dalších možností může záviset na vašem aktuálně předplaceném plánu Viralheat. Například možnost výběru různých šablon publikování je k dispozici pouze pro podnikové uživatele Viralheat. Další odkazy nebo fotografie mohou být připojeny k vašemu příspěvku pomocí příslušných tlačítek.

Flint je k dispozici zdarma v internetovém obchodě Chrome. Funguje na všech aktuálních verzích Chrome; naše testování bylo provedeno na Chrome 32 se systémem Windows 8.

Nainstalujte si Flint od Viralheat z Internetového obchodu Chrome