Fotografujte a automaticky je zálohujte do tří různých služeb

IFTTT je výjimečně důmyslná služba, která vám umožní propojit webové služby mezi sebou. Jde o jednoduchý koncept, který vám umožňuje vytvářet recepty pro připojení služeb pomocí jejich otevřených API, aniž byste museli vědět, jak s API pracovat. Služba má mobilní aplikace pro iOS i Android, ale právě byla spuštěna nová aplikace, která se zaměřuje na něco, na co používáme naše telefony poměrně často; fotografování. Nová aplikace se nazývá Do Camera a pro každou pořízenou fotografii si můžete nechat aplikace zálohovat fotografie nebo je nahrát do libovolných tří služeb podle vašeho výběru. Otázkou může být, které služby podporuje, a krátká odpověď je; spousty. K vytváření vlastních receptů lze použít téměř jakoukoli službu, která má otevřené API.

  Jak se ztlumit při hovoru se zoomem

Spusťte aplikaci. Pokud již máte účet IFTTT, můžete jej použít k přihlášení. Pokud ne, můžete si účet vytvořit zdarma. Do Camera je aplikace pro fotoaparát, nic jiného, ​​ale pro každou pořízenou fotografii ji lze odeslat do libovolných tří služeb. Mohou to být Dropbox, Facebook, Disk Google, Twitter nebo e-mail. Ve výchozím nastavení získáte e-mailový recept, který vám pošle e-mailem pořízenou fotografii. Můžete jej smazat a přidat recepty pro další služby.

Klepnutím na tlačítko upravit vedle receptu jej upravíte a odstraníte. Chcete-li přidat nový recept, klepněte na tlačítko kotlíku vpravo dole a poté na jedno z velkých tlačítek plus.

Budete muset povolit příslušné kanály pro služby, do kterých chcete nahrávat nebo zálohovat, a poté se přihlásíte k příslušnému účtu služby a umožníte aplikaci, aby se k němu připojila. Jakmile to budete mít za sebou, pořízení jedné fotografie ji automaticky odešle třem službám. Na svém zařízení nebudete potřebovat nainstalované aplikace pro Dropbox, Disk Google atd., což znamená, že se ušetří úložný prostor, pokud vaše zařízení nemá moc volného místa.

  Co znamená certifikace Apple MFi?

Dalším důvodem, proč používat Do fotoaparátu, je to, že se zálohují pouze fotografie, které chcete zálohovat. Na rozdíl od aplikace Carousel Dropbox, která nahraje každou jednotlivou fotografii, kterou pořídíte, lze tuto aplikaci použít pouze v případě, že chcete zálohovat fotografii. Je k dispozici pro iOS i Android.

Nainstalujte Do Camera z App Store

Nainstalujte aplikaci Do Camera z Obchodu Google Play

x