Funkce iMessage, kterým byste se měli vyhnout se zelenými bublinami Android Buddies

V iMessage můžete dělat spoustu skvělých věcí, kromě posílání textových zpráv svým přátelům a rodině, ale pro vaše krajany, kteří používají Android, budete chtít tyto specifické funkce iMessage přeskočit, protože na nich nefungují. Mobilní operační systém Google.

Mějte na paměti; některé funkce iMessage stále fungují s Androidem, i když možná ne tak dobře, jako by tomu bylo u jiných iPhonů. Pokryjem obě strany spektra, abyste věděli, co přesně s Androidem funguje a co ne.

Funkce iMessage, které nefungují s Androidem

Není překvapením, že většina funkcí iMessage na druhém konci buď vypadá trochu funky, nebo prostě s Androidem vůbec nefunguje.

Apple Pay Cash je jedna z funkcí, kterou nebudete moci používat se svými přáteli a rodinou se systémem Android, což dává dokonalý smysl, protože Apple Pay Cash je tak jako tak pouze pro iPhone. Raději použijte PayPal, Venmo, Square Cash nebo jinou mobilní platební platformu.

  SwiP je bezplatná aplikace pro automatizaci přepínání profilů pro Android

Některé aplikace iMessage nemusí s Androidem fungovat dokonale. Váš počet najetých kilometrů se může lišit v závislosti na aplikacích iMessage, které často používáte, ale já jsem použil ETA Aplikace iMessage, která pošle příteli se systémem Android můj odhadovaný čas příjezdu, a přestože se na mém iPhonu objevila s čistým náhledem, na jeho konci se zobrazila pouze jako adresa URL. Je pravda, že to stále technicky funguje, ale není to tak čisté.

Pokud jde o Tapbacky – reakce emotikonů na zprávy – fungují na Androidu, ale zobrazují se jako text. Když tedy přejdete na „palec nahoru“, jejich textovou zprávu s textem „Díky!“ zobrazí se pouze jako zcela nová textová zpráva, že jste ji označili jako „To se mi líbí“, místo toho, aby se zobrazovala jako malá ikona palce vedle původní zprávy.

S iMessage Effects je to stejné, jako je odesílání textu nebo fotografií pomocí Invisible Ink. Na Androidu se efekt neprojeví. Místo toho jasně zobrazí vaši textovou zprávu nebo fotografii s textem „(Odesláno neviditelným inkoustem)“ vedle ní. Pokud tedy plánujete poslat nahou fotku s Invisible Ink kamarádovi se systémem Android, vězte, že nebude z jejich strany vůbec cenzurován.

  Jak sledovat využití dat v systému Android

Ručně psané zprávy se v první řadě neodesílají. Člověk by si myslel, že je iMessages pošle jako prostý obrázek, ale pokaždé mi to zobrazí pouze červenou chybovou zprávu „Nedoručeno“. Může to být chyba, ale zdá se, že ano jiní se s tímto problémem setkali také a už se to nějakou dobu děje.

A pokud jde o zvukové zprávy, tato funkce není k dispozici ani při psaní SMS s přítelem Android. Takže pro ty líné lidi tam venku budete muset všechno napsat (ačkoli můžete stále používat hlasové diktování).

Jaké funkce tedy fungují s Androidem?

Může vás trochu odradit vědomí, že existuje tolik funkcí iMessage, které se systémem Android nefungují, zvláště pokud většina vašich přátel a rodiny používá Android. Stále však existují některé funkce iMessage, které fungují napříč oběma platformami, takže nemáte úplně smůlu.

  Jak připojit zařízení Android k projektoru

Pro začátek Animoji fungují, když je pošlete přátelům Android. Statický obrázek Animoji je odeslán jako běžný obrázek a zobrazuje se dobře; animované Animoji se také posílá jako video, i když bohužel v dost mizerné kvalitě.

Náhledy URL také stále fungují docela dobře, když posíláte odkaz z iPhone na Android. Obě zařízení vygenerují pěkně vypadající náhled jakékoli webové stránky, kterou odešlete.

A samozřejmě, fotografie a videa se v pohodě pošlou do jiných zařízení Android. I když videa na Androidu vypadají dost hrozně.

Bohužel je to tak docela vše. Není zde nic překvapivého, ale rozhodně to ukazuje, jak velký přínos má používání iMessage z iPhone na iPhone.