GIFDeck promění prezentace na SlideShare na GIF


Důležitá otázka, kterou si moderní technologie vybízí, zní: „Mohou být GIFy někdy použity pro něco jiného než vtipné internetové komentáře?“. Je samozřejmé, že život nám nabízí jen velmi málo okamžiků, kdy by mohl být GIF skutečně použit, a ještě méně okamžiků, kdy by takové použití bylo vhodné. Seznamte se s GIFDeck; je to úžasná malá služba, která mění prezentace na SlideShare na GIF. Ve výchozím nastavení převede prvních deset snímků, i když v případě potřeby můžete přidat další. Konečný výstupní GIF lze uložit na místní disk a použít jej téměř jakýmkoli způsobem.

Chcete-li prezentaci převést na GIF, vložte její odkaz a klikněte na Odeslat. Tím převedete prvních deset snímků na GIF. Vzhledem k tomu, že převádíte prezentaci a ne video, nebudete si muset dělat velké starosti s frekvencí snímků, ale možná budete chtít upravit rychlost, která ovlivňuje, jak dlouho bude snímek viditelný, dokud se nepřepne na další. Chcete-li to provést a zahrnout do konečného GIF více než deset snímků, klikněte na ikonu malého ozubeného kolečka a rozbalí se a zobrazí možnosti pro počet snímků, které mají být zahrnuty, interval mezi změnami snímků a velikost konečného obrázku GIF.

  Proč nemůžete použít televizi jako monitor?

Klikněte na Odeslat a aplikace vám poskytne váš GIF. Klikněte na Uložit pro uložení na plochu. Kvalita GIF je dobrá a velmi dobře použitelná. Ve skutečnosti je dost dobrý na to, aby byl použit v samotné prezentaci.

Pokud vás zajímá, kde můžete použít GIF prezentace, pak vám GIFDeck nabízí několik návrhů, nejraději ho používám, když tweetujete. Je to skvělý nástroj pro lidi, kteří se účastní konferencí nebo na nich prezentují. Můžete dát svému publiku náhled prezentace, která má být přednesena, nebo ji můžete dokonce použít jako prodejní nástroj.

GIFDeck nabízí různé velikosti pro GIF, ale kromě toho neexistuje způsob, jak zmenšit velikost souboru. Možná jej můžete zkomprimovat později, pokud pro to máte správnou aplikaci.

  Jak nastavit a používat iPhone X, iPhone XR, iPhone XS nebo iPhone XS Max

Navštivte GIFDeck

Prostřednictvím digitální inspirace

x