Gmail nyní funguje bez internetu; Zde je návod, jak povolit možnost „Povolit offline poštu“!

Gmail od Googlu je bezpochyby jednou z nejpoužívanějších e-mailových služeb na trhu a Google jej často vylepšuje přidáváním nových funkcí a změn. Nyní gigant Mountain View přidal možnost používat Gmail offline, bez aktivního připojení k internetu. Podívejte se, jak povolit režim offline v Gmailu a jak to funguje přímo zde!

Jak používat Gmail offline: Průvodce (2022)

E-mailové služby, jako je Gmail nebo jakákoli jiná služba, vyžadují aktivní připojení k internetu, aby uživatelé mohli kontrolovat svou e-mailovou schránku, dostávat nové e-maily a odpovídat na ně. S povoleným režimem offline pošty pro Gmail však uživatelé budou moci přistupovat víceméně ke všem funkcím e-mailové služby Google bez jakéhokoli internetu. Budou moci kontrolovat svou doručenou poštu, otevírat nepřečtené e-maily a dokonce odesílat nové e-maily příjemcům.

  Výchozí adresa IP směrovače je vysvětlena

Pokud tedy chcete pro Gmail používat offline režim, začněte hned podle níže uvedených kroků.

  • Otevřete svůj účet Gmail na počítači Mac, Linux nebo Windows a přejděte k nastavení pomocí ikony ozubeného kolečka v pravém horním rohu. V místní nabídce vyberte možnost „Zobrazit všechna nastavení“ a otevřete nabídku nastavení.

  • Přejděte na kartu „Offline“ z horního navigačního panelu.

  • Na této stránce zaškrtněte políčko „Povolit offline poštu“ pro zapnutí offline režimu pro Gmail. Můžete také vybrat požadovaná nastavení funkce.

  • Po dokončení klikněte na tlačítko „Uložit změny“ v dolní části.

Když je režim offline zapnutý, Gmail automaticky synchronizuje vaše nejnovější e-maily pro přístup offline a uchovává je po určitou dobu v rozmezí od 7 dnů do 90 dnů.

  Jak poslat BNB do peněženky Metamask

Za zmínku však stojí, že odesláním e-mailu v režimu offline se e-mail ve skutečnosti neodešle příjemci. Spíše uloží složenou poštu do složky „Pošta k odeslání“ a odešle ji, jakmile se uživatel vrátí online. Google také navrhuje, aby si uživatelé uložili Gmail do záložek ve svých prohlížečích Chrome, aby měli snadný přístup k platformě, i když jsou offline.

Další informace o offline režimu pro Gmail najdete na oficiální stránce podpory Google. Také nám dejte vědět své názory na to v komentářích níže.

x