Google I/O 2023 SquareX pro Security Twinr App Creator

Ahoj všichni! 🙋Dnes pro vás máme následující aktualizace produktů! 📣

Konečný seznam všeho oznámeného na konferenci Google I/O 2023

Google během své vývojářské konference učinil několik oznámení, včetně funkce „Immersive View for Routes“ v Mapách Google, která shromažďuje informace o simulacích provozu, cyklopruzích, parkování, složitých křižovatkách a dalších podrobnostech do jednoho místa.

„Magic Editor“ poháněný umělou inteligencí pro úpravu konkrétních částí fotografie, jako je popředí nebo pozadí, vyplnění mezer a přemístění objektu pro lepší záběr snímku pomocí složitějších nástrojů a „Magic Compose“ pro přepisování textů v různých stylech s využitím zpráv a rozhovory.

Uvedení nového jazykového modelu „PaLM 2“ a rozšíření jeho chatovacího nástroje „Bard“ na podporu japonštiny a korejštiny. PaLM 2 bude aktualizovaný chatovací nástroj Bard společnosti Google a základní model pro většinu nových funkcí umělé inteligence. Zahrnuje také lepší podporu psaní kódu a ladění.

Sada Workspace také získá nové funkce založené na umělé inteligenci, včetně automatického generování tabulek a vytváření obrázků.

  7 Nejlepší software pro vzdálené monitorování a správu (RMM) pro malé a střední podniky

Google představil „MusicLM“, experimentální nástroj umělé inteligence, který mění text na hudbu a konverzační režim.

Google spustil svůj ML Hub, zdroj pro vývojáře, kteří hledají rady ohledně školení a nasazení modelů ML, bez ohledu na úroveň jejich zkušeností s AI.

Google přidá nový filtr „Perspektivy“, který zvýrazní výsledky vyhledávání, které by mohly těžit z uživatelských zkušeností, jako jsou příspěvky na diskusních fórech, na stránkách s otázkami a odpověďmi a na platformách sociálních médií, včetně videí.

Google spouští Codey, nástroj pro dokončování a generování kódu založený na umělé inteligenci pro zpracování dotazů souvisejících s kódováním.

Google se spojil s Cisco, Microsoft a Zoom, aby přinesli konference do Android Auto, což řidičům umožní používat WebEx, Teams a Zoom prostřednictvím středového displeje vozidla. Funkce audiokonferencí byla oznámena na konferenci I/O společnosti Google a je součástí tlaku společnosti na automobilový trh.

Google Cloud – nový superpočítačový virtuální stroj A3 s GPU Nvidia H100 poskytuje výpočetní výkon, vysokou propustnost a nízkou latenci za férovou cenu.

Služba Google Vertex AI také získává nové modely umělé inteligence, včetně Imagen, modelu převodu textu na obrázek, který dokáže upravovat obrázky a psát popisky.

  Jak se chránit před Pharmingovým útokem

Google oznámil nové modely umělé inteligence pro svou plně spravovanou službu Vertex AI, včetně Imagen. Tento model převodu textu na obrázek dokáže generovat a upravovat obrázky a psát popisky pro existující obrázky.

Google vydal vylepšení své sítě Find My Device, která umožňuje proaktivní upozornění na neznámé sledovače a podporuje konektivitu s dalšími sledovači Bluetooth.

Nakonec Google představil „Sidekick“, nový nástroj umělé inteligence, který poskytuje kontextové návrhy, když uživatelé píší na Google Docs, a „Codey“, nový nástroj pro dokončování a generování kódu.

Startup SquareX chrání uživatele webu pomocí jednorázových prohlížečů

SquareX, singapurský startup zabývající se kybernetickou bezpečností, získal od Sequoia Capital Southeast Asia počáteční financování ve výši 6 milionů dolarů. Cílem společnosti je bojovat proti bezpečnostním hrozbám založeným na webových prohlížečích pomocí svého na míru šitého produktu kybernetické bezpečnosti, který uživatelům umožňuje otevírat odkazy a soubory v dočasných kontejnerových karanténách.

Bezhlavé prohlížeče SquareX běží v jeho datových centrech a zajišťují, aby osobní údaje nebyly vystaveny bezpečnostním hrozbám.

Prohlížeče se používají k mnoha činnostem, jako jsou e-maily, nakupování nebo bankovnictví. Odhaluje však bezpečnostní hrozby, jako je krádež identity a únos relace. Tradiční nástroje kybernetické bezpečnosti nebyly navrženy pro tyto hrozby a zaměřovaly se především na viry, červy a síťové útoky. V takovém scénáři by se SquareX ukázal jako účinný nástroj.

  Jak vložit Emoji do Photoshopu

SquareX nabízí jednorázové prohlížeče jako alternativu k tradičním řešením zabezpečení koncových bodů, jako jsou VPN a antivirový software. Tyto prohlížeče umožňují anonymní prohlížení z libovolného místa a jsou okamžitě zničeny, což zajišťuje, že identita a data uživatele jsou v bezpečí a nelze je sledovat pomocí sledovačů webových stránek.

Twinr

Twinr je tvůrce aplikací bez kódu, který pracuje se všemi technologiemi webových stránek, jako je Shopify, WooCommerce, BigCommerce, Squarespace atd. Umožňuje uživatelům vytvářet nativní software připravený k produkci během několika sekund.

Nabízí úpravy pro konfiguraci doplňků, náhled a testování aplikace a její publikování v obchodech Apple a Google Play.

K dispozici jsou personalizovaná oznámení push, opuštěná oznámení push, Google AdMob, registrace aplikací, nákupy v aplikaci a vícejazyčná podpora.

Požaduje 100% schválení aplikace, nejrychlejší čas uvedení na trh, snadno použitelný nástroj pro tvorbu aplikací a zákaznickou asistenci na trase.

Další aktualizace najdete v kategorii Nejnovější technologie.

x