iPhone + AI = 🔥

Nástroje AI jsou na vzestupu, zejména ChatGPT, kvůli jejich potenciálu.

Je to revoluční nástroj, který může potenciálně nahradit většinu vaší lidské práce, a je docela přesný.

Bez ohledu na to, zda potřebujete pomoc s vašimi úkoly, kancelářskou prací, vařením nebo prostě čímkoli, stačí zadat několik výzev a nástroj se okamžitě vrátí s odpovědí.

Prakticky se můžete robota zeptat na cokoliv a očekávat, že pokaždé dostanete odpověď.

Pokud již nějakou dobu používáte ChatGPT a přemýšleli jste, zda byste jej mohli spárovat se Siri vašeho iPhone, je to zcela možné.

Pojďme se o tom dozvědět více a naučit se, jak to udělat správným způsobem.

Výhody používání ChatGPT se Siri

Vzhledem k tomu, že Siri je také technologií AI, spárujete-li ji s ChatGPT, stane se z vás nejlepší virtuální asistent chatbota, který zvýší vaši produktivitu. Jde v podstatě o spojení síly obou těchto technologií.

Zde jsou některé úžasné výhody toho:

#1. Lepší zpracování přirozeného jazyka

Vzhledem k tomu, že ChatGPT je nástroj, který sleduje pokročilý model zpracování přirozeného jazyka, může snadno pochopit a odpovědět na složité otázky s neskutečnou přesností ve srovnání s jinými podobnými nástroji AI.

Když jej spárujete se Siri, může zlepšit schopnost Siri lépe rozumět a odpovídat na otázky, které jsou na něj kladeny.

Čtěte také: Chatboti mají rádi ChatGPT, aby vedli konverzace jako lidé

#2. Personalizované odpovědi

ChatGPT je skvělý při získávání konkrétních datových sad a vytváření personalizovaných odpovědí na základě různých faktorů, jako je chování uživatelů, historie a preference.

  14 nejlepších her pro vývoj 14 online kurzů, které je třeba absolvovat v roce 2022

To může pomoci Siri zlepšit uživatelský zážitek tím, že nabídne přizpůsobené odpovědi na konkrétní dotazy uživatelů.

#3. Méně časově náročné

Je fakt, že většinou používáme nástroje AI, abychom ušetřili čas, ale věděli jste, že můžete dále zkrátit dobu potřebnou k získání odpovědí? Když používáte Siri s ChatGPT, může vám pomoci automatizovat opakující se úkoly, jako jsou:

  • Plánování schůzek
  • Nastavení budíků
  • Nastavení připomenutí
  • Odesílání zpráv

To nakonec skončí tak, že ušetříte tolik vašeho času na denní bázi.

#4. Rozšířená znalostní báze

Spojením výkonu těchto dvou nástrojů umělé inteligence získáte přístup k širší znalostní základně a široké škále otázek, protože obě tyto technologie jsou trénovány na obrovském množství dat.

Minimální požadavky na integraci ChatGPT se Siri

Před pokračováním v integraci se musíte ujistit, že máte zaškrtnuté některé minimální požadavky. Zde jsou ty, o kterých potřebujete vědět:

  • Účet na OpenAI
  • Zástupce SiriGPT na vašem iPhone
  • Klíč OpenAI API

Výše uvedené 3 požadavky stačí k integraci ChatGPT se Siri.

Jak integrovat ChatGPT se Siri: Krok za krokem

V hlavní části tohoto příspěvku si projdeme kroky k integraci ChatGPT se Siri.

Krok 1: Na svém iPhone si stáhněte zástupce SiriGPT. Po stažení pokračujte a otevřete jej a klepněte na Přidat zástupce.

Krok 2: Přejděte na platform.openai.com a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů k účtu OpenAI. Po přihlášení byste měli vidět takovou obrazovku.

Krok 3: Klepněte na ikonu 3 řádků.

Krok 4: Když se nabídka rozbalí, klepněte na svůj profil. Můj říká Osobní, takže na to klepnu.

Krok 5: Klepněte na Zobrazit klíče API.

Krok 6: Klepněte na Vytvořit nový tajný klíč.

Krok 7: Uvidíte, že byl vygenerován klíč API. Klepněte na ikonu kopírování a poté klepněte na OK.

Krok 8: Nyní musíme přidat klíč API do zkratky SiriGPT. Začněte otevřením aplikace zkratek na vašem iPhone a poté najděte zkratku SiriGPT. Klepnutím na 3 tečky upravte zkratku.

  Získejte pro svůj web reklamní server pomocí těchto 9 platforem

Krok 9: Podívejte se, kde je uvedeno PŘIDAT KLÍČ API ZDE. Do tohoto pole vložte klíč API, který jste právě zkopírovali z OpenAI.

Krok 10: Přejděte dolů, dokud neuvidíte Diktovat text. Pod tím uvidíte Povolit diktování. Klepněte na to, čímž byste se měli dostat do Nastavení a zapnout jej.

POZNÁMKA: Pokud nevidíte možnost Povolit diktování, je to pravděpodobně proto, že diktování je již pro vás povoleno.

Krok 11: Vraťte se zpět ke zkratce SiriGPT a měli byste vidět malé vyskakovací okno s upozorněním na ochranu soukromí, které vás požádá o povolení přístupu zkratky k rozpoznávání řeči. Klepněte na Povolit, abyste mohli klást otázky ChatGPT svým hlasem.

Znovu klepněte na zkratku SiriGPT; tentokrát můžete položit otázku svým hlasem. Voila! Úspěšně jste integrovali ChatGPT se Siri.

Jak používat integraci ChatGPT se Siri

K SiriGPT se dostanete tak, že přejdete do aplikace zkratek nebo vyslovíte příkaz, jako je Hey Siri (následovaný názvem zkratky); v tomto případě by to byl SiriGPT.

Když je zkratka aktivní, můžete hlasem přikazovat cokoli a očekávat odpověď. Pro začátek zde jsou některé z mnoha věcí, které můžete po integraci udělat:

#1. Požádejte ji, aby vám poskytla personalizovaná doporučení

Po integraci si můžete užívat smíšené funkce a v tomto případě může Siri využít dovednosti zpracování přirozeného jazyka ChatGPT k poskytování personalizovaných doporučení na základě vašich preferencí.

Můžete například říci: „Ahoj Siri, požádej ChatGPT o doporučení pizzerie v mém okolí, která je zcela vegetariánská.“

#2. Získejte výzvy ke kreativnímu psaní

Velmi skvělá funkce, která se objeví po integraci, můžete požádat Siri, aby požádala ChatGPT o psaní výzev, které vám pomohou s vašimi úkoly kreativního psaní. Využije dovednosti ChatGPT při vytváření jazyků.

#3. Vyhledejte pomoc s domácím úkolem

Pokud jste student, můžete vyhledat pomoc od Siri a ChatGPT, abyste to dokončili mnohem rychleji. Můžete se například zeptat na něco jako: „Ahoj Siri, požádej ChatGPT o pomoc s mým domácím úkolem z matematiky.“

  Jak automaticky e-maily BCC pomocí pravidel v aplikaci Outlook

Můžete být opravdu podrobní uvedením přesných otázek/součtů ve své učebnici, aby to umělá inteligence mohla udělat za vás. Mějte na paměti, že jej použijete pouze pro asistenci a ne pro úplné dokončení vašeho domácího úkolu.

Když se obě technologie zkombinují, možnosti jsou obrovské. Je však také důležité poznamenat, že odpovědi generované po integraci závisí na otázce nebo výzvě, kterou se vás zeptáte.

Kvalita odpovědi přímo souvisí s kvalitou výzvy, takže aby fungovala co nejlépe, zajistěte, aby byly vaše výzvy jasné a stručné.

Kromě toho, pokud používáte bezplatnou verzi ChatGPT, existuje možnost, že tento nástroj nebude dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V současné době se bezplatní uživatelé potýkají s důsledky vysokého provozu a používání uživateli po celém světě, takže je nedostupný, když je provoz vysoký.

Chcete-li tento limit zvýšit, můžete se samozřejmě rozhodnout pro verzi ChatGPT PRO.

Závěrečná slova

Dokud používáme umělou inteligenci k pomoci, inspiraci a generování nápadů, je to úžasná technologie, kterou bychom měli všichni využívat. Díky integraci ChatGPT se Siri můžete věci posunout na další úroveň a výrazně si usnadnit život.

Dále se podívejte na tato rozšíření pro Chrome, abyste získali nejlepší zážitek z ChatGPT.

x