etechblog

Jak aktivovat kreditní kartu Chase online

Chase je americká národní banka, kterou provozuje organizace JP Morgan Chase. Chase banka nabízí všechny bankovní služby, včetně online i offline. O své kreditní a debetní karty můžete požádat online a nechat si je doručit až k vašim dveřím. Pokud jste zaregistrováni ve službě online bankovnictví, můžete své bankovnictví spravovat pomocí oficiální webové stránky nebo aplikace Chase. Pokud jste si nedávno otevřeli svůj bankovní účet v Chase a hledáte řešení, jak používat služby online bankovnictví k získání kreditních a debetních karet, tento článek vám s tím pomůže. Pomůže vám pochopit, jak můžete aktivovat svou kreditní kartu Chase online nebo zavoláním, jak aktivovat debetní kartu Chase v aplikaci Chase, jak aktivovat kreditní kartu Chase bez volání a také co se stane, když kreditní karta Chase není aktivována. .

Jak aktivovat kreditní kartu Chase online

Kreditní kartu Chase můžete aktivovat online z webu Chase ověřením požadované kreditní karty. Pokračujte ve čtení dále, abyste našli kroky vysvětlující totéž podrobně s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

  Zde je návod, jak sledovat online závěrečnou sezónu Game of Thrones

Můžete použít Chase kreditní kartu, než dorazí?

Ano, můžete použít kreditní kartu Chase, než vám dorazí, nastavením digitální peněženky. Pokud vaše kreditní karta Chase brzy dorazí, váš účet Chase bude aktualizován s údaji o vaší kreditní kartě. Poté můžete pomocí těchto údajů nastavit kartu v digitální peněžence a používat ji, než vám dorazí. Dokud však neaktivujete svou kreditní kartu nebo neověříte účtenku, existoval by určitý limit použití.

Aktivují se kreditní karty Chase?

Ne, kreditní karty Chase nejsou aktivovány. Musíte je aktivovat buď zavoláním, nebo návštěvou svého účtu Chase v prohlížeči nebo aplikaci a aktivovat svou kreditní kartu Chase online. Když obdržíte svou kreditní kartu Chase, najdete kroky k její aktivaci vytištěné na dokumentu, který je připojen k vaší kreditní kartě. Chcete-li aktivovat svou kreditní kartu Chase, postupujte podle uvedených kroků.

Co se stane, když kreditní karta Chase není aktivována?

Pokud neaktivujete svou kreditní kartu Chase, nebude to mít vliv na váš účet. Jediné, co se stane, je, že vaše kreditní skóre bude postupně klesat a ve vaší kreditní zprávě se karta zobrazí. Pokud ji chcete nadále používat, měli byste aktivovat svou kreditní kartu, a pokud tak neučiníte okamžitě, nižší kreditní skóre může ovlivnit vaše budoucí nákupy. To se stane, pokud není aktivována kreditní karta Chase.

Jak můžete zkontrolovat, zda je vaše kreditní karta Chase aktivní online?

Chcete-li zkontrolovat, zda je vaše kreditní karta Chase aktivní online, postupujte takto:

1. Navštivte Web Chase ve vašem prohlížeči.

2. Zadejte své uživatelské jméno a heslo a klikněte na Přihlásit se.

  Jak najít celá slova v MS Word místo textových řetězců

3. Pokud se požadovaná kreditní karta zobrazí se všemi detaily, jako je aktuální zůstatek atd., znamená to, že je aktivní online.

Jak aktivujete svou kreditní kartu Chase online?

Chcete-li aktivovat svou kreditní kartu Chase online, postupujte takto:

1. Spusťte prohlížeč zařízení a přejděte na Web Chase.

2. Poté se přihlaste ke svému účtu zadáním svého uživatelského jména a hesla.

3. Vyberte kreditní kartu, kterou chcete aktivovat.

4. Klikněte na Více > Ověřit karty.

5. Klikněte na Další a vaše kreditní karta bude po několika sekundách úspěšně aktivována.

Takto můžete aktivovat svou kreditní kartu Chase online.

Musíte zavolat, abyste si aktivovali kreditní kartu Chase?

Pokud máte online bankovní účet Chase, nemusíte k aktivaci své kreditní karty Chase volat. Pokud nemáte účet, musíte zavolat. Jakmile bude kreditní karta úspěšně aktivována, budete ji moci okamžitě používat pro transakce. Pokud chcete aktivovat svou kreditní kartu Chase zavoláním, číslo najdete na zadní straně kreditní karty Chase.

Jak můžete aktivovat svou kreditní kartu Chase bez volání?

Chcete-li aktivovat svou kreditní kartu Chase bez volání, postupujte takto:

1. Navštivte Web Chase a přihlaste se ke svému účtu Chase.

2. Vyberte kreditní kartu, kterou chcete aktivovat.

3. Klikněte na Více.

4. Poté klikněte na Ověřit karty.

5. Nakonec klikněte na Další.

Vaše kreditní karta bude úspěšně aktivována po několika sekundách. Takto můžete aktivovat svou kreditní kartu Chase bez volání.

Jak dlouho po aktivaci kreditní karty ji můžete používat?

Kreditní kartu Chase můžete používat ihned po její aktivaci. Kreditní kartu Chase můžete aktivovat online nebo offline. Můžete to udělat online přihlášením ke svému účtu Chase online nebo pomocí aplikace Chase. A offline je volání na telefonní číslo uvedené na zadní straně vaší kreditní karty. Jakmile aktivujete svou kreditní kartu, můžete ji okamžitě použít k nákupu zboží za zvýhodněnou cenu.

  Jak získat nejlepší kvalitu zvuku na Spotify

Můžete si aktivovat debetní kartu Chase online?

Ano, debetní kartu Chase můžete aktivovat online. Jakmile obdržíte svou debetní kartu, můžete navštívit web Chase a přihlásit se ke svému účtu a aktivovat ji.

Jak můžete aktivovat debetní kartu Chase v aplikaci Chase?

Chcete-li aktivovat debetní kartu Chase v aplikaci Chase, postupujte takto:

Poznámka: Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu v aplikaci Chase.

1. Otevřete Chase Mobile aplikace na vašem smartphonu.

2. Pokud jste obdrželi debetní kartu, zobrazí se vaše karta na obrazovce. Klepněte na tuto debetní kartu.

3. Kliknutím na Aktivovat kartu aktivujete debetní kartu Chase.

Takto můžete aktivovat debetní kartu Chase v aplikaci Chase.

Na jaké číslo zavoláte, abyste aktivovali debetní kartu Chase?

Můžete zavolat na číslo 800-290-3935 a aktivovat svou debetní/ATM kartu Chase. Toto číslo naleznete také na zadní straně své debetní karty. Pro aktivaci debetní karty stačí zavolat na toto číslo a debetní karta bude aktivována. Můžete také zajít do nejbližšího bankomatu a provést transakci pomocí kódu PIN k debetní kartě a aktivovat debetní kartu.

Potřebujete aktivovat preferovanou kartu Chase Sapphire?

Záleží na tom, zda aktivovat kartu Chase Sapphire Preferred nebo ne. Je to nejvýhodnější pro ty, kteří musí hodně cestovat, ať už kvůli práci, nebo jen cestovat, jíst a zkoušet nová jídla. Kdykoli použijete kartu Chase Sapphire Preferred, získáte více bonusových bodů 5krát více na nákupy cestování, 3krát více na stravování a mnohem více výhod ve srovnání s jinými kartami Chase. Můžete také získat až 60 000 bonusových bodů, pokud během prvních tří měsíců od otevření účtu utratíte 4 000 USD za nákupy.

***

Doufáme, že vám tento článek pomohl pochopit, jak aktivovat kreditní kartu Chase online. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. V dalším článku nám také dejte vědět, o jakém tématu se chcete dozvědět.

x