Jak hledat Snapchat podle telefonního čísla

Sociální média se staly snadným způsobem, jak zůstat ve spojení se svými přáteli, rodinou, příbuznými a oblíbenými celebritami. V této digitalizované éře je k dispozici mnoho sociálních sítí, jako je Snapchat, Facebook a Instagram. Snapchat je aplikace, kde lidé mohou posílat fotografie a text svým známým. Speciální funkcí této aplikace je, že fotografie označované jako snap se zobrazí na několik sekund a pokud někdo pořídí snímek obrazovky, dostanete na to upozornění. Pokud jde o speciální funkci textu, můžete chat nastavit do režimu zmizení, jakmile zprávu uvidí ostatní. Navíc má možnost, pomocí které můžete přidat příběh, který bude viditelný vašim přátelům. Vzhledem k tomu, že tato aplikace je k dispozici pro Android a iOS, lidé ji široce používají, aby zůstali ve vzájemném spojení. Tato aplikace přiřadí každému uživateli uživatelské jméno a často neznáte uživatelské jméno svých přátel, takže nemůžete zůstat se svými přáteli v kontaktu. V tomto článku vás provedeme vyhledáváním na Snapchatu podle telefonního čísla. Takže pokračujte ve čtení a vyhledejte Snapchat podle telefonního čísla.

Jak hledat Snapchat podle telefonního čísla

V tomto článku vám řekneme, jak najít snapchat podle telefonního čísla. Existuje několik způsobů, jak vyhledávat uživatelské jméno Snapchat podle telefonního čísla. Začněme od nejjednodušší metody, jak zjistit, jak hledat Snapchat podle telefonního čísla.

Metoda 1: Prostřednictvím Snapchat Vyhledání uživatelského jména podle telefonního čísla

K tomu potřebujete mít v telefonu Snapchat. Níže jsou uvedeny kroky, které musíte dodržet –

  Jak vytvořit vlastní nálepky ve Snapchatu

1. Spusťte na svém mobilním telefonu aplikaci Snapchat.

2. Klepněte na ikonu Přidat přítele, která se nachází v pravé horní části.

3. Klepněte na možnost Všechny kontakty.

4. V seznamu, který se otevře, vyhledejte přítele, kterého chcete přidat.

5. Klepnutím na možnost Přidat odešlete žádost o přátelství příteli ze seznamu kontaktů.

Ale pouze těm lidem z vašeho seznamu kontaktů se zobrazí, kdo jsou tam na Snapchatu.

Metoda 2: Použití online aplikací třetích stran

Existuje několik aplikací, které vám pomohou najít Snapchat podle telefonního čísla. Zde probereme jednu z aplikací a poskytneme vám seznam dalších aplikací, abyste si mohli vybrat podle svého pohodlí.

Společenský sumec

Přestože Social Catfish nabízí službu vyhledávání online seznamek, umí mnohem víc. Je to účinný nástroj pro nalezení někoho na všech sociálních sítích, protože shromažďuje miliardy veřejných dat ze seznamek a sociálních sítí. Můžete rychle najít všechny online profily a obrázky lidí vyhledáním pomocí jejich telefonního čísla.

1. Otevřete Společenský sumec kliknutím na odkaz přiložený na sociálním sumci.

2. Zadejte telefonní číslo přítele, kterého chcete vyhledat.

3. Klikněte na možnost Hledat.

Další aplikace, které vám mohou pomoci, pokud vás zajímá, jak hledat Snapchat podle telefonního čísla, jsou Spokeo a Intelius

Metoda 3: Synchronizace kontaktů

Mnoho lidí čelí problému, že mají číslo přátel uložené ve svém seznamu kontaktů, ale nemohou je najít na Snapchatu. Pro všechny, kteří čelí tomuto problému, můžete podle níže uvedených kroků provést vyhledávání uživatelského jména Snapchat podle telefonního čísla.

1. V telefonu Otevřete aplikaci Snapchat.

2. V levém horním rohu se zobrazí ikona profilu. Klikněte na tuto ikonu profilu.

3. V pravém horním rohu se zobrazí ikona nastavení. Klikněte na ikonu Nastavení.

  Jak požádat dívku o její Snapchat

4. V části Můj účet přejděte dolů a vyhledejte synchronizaci kontaktů.

5. Klepněte na Synchronizace kontaktů

6. V části Správa synchronizace kontaktů zaškrtněte políčko Synchronizovat kontakty.

Pomocí těchto kroků můžete synchronizovat svůj seznam kontaktů a najít své přátele, kteří jsou ve vašem seznamu kontaktů.

Jaké jsou další způsoby, jak najít někoho na Snapchatu?

Existují i ​​​​jiné způsoby, jak někoho najít na Snapchatu. Probrali jsme je níže;

Metoda 1: Použijte možnost vyhledávání na Snapchat

1. Klepnutím na ikonu Snapchat na vašem mobilním telefonu otevřete aplikaci.

2. Klepněte na ikonu Hledat zobrazenou na levé straně.

3. Napište jméno svého přítele.

4. Zobrazí se seznam osob se stejným jménem. Vyberte ze seznamu svého přítele kliknutím na možnost Přidat přítele.

Metoda 2: Vyhledávání na jiném účtu sociálních médií

Většina uživatelů zveřejňuje své Snapcodes a identity Snapchat na svých sociálních sítích Facebook, Twitter a Instagram.

1. Musíte zkopírovat uživatelské jméno uvedené v bio.

2. Klepněte na ikonu Hledat.

3. Zadejte uživatelské jméno do uživatelského vyhledávání Snapchat a najděte svého přítele. Vaše hlavní nabídka zobrazí profil Snapchat.

4. Zde můžete osobu přidat jako přítele kliknutím na ikonu Přidat přítele.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jak to vypadá, když vás někdo zablokuje na Snapchatu?

Ans. Nedostanete upozornění, pokud jste byli zablokováni na Snapchatu, ale existují způsoby, jak to zjistit. Pokud si myslíte, že vám někdo zakázal přístup, zkuste najít jeho uživatelské jméno, projděte si své konverzace nebo mu pošlete zprávu Snapchat. Pokud vše ostatní selže, můžete zjistit, zda jste byli zablokováni, vyhledáním jejich jména na jiném účtu.

Q2. Můžete vyhledat uživatele Snapchatu?

Ans. Ano, je možné vyhledávat uživatele snapchatu tak, že od svých přátel požádáte o kód Snap, přidáte přátele pomocí adresy URL, synchronizujete svůj seznam kontaktů a požádáte o uživatelské jméno svých přátel.

  Jak odstranit nálepky v aplikaci Snapchat

Q3. Jak najdete někoho na Snapchatu pouze s jeho čísly?

Ans. Vyhledávání uživatelského jména Snapchat podle telefonního čísla je možné mnoha způsoby. Těmito způsoby je synchronizace seznamu kontaktů, používání stránek dostupných online, jako jsou sociální sumci, dotazování se na uživatelské jméno svého přítele pomocí jednoduchého textu na mobilním telefonu a vyhledávání na Snapchat zadáním jména přítele.

Q4. Můžeš ještě napadnout někoho, kdo se s tebou spřátelil?

Ans. Když vás někdo zruší na Snapchatu, nemůžete mu poslat snímek. Snapchat vám ale umožňuje posílat jim jednoduché textové zprávy.

Q5. Proč dívky používají snapchat?

Ans. Snapchat je fantastický nástroj pro svobodnou ženu. Umožňuje jednotlivcům komunikovat s potenciálními partnery na seznamování bezstarostným, zajímavým stylem nebo procházet účty Snapchat jiných svobodných lidí. Snapchat vám také umožňuje „tajně“ komunikovat s osobami, o kterých váš partner neví.

Q6. Vidíte někoho Snapchat, aniž byste si ho přidali?

Ans. Můžete si prohlížet příběhy jednotlivců, kteří to sdíleli ve veřejném režimu, ale nemůžete si prohlížet příběhy těch, kteří to sdíleli v soukromém režimu.

***

Doufáme, že jste se s pomocí tohoto průvodce dokázali naučit vyhledávat snapchat podle telefonního čísla. Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, neváhejte je hodit do sekce komentářů níže.

x