Jak hostovat Amazon Hub Locker/Counter?

Spuštění Amazon Lockers v roce 2011 mělo za cíl vyřešit několik problémů, které měla firma s doručováním produktů svým klientům.

Po jedenácti letech jsou nyní skříňky na více než 2 800 místech ve více než 50 městech USA. Výsledkem je, že malé podniky mají nyní fantastickou šanci zvýšit návštěvnost svých obchodů tím, že budou hostovat skříňky.

Přestože doručovací systém Amazonu patří mezi nejspolehlivější na všech platformách elektronického obchodu, piráti verandy rychle ničí zážitek z doručování.

S rostoucím počtem pirátů na verandě po celém světě potřebuje Amazon řešení na ochranu své 310milionové spotřebitelské základny a jejích probíhajících iniciativ; Amazon Hub Lockers and Counters by mohly být tím správným krokem. Co jsou tyto skříňky a jak s nimi může růst vaše firma? Pojďme to zjistit!

Proč Amazon potřeboval své rozbočovací skříňky a pulty?

Navzdory snadnému používání Amazonu má společnost několik nedostatků, které by vás mohly obtěžovat. Je možné, že budete moci přijímat zásilky pouze v určité dny, pokud jste pracující profesionál.

Také ponechání balíčků na verandě může být riskantní kvůli možnosti „pirátství na verandě“. Od roku 2021 nahlásilo 23 milionů Američanů ukradené zásilky ze svých domovů.

K řešení takových problémů vytvořil Amazon program Lockers. V tomto článku vám vysvětlíme, jak Amazon Lockers fungují a jak je používat, abyste zajistili, že už nikdy nezmeškáte žádnou krabici. Kromě toho budeme také podrobně hovořit o tom, jak hostit skříňku Amazon hub.

Co je to Amazon Hub?

Amazon Hub je mezinárodní síť míst vyzvednutí. S pomocí této iniciativy může každý podnik s fyzickým umístěním nabízet bezpečné vyzvednutí a vrácení balíku spotřebitelům Amazonu, čímž se zvýší návštěvnost a prodej v jejich provozovně.

Navíc, aby pomohli klientům v jejich sousedství, mohou partneři Hubu vybírat z různých produktových řešení, jako jsou Lockers a Apartment Lockers.

Co je Amazon Hub Locker?

Amazon, jeden z největších online prodejců, neustále hledá nové způsoby, jak zlepšit zážitek z nakupování pro své zákazníky.

Kiosky Amazon Locker jsou novým přírůstkem do týmu Amazon. Tyto skříňky jsou samoobslužná místa pro doručování balíků, která zvyšují možnosti jejich přepravy a přidávají mnoho výhod pro spotřebitele a hostitele.

Nyní si zákazníci Amazonu mohou vybrat, zda si své balíčky nechávají zasílat do uzamčené schránky na požadované místo, než aby si je nechali doručit jinam nebo až ke dveřím, což může být méně pohodlné, ale extrémně bezpečné.

V kiosku Amazon Locker se nachází několik zabezpečených schránek. Spotřebitel může požádat Amazon o doručení zásilky do nedalekého Amazon Lockeru, a když tak učiní, Amazon ho upozorní a zašle mu šestimístný kód, který může použít k vyzvednutí balíčku ze skříňky.

Kde najdete Amazon Hub Locker?

Amazon Lockers lze nalézt na různých místech, včetně maloobchodních vestibulů, obchodů se smíšeným zbožím, supermarketů, kancelářských budov, dopravních uzlů, obytných komplexů a univerzit.

Navíc díky skříňkám dostupným na různých místech vyzvednutí mohou zákazníci lépe vybrat skříňku vhodně umístěnou pro doručení svých balíků.

  Naučte se psát kód rychleji s lektorem psaní

Jak prospívá používání Amazon Lockers pro spotřebitele?

Doručování věcí do skříňky, nikoli domů, má několik výhod. Jednou z výhod je, že pomáhá předcházet zlodějům verand. Balíčky mohou být odcizeny, pokud je ponecháte na verandě nebo ve vstupní hale bytu.

Pohodlí je dalším faktorem, který ovlivňuje používání skříňky u některých zákazníků Amazonu. Krabičku si můžete vyzvednout například v nedaleké skříňce, pokud nejste doma a chcete, aby byla doručena tam, kde právě jste.

I když však necestujete, měli byste si nechat doručit krabici do skříňky v blízkosti vašeho zaměstnání nebo jiného místa.

Možnosti dopravy pro zákazníky Amazonu zahrnují dvoudenní, jednodenní a dokonce i stejný den. Pokud jsou v práci, mohou si navíc jako dodací adresu vybrat při pokladně blízké místo doručení Amazon Locker.

Důvody, proč používat Amazon Lockers

Existuje několik možných příčin, ale všechny lze zredukovat na dva klíčové prvky:

Bezpečnostní

Počínaje bezpečností mohou existovat lepší možnosti, než nechat si produkty doručit domů. Je možné, že vám někdo ukradne balíček z verandy, pokud bydlíte v domě a chodíte do práce.

Je malá šance, že získáte svůj majetek zpět, i když máte bezpečnostní kamery, které chytí zločince.

Věci se ztíží, pokud váš byt nemá recepci nebo vrátného, ​​který by mohl dávat pozor na odcizení balíků.

I když vaše budova má nějaký regulovaný přístup, mnoho balíčků Amazon zůstane u dveří, pokud balíček nikdo nepřijme. V takových případech se balíček stane otevřeným pro oportunní zloděje, kteří mohou také bydlet ve vaší budově.

Pohodlí

I když má vaše společnost recepci, která přijímá zásilky a udržuje je v bezpečí, tyto hodiny se mohou jen někdy shodovat s vaším rozvrhem.

Například krabice může dorazit, když jste ještě v práci v pátek ve 13:00. Vyzvednutí zásilky vám může trvat až do pondělí, pokud kancelář zavírá v 17:00 a vy se z práce vrátíte v 17:30.

Amazon Lockers řeší dva výše uvedené problémy. Pro začátek jsou docela bezpečné; přístup vyžaduje jedinečný kód. Odhodlaný zloděj by ho mohl vypáčit, ale vzhledem k potřebnému specializovanému vybavení a množství pozornosti, které by to vyvolalo, je to docela nepravděpodobné.

Skříňky jsou samoobslužné a vhodné pro podniky, které mají zájem hostit skříňku Amazon.

Zásilku si můžete vyzvednout, kdykoli se vám to hodí, protože mají otevřeno 24 hodin denně. Doufáme, že vás to přesvědčilo, abyste alespoň přemýšleli o využití Amazon Locker, ale jak můžete najít ten, který je pro vás praktický?

Amazon Hub Counter vs. Locker

Musíte znát některé důležité rozdíly mezi Amazon Hub Counter a Locker. Promluvme si o nich podrobně.

Servis

Zaměstnanec v obchodě dohlíží na Amazon Hub Counter. Když si položku vyzvednete, personál obchodu naskenuje váš čárový kód, než ji uvolní. Není třeba předkládat žádnou identifikaci. Jinak řečeno, není vyžadována žádná identifikace.

Amazon Hub Locker je podobný nápad. Jsou však samoobslužné a nevyžadují, aby zákazníkům pomáhal personál. Skříňky Amazon jsou často vidět na rušných místech, včetně supermarketů, vzdělávacích institucí a tranzitních uzlů.

Vyzvedněte balíčky

Toto umístění Hub Locker můžete zadat jako svou poštovní adresu a sdělit Amazonu, aby vaši položku poslal tam, nikoli domů, pokud žijete blízko umístění Amazon Hub Locker a váš nákup splňuje požadavky Hub Locker.

V případě Hub Counter vám Amazon pošle e-mailem čárový kód pro vyzvednutí poté, co kurýr doručí vaši krabici.

Vrátit věci

Zařízení Amazon Hub Locker přijímá vrácené zboží a je místem pro vyzvednutí balíků. Na Hub Locker však nejsou všechny vratky. Pokud během procesu vrácení na Amazon.com vaše položka splňuje podmínky pro vrácení do skříňky, Amazon Hub Locker se zobrazí jako možnost odevzdání.

  Jak si snadno založit vlastní web

Na druhou stranu Amazon Hub Counters nenabízí samoobsluhu; nabízejí služby asistovaného návratu.

Dostupnost

Obyvatelé Spojených států, Německa, Mexika, Kanady, Spojeného království, Francie, Itálie, Španělska, Japonska, Austrálie, Rakouska a Spojených arabských emirátů mohou službu Amazon Hub Locker používat.

Přístup k Amazon Hub Counter mají následující země: USA, Kanada, Spojené království, Mexiko, Francie, Německo, Španělsko, Austrálie, Itálie, Japonsko, Spojené arabské emiráty, Saúdská Arábie a Turecko.

Provozní doba

Některé skříňky Amazon Hub Locker jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, zatímco jiné se zavírají v určitou hodinu, například v 19 nebo 21 hodin. Provozní doba každého místa Hub Locker je uvedena vedle názvu na Amazon Hub Locator.

Zatímco velký obchod, kde se nachází každý Hub Counter, udržuje stejnou provozní dobu.

Jak hostování přepážky nebo skříňky Amazon prospívá vaší firmě?

Každý den se do sítě středisek Amazonu připojují nové společnosti všech velikostí. Registrací do skříňkového programu Amazon tedy nemáte co ztratit a můžete získat mnoho výhod.

Primární výhodou toho, že se stanete Amazon Hubem, je zvýšená návštěvnost vaší firmy. Zákazníci z Amazonu, kteří si k vám přijdou vyzvednout své zásilky, si mohou všimnout čehokoli ve vašem obchodě a rozhodnout se u vás nakoupit, protože je to pohodlné.

Maloobchodní tržby v prodejnách Kohl v oblasti Chicaga se skříňkami Amazon nedávno vzrostly na 9 %. Výsledkem je, že do vašeho obchodu vstoupí více jednotlivců a bude snazší přilákat nové spotřebitele, čím více lidí se zastaví, aby si vyzvedli balíčky Amazon.

Zlepšete povědomí o značce

Zvýšená návštěvnost navíc pomáhá zvyšovat povědomí o značce. Zákazníci uvidí název vaší společnosti, když si vyberou vaši lokalitu jako místo vyzvednutí balíku nebo když zadají vaši provozovnu.

To pomáhá názvu vaší společnosti postupně vstoupit do jejího povědomí. Výsledkem je, že jméno vaší společnosti vynikne mezi konkurenty, když budou potřebovat zboží nebo služby, které poskytujete, a jejich znalost je s větší pravděpodobností nasměruje k vám.

Spokojenost a loajalita zákazníků

Amazon Hub Locker usnadňuje blízké návštěvy vašeho podniku. Zákazníci mohou mít typ pohodlí „dva za jednoho“ tím, že jejich potřeby obsloužíte vy a jejich položky vyzvednou na jednom místě tím, že určí vaši polohu pro doručení balíku bez dalších nákladů.

Díky tomu jsou vaše zboží a služby praktičtější než výrobky a služby konkurentů. V důsledku toho budou vaši klienti spokojenější a pravděpodobně u vás znovu nakoupí.

Spolehlivá zákaznická podpora

Amazon jde nad rámec toho, aby uspokojil zákazníky. Pokud se tedy rozhodnete umístit ve svém obchodě skříňku, automaticky získáte bezplatnou 24/7 zákaznickou asistenci.

Budete muset utrácet čas nebo peníze na zákaznickou podporu, pouze pokud se začleníte do jejich podnikání. Kromě toho mohou zákazníci kontaktovat Amazon s jakýmikoli dotazy nebo stížnostmi, aby napravili své problémy.

Jak hostovat skříňku/počítadlo Amazon Hub?

Připojením se k síti Amazon Hub může vaše firma jistě přilákat více klientů a otevřít vyhlídky na vyšší příjmy. Za tímto účelem navštivte web Amazon Hub, vyberte „partner with us“ a poté odpovězte na několik krátkých otázek, abyste mohli začít.

Požadavky

Jako primární předpoklad pro hostování Amazon Locker potřebujete místo pro jednoho ve vaší firmě. Při vyplňování dotazníku Amazon budete požádáni, abyste vysvětlili svůj typ umístění, zda se nachází v nákupním centru, vaši provozní dobu a kde se nacházíte. Po zadání kontaktních údajů obdržíte odpověď přibližně do dvou týdnů.

Přijato však bude jen několik uchazečů. Kromě toho, v závislosti na poptávce místních zákazníků po skříňkách, umístění vaší firmy a provozní době vám Amazon může nebo nemusí schválit Amazon Locker.

Jak funguje Amazon Hub Locker/Counter?

Pokud bude vaše žádost o Amazon Locker přijata, Amazon zařídí, aby byla ve vaší firmě umístěna Amazon Locker vhodné velikosti. Skříňky obsahují samoobslužný kiosek s dotykovou obrazovkou, kde si spotřebitelé mohou vyzvednout své zásilky a doručovatelé mohou nechat zásilky.

  Jak zaznamenat plochu Linuxu ve Waylandu

Připojení k síti Hub je zdarma. O výrobu, dodávku, nastavení a údržbu skříněk Amazon je postaráno.

Na každé skříňce je vytištěno telefonní číslo, které je klientům k dispozici 24 hodin denně, pokud se setkají s problémy při používání. Pokud se na vás zákazníci obrátí s dotazy nebo stížnostmi, nasměrujte je na horkou linku zákaznických služeb.

Jaké velikosti se dodávají skříňky Amazon?

Skříňky jsou v různých velikostech. Prostor, kde se vaše firma nachází, proto musí být dostatečně velký, aby se do něj vešla skříňka. Skříňky jsou k dispozici v délkách 6, 9, 12 a 15 stop a jsou vysoké 6 stop.

Pro napájení samoobslužného kiosku je v místě skříňky také vyžadován běžný obvod 110 V, 15 A. Použití mobilních modemů u skříněk eliminuje potřebu kabelových dat. Pro venkovní instalace jsou však nutné pevné elektrické kabely.

Je Amazon Locker bezpečný?

Ano. Protože pouze vy máte exkluzivní kód vyzvednutí skříňky, máte k ní přístup pouze vy. Kromě toho skříňky obsahují bezpečnostní prvky, jako jsou dotykové obrazovky, CCTV a silné ocelové dveře. Váš balíček může být odcizen ze schránky na balíky Amazon. Ale pravděpodobnost, že se tak stane, je extrémně nízká.

Kromě toho vás Amazonova AZ záruka chrání před vadným nebo nepřiměřeně zpožděným zbožím. V případě chybějícího balíčku můžete podat zprávu pomocí svého účtu Amazon.

Jak dlouho mohou položky zůstat v Amazon Lockeru?

Podle Amazonu máte na vyzvednutí věcí ze skříňky tři kalendářní dny. Amazon vám pošle vaše věci poštou a vrátí vám peníze, pokud si je nevyzvednete do tří dnů.

Zavolejte Amazon Logistics nebo zákaznickou podporu a požádejte o prodloužení, pokud si nemůžete vyzvednout své věci ze skříňky do tří dnů. I když neexistuje žádná záruka, stojí za to vyzkoušet, že váš balíček povolí zůstat ve skříňce.

Nejčastější dotazy

Kolik stojí hostování Amazon Hub?

Globální síť Amazon Hub je zdarma. Amazon platí za výrobu, dodání, instalaci a údržbu skříněk, což vám umožní soustředit se na to, co umíte nejlépe: poskytování nových klientů, kteří projdou vašimi dveřmi.

Co když má zákazník problém s používáním Hub Lockeru?

Pokud máte nějaké problémy s Amazon Hub Locker, můžete kontaktovat tým podpory Amazon 24/7. Tým Amazon může sledovat a pomáhat Amazon Hub Locker ve vaší blízkosti a pomoci vám porozumět systému.
Zákaznická podpora vám navíc může dát vědět, pokud je Hub Locker v danou chvíli nefunkční.

Závěrečná slova

Se zavedením skříněk a přepážek Amazon se nemusíte bát, že budete při doručení zásilky mimo domov. Místo toho si můžete vyzvednout své oblíbené věci, kdykoli budete chtít.

Toto je nejpohodlnější volba pro lidi, kteří pracují a potřebují si vyzvednout své věci ve vhodnou dobu a na vhodném místě. Majitelé obchodů mohou navíc získat větší prostor a rozšířit své podnikání využitím masivní zákaznické základny Amazonu.

Dále se můžete naučit, jak používat Amazon Hub Counter/Locker k boji proti pirátství na verandě.

x