Jak mohu zrušit svůj účet Instacart Shopper

Instacart je maloobchodní společnost se sídlem ve Spojených státech amerických. Nabízejí rozvoz a vyzvednutí potravin v USA a Kanadě, protože jde o jednu z největších maloobchodních společností. Své služby provozují prostřednictvím mobilní aplikace a webových stránek. Jejich služba propojuje maloobchodníky a zákazníky prostřednictvím platformy, která se stává výhodnou pro oba. Pokud se ale někam stěhujete a nevíte, jak smazat Instacart shopper účet, tak jste na správném místě. V tomto článku se dozvíte, jak zrušit nebo smazat nákupní účet Instacart. Vysvětlí také důvody, proč byl váš nákupní účet Instacart deaktivován.

Jak mohu zrušit svůj účet Instacart Shopper

Jediný způsob, jak zrušit svůj nákupní účet Instacart, je kontaktovat tým podpory Instacart a požádat o proces zrušení účtu. Pojďme se o tom dozvědět více v tomto článku.

  Jak změnit velikost písmen v textu v PowerPointu

Můžete mít 2 účty Instacart Shopper?

Ano, můžete mít dva účty Instacart. Přesto může být vaším osobním účtem pouze jeden z nich. Podle podmínek služby Instacart umožňuje pouze jeden osobní účet na domácnost nebo dokonce osobu. Svůj 2. účet můžete použít jako sekundární účet pro obchodní účely, protože účty Instacart nejsou omezeny na jednu doručovací adresu. Další informace o registraci můžete navštívit na stránce centra nápovědy Instacart.

Naúčtuje vám Instacart poplatek za zrušení?

Ne. Za zrušení vašich objednávek na Instacart vám nebude účtován ani cent. A vy dostanete 100% refundovanou částku uloženou na váš propojený účet, dokud a pokud zákazník již nezačal nakupovat. Pokud jste již začali nakupovat, bude vám účtováno až 15 USD.

Jak mohu zrušit svůj účet Instacart Shopper?

Pokud se ptáte, jak zrušit účet zákazníka Instacart, proces zrušení účtu zákazníka Instacart je velmi snadný. Ale nemůžete to udělat přes jejich web nebo mobilní aplikaci. Musíte kontaktovat službu podpory Instacart a poskytnout jim podrobnosti o svém účtu, jako je název účtu, telefonní číslo nebo e-mailové ID. Poté se o to postará tým podpory a pomůže vám se smazáním vašeho účtu. Můžete také projít stránku pro uzavření účtu Centra nápovědy Instacart, kde se dozvíte více.

Proč nemohu zrušit svou objednávku Instacart?

Nebudete moci zrušit svou objednávku Instacart, pokud je v procesu doručení. Během tohoto procesu neuvidíte v aplikaci nebo na webu Instacart žádnou možnost zrušení objednávky. Pokud chcete zrušit objednávku během doručování, musíte kontaktovat Instacart a požádat jej o zrušení objednávky.

  Jak aktualizovat vaše Apple AirPods

Jak zrušíte Instacart na iPhone?

Účet Instacart shopper bohužel nemůžete zrušit na iPhone. Chcete-li zrušit celý svůj účet Instacart, jedinou možností je kontaktovat zákaznickou nebo nakupující podporu Instacart s podrobnostmi o vašem účtu, jako je název účtu, e-mail účtu a telefonní číslo účtu. Tým podpory vám pomůže účet smazat.

Jsou zákazníci Instacart penalizováni za chyby?

Ne, nakupující Instacart nejsou za své chyby penalizováni. Jediný efekt, který nastane, pokud udělají chyby, je, že jim lidé budou dávat špatné hodnocení. Systém Instacart tedy přiřadí ty nakupující s menším počtem objednávek ve srovnání s těmi s vyšším hodnocením.

Proč je můj účet Instacart Shopper deaktivován?

Hlavním důvodem deaktivace vašeho nákupního účtu Instacart může být to, že jste porušili podmínky služby poskytované službou Instacart. Instacart má plné právo deaktivovat váš účet, pokud nebudete dodržovat nebo porušovat pravidla.

Co se stane, když Instacart deaktivuje váš účet?

Když se podíváte na to, jak zrušit účet zákazníka Instacart, někdy můžete zjistit, že váš účet je deaktivován. Pokud jste na Instacartu udělali nějaké velké chyby, váš účet bude trvale zablokován a v budoucnu nebudete moci Instacart používat.

  Jak se připojím k Wi-Fi Hilton Honors

Jak smažu svůj účet Instacart Shopper? Průvodce krok za krokem

Jedinou možností, jak smazat účet nakupujícího Instacart, je kontaktovat tým podpory Instacart a pouze oni mohou zahájit proces odstranění účtu prostřednictvím svého systému. Můžete navštívit jejich sekci Nápověda a získat jejich kontaktní údaje.

Jak trvale smazat účet Instacart?

Jediný způsob, jak trvale smazat účet Instacart, je kontaktovat nápovědu pro nakupující Instacart. Tito lidé jsou těmi, kteří mohou provést trvalé smazání vašeho účtu. Sami svůj účet na Instacartu smazat nebudete.

***

Doufáme, že vám tento článek pomohl a že jste se dozvěděli, jak zrušit účet nakupujícího na Instacart. Případné dotazy nebo návrhy zanechte v sekci komentářů. Také nám dejte vědět, co se chcete dále naučit.

x