Jak nahrát obrázky přímo na Instagram z jakékoli aplikace


Předtím, než Facebook koupil Instagram, si aplikace zachovala atmosféru exkluzivity. Byl k dispozici pouze pro platformu iOS a dlouho tomu tak zůstalo, dokud akvizice Facebooku neobrátila věci jiným směrem. Od té doby se Instagram pomalu otevřel s přiměřeně funkčním webovým rozhraním a aplikacemi pro platformu Android a Windows phone. Aplikace právě obdržela malou aktualizaci, která ji dále otevírá a umožňuje uživatelům přispívat na Instagram z jakékoli jiné aplikace prostřednictvím nabídky sdílení. Dříve mohli uživatelé exportovat obrázek na Instagram nebo jej uložit do svého fotoaparátu a přistupovat k němu z aplikace Instagram, ale od verze 8.2 je to celá historie.

  Jak odblokovat někoho na Instagramu

Chcete-li sdílet fotku, otevřete ji v libovolné aplikaci podle svého výběru. Nejprve jej budete muset povolit pomocí tlačítek akcí nabídky sdílení. V jakékoli aplikaci, která podporuje prohlížení a sdílení fotografií, klepněte na tlačítko sdílení a potom klepněte na Instagram.

Budete požádáni, abyste zadali popisek, hashtagy a vše, a poté je přidali přímo na Instagram. Instagram to na iOS umožnil pomocí rozšíření. Aktualizace aplikace v podstatě přichází s rozšířením, které dělá kouzlo. Pokud navštívíte svůj instagramový účet, můžete vidět, že fotky jsou zveřejněny, aniž byste uváděli, že byly zveřejněny z jiné aplikace.

Aktualizace se nyní může zdát malá a možná o ní mnoho uživatelů nebude moc přemýšlet, protože na obrázek, když jej takto zveřejníte, nemůžete použít žádné filtry, ale jiné aplikace pro úpravu fotografií budou pravděpodobně mít ze změny prospěch. Filtry Instagramu jsou populární, ale sociální síť samotná je mnohem populárnější a uživatelé často používají tým aplikací (a někdy tým skutečných lidí) k úpravě fotografie před jejím zveřejněním na Instagramu. V tomto případě vývojáři a nakonec i uživatelé uvítají možnost aplikace přispívat přímo na úpravu příspěvků na Instagramu.

  Jak někoho omezit na Instagramu

Pokud ještě nevidíte Instagram v možnosti sdílení, ujistěte se, že je aplikace aktuální. Zdá se, že aktualizace pro Android ještě nedorazila. Může chvíli trvat, než se objeví, ale nakonec bude k dispozici všem uživatelům.

x