Jak nainstalovat aplikaci Fitbit na Windows 10

Všechny sledovače aktivity mají mobilní aplikace. Aplikace jsou doprovodné aplikace pro tracker, které se používají k aktualizaci firmwaru a synchronizaci dat z trackeru do vašeho telefonu. Poté nahraje data na online účet, který jste vytvořili, a umožní vám je kdykoli zkontrolovat.

Fitbit Windows 10

Aplikace Fitbit na Windows 10

Sledovače aktivit obecně nepotřebují ke svému fungování mobilní aplikaci. Budou fungovat samy o sobě, pokud je necháte nabité. Aplikace jsou zde proto, že sledovač nemůže uložit mnoho informací a většina z nich se nemůže přímo připojit k internetu.

  Jak odstranit barvu z titulního pruhu ve Windows 10

K tomu všemu se spoléhají na Bluetooth a mobilní aplikace. S Fitbit můžete přeskočit mobilní aplikaci ve prospěch desktopové aplikace, pokud používáte Windows 10.

Nainstalujte Fitbit na Windows 10

Oficiální aplikace Fitbit pro Windows 10 je k dispozici v Microsoft Store. Aplikace se může spárovat s vaším Fitbit trackerem, synchronizovat vaše data a stahovat instalační aktualizace firmwaru, když jsou dostupné.

Navštivte Stránka Fitbit Microsoft Store ve vašem prohlížeči.
Klepněte na tlačítko Získat.
Po zobrazení výzvy otevřete aplikaci Microsoft Store.
Klepněte na tlačítko Získat.
Fitbit bude nainstalován.

Nastavte zařízení Fitbit na Windows 10

Zařízení Fitbit můžete nastavit, tj. připojit jej k desktopové aplikaci a synchronizovat s ním data. Musíte mít účet Fitbit. Tvořit je zdarma. Musíte mít také nabíjecí kabel pro vaše zařízení, abyste jej mohli připojit a synchronizovat data.

  Jak spouštět aplikace UWP při spuštění v systému Windows 10

Připojte svůj Fitbit k Windows 10 pomocí datového kabelu.
Otevřete aplikaci Fitbit ve Windows 10.
Ze seznamu zařízení vyberte zařízení, které chcete připojit.
Odsouhlaste podmínky služby.
Klikněte na Nastavit zařízení.
Pokud k tomu budete vyzváni, proveďte ověření na zařízení.
Zařízení bude připojeno k vašemu systému Windows 10.
Vraťte se na řídicí panel a vaše data se synchronizují.

Poznámka: Data můžete synchronizovat přes Bluetooth, ale při prvním navázání připojení, tj. přidání trackeru do aplikace, budete potřebovat datový kabel.

Závěr

Když poprvé připojíte svůj Fitbit, Windows 10 pro něj možná bude muset nainstalovat ovladače. Dokud tyto ovladače nenainstalujete, aplikace Fitbit nemusí vaše zařízení detekovat. Pokud tomu tak je, odpojte a znovu připojte zařízení po instalaci ovladačů pro něj. Aplikace Fitbit pro Windows 10 podporuje velké množství zařízení, pokud však vlastníte starší zařízení nebo zařízení, které se již neprodává, nemusí být aplikací podporováno.

  Jak odebrat možnost sdílení z kontextové nabídky v systému Windows 10