Jak nainstalovat aplikaci Nokia Camera na jakýkoli telefon Android

Nokia byla kdysi nejpopulárnějším výrobcem telefonů na světě. Měl jeden z nejlepších hardwaru, přiměřeně dobrý design a poměrně inteligentní operační systém běžící na jeho robustních telefonech. To byla samozřejmě éra celovečerních telefonů a Nokia se ve skutečnosti neprosadila, jakmile se chytré telefony staly populárními. To znamená, že se pokusilo soutěžit, a zatímco bylo stále v závodě, vydalo řadu telefonů s názvem Lumia, které se chlubily vynikajícím fotoaparátem a stále lepší aplikací pro fotoaparát. Díky nedávnému oživení na trhu chytrých telefonů s novými telefony se systémem Android se aplikace Nokia Camera vrátila. Aplikace je oficiálně určena pouze pro vlastní telefony Nokia, ale aplikaci Nokia Camera si můžete nainstalovat na jakýkoli telefon Android prostřednictvím její portované verze.

  Jak skrýt zářez na telefonech Android

Požadavky

Potřebujete telefon Android. Root není vyžadován a neexistuje žádné omezení ohledně verze Androidu, kterou byste měli používat.
Fotoaparát vašeho telefonu musí podporovat rozhraní Camera2 API úrovně 3.

Aplikace Nokia Camera App

Stáhněte si aplikaci Nokia Camera App z XDA fóra. Nahrajte si aplikaci na svém zařízení zkopírováním souboru APK do interního nebo externího úložiště vašeho zařízení. K otevření a instalaci aplikace použijte aplikaci správce souborů nebo prohlížeč úložiště v aplikaci Nastavení. Po instalaci otevřete zásuvku aplikace a spusťte aplikaci.

Dostanete krátký návod. Hlavní funkcí aplikace Nokia Camera je její režim Pro. Tento režim Pro umožňuje uživatelům ručně upravit vyvážení bílé, rychlost závěrky, expozici atd. Režim Pro aktivujete klepnutím, podržením a přejetím nahoru po tlačítku spouště. Přejetím dolů po závěrce ji deaktivujete. Pro režim funguje se zadním i předním fotoaparátem.

  Překládejte rychle až do 45 jazyků pomocí Inapp Translator [Android]

Aplikace nemá žádné funkce, které nenajdete v jiných aplikacích s bohatými funkcemi, nicméně aplikace Nokia Camera byla oblíbená, protože fungovala dobře a výsledky byly skvělé. Fotografie jsou skutečným testem této aplikace. Možná máte k dispozici aplikaci s podobným nastavením a právě s tím chcete výsledky porovnávat.

Z našeho krátkého testu aplikace pořizuje poměrně dobré snímky, ale měli jsme velmi schopné zařízení, tj. Nexus 6P, který má skvělý fotoaparát. Aplikace Nokia Camera může z velké části fungovat dobře, ale přesto můžete zaznamenat selhání.

Například jsme nebyli schopni získat přístup k nastavení aplikace, protože pokaždé, když jsme to zkusili, aplikace spadla. Můžete zaznamenat další selhání a to se dá očekávat, protože se jedná o portovanou aplikaci v raných fázích vývoje. Mělo by se to brzy opravit.

  Stylus MyScript převádí ručně psaný vstup na digitální text [Android]

x