Jak najít nejbližší čerpací stanici na Google Maps

Mapy Google nám zjednodušily život tím, že nám umožnily najít cokoli v okolí. Na Mapách Google můžete vyhledat cokoli, od blízkých čerpacích stanic po restaurace, které podávají vaši preferovanou kuchyni. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak najít nejbližší čerpací stanici v Mapách Google. V důsledku toho jsou nyní mapy mnohem vynalézavější a poskytují rychlý přístup k libovolnému místu. Jedním z míst, kde jsou Mapy Google velmi užitečné, jsou čerpací stanice. Google navrhl specifické možnosti, jak tyto prodejny rychle najít pouhým stisknutím tlačítka. V tomto článku zvýrazníme kroky k nalezení nejbližší čerpací stanice v Mapách Google a použijeme OK Google pokyny k nejbližší čerpací stanici.

Jak najít nejbližší čerpací stanici na Google Maps

Jak najít nejbližší čerpací stanici na Google Maps se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Jak najít nejbližší čerpací stanici na Mapách Google?

Tato funkce Map Google je pro mnoho lidí neznámá. Nejbližší čerpací stanici snadno najdete na Google Maps. Zde je návod, jak můžete najít nejbližší čerpací stanici, a postup je téměř stejný na zařízeních Android i iOS:

Poznámka: Ujistěte se, že jsou zapnuté služby určování polohy (GPS). Díky tomu může Google najít vaši polohu i obchody v okolí, které nabízejí relevantní produkty.

1. Otevřete Google mapy aplikace na vašem telefonu.

  7 platforem pro ty nejlepší akce Photoshopu

2. Klepněte na Benzín (nebo Gas) shora pro zobrazení čerpacích stanic ve vaší oblasti.

Poznámka: V závislosti na tom, kde se nacházíte, můžete vidět toto napsané jako Plyn. V západních zemích je také známý jako benzín nebo plyn.

3, Klepnutím na požadované výsledky získáte další informace o čerpací stanici. Kromě provozní doby se skládají z adres, webových stránek (pokud existují), obrázků, kontaktních informací a recenzí.

4. Klepnutím na Další filtry zobrazíte další třídění, jako je vzdálenost a pracovní doba.

Poznámka: Výsledky lze také filtrovat libovolným způsobem. Ve výše uvedených možnostech nabídky najdete možnosti jako Relevance, Otevřít nyní, Navštíveno, Nenavštíveno a Další filtry.

Jak zkontrolovat další nejbližší čerpací stanici v Mapách Google?

Podívejme se na několik způsobů, jak zobrazit další nejbližší čerpací stanici v Mapách Google.

Metoda 1: Použijte červené špendlíky

Když klepnete na červený špendlík, zobrazí se před vámi podrobné informace o další nejbližší čerpací stanici v Mapách Google, včetně:

  • Navštívili jste nebo ne tuto čerpací stanici?
  • Kontakt nebo telefonní číslo
  • Oficiální otevírací doba
  • Adresa benzínové nebo plynové pumpy
  • Oficiální webové stránky
  • Recenze
  • Uložit
  • Fotky

Metoda 2: Zobrazit seznam

Existuje další způsob, jak zobrazit výsledky vyhledávání a najít nejbližší čerpací stanici na Mapách Google. Můžete použít volbu Zobrazit seznam. Díky této možnosti jsou výsledky snáze vidět. Můžete klepnout na možnosti, které vás zajímají, a obdržíte všechny důležité informace o čerpací stanici.

Jak najít čerpací stanice v Mapách Google poblíž mě pomocí webu?

Google mapy Velmi přínosný je také web, přes který se dá najít snad cokoliv. Stačí otevřít webovou stránku a buď kliknout na možnost Čerpací stanice, nebo jednoduše napsat Čerpací stanice do vyhledávacího pole, abyste viděli všechny možnosti čerpacích stanic v Mapách Google v mém okolí. Nalevo obdržíte seznam všech blízkých čerpacích stanic a také čerpacích stanic označených červenou ikonou paliva na mapě.

  Vytvářejte úžasné aplikace JavaScript pomocí Sencha – 140+ komponent uživatelského rozhraní

Jak vyhledat nejbližší čerpací stanici bez Map Google?

Je možné, že aplikace Mapy Google nefunguje nebo požaduje aktualizaci, ale na to nemáte dostatek času. V tomto případě přejděte na Stránka vyhledávání Google a hledat čerpací stanici poblíž mě. Google okamžitě zobrazí seznam čerpacích stanic v okolí.

Jak najít nejbližší čerpací stanici přes OK Google?

Pomocí této funkce můžete svůj hlas používat k provádění úkolů, jako je vyhledávání, získávání tras a nastavování připomenutí. Chcete-li najít nejbližší čerpací stanici ve vaší oblasti, postupujte podle těchto pokynů:

Poznámka: Před provedením následujících kroků se ujistěte, že jste v telefonu povolili funkci Ok Google. Za tímto účelem si přečtěte a postupujte podle našeho průvodce Jak zapnout OK Google na telefonu Android, kde se dozvíte postup krok za krokem.

1. Po povolení hlas Googlu řekněte Ok Google na domovské obrazovce telefonu. Asistent Google bude aktivován.

2. Poté do mikrofonu telefonu řekněte OK Google, pokyny k nejbližší čerpací stanici.

3. Google vám poskytne seznam čerpacích stanic v okolí.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jak najdu čerpací stanice na Google Maps?

Ans. Tento proces je velmi snadné najít nejbližší čerpací stanici na Google Maps. Stačí otevřít aplikaci Mapy Google a klepnutím na možnost benzínu nebo benzínu zobrazíte nejbližší čerpací stanici. Ačkoli si můžete projít výše uvedený článek a uvedené kroky k nalezení čerpací stanice.

Q2. Zohledňují Mapy Google zastávky plynu?

Ans. Ano, můžete také přidat zastávky do Map Google, abyste dosáhli přesnějšího času cíle.

  Kolik peněz ušetříte s Apple One?

Q3. Jak přesné jsou ceny plynu v Mapách Google?

Ans. Ceny plynu se neaktualizují v reálném čase a to je nevýhoda používání Map Google pro ceny plynu. V některých případech hvězdička označuje, že ceny plynu jsou starší než 24 hodin, což znamená, že nemohou být přesné.

Q4. Existuje aplikace pro vyhledání čerpacích stanic podél trasy?

Ans. Ano. Existuje několik různých aplikací, které vám pomohou najít čerpací stanice podél vaší trasy. Jednou z populárních aplikací je GasBuddy. Tato aplikace vám pomůže najít čerpací stanice ve vašem okolí a zobrazit jejich aktuální ceny plynu.

Q5. Jak naplánuji trasu v aplikaci Mapy Google?

Ans. Chcete-li naplánovat trasu na Mapách Google, musíte otevřít aplikaci a zadat počáteční a koncovou adresu. Mapy Google vám vytvoří trasu, která bude obsahovat pokyny a odhadovanou dobu cesty. Na mapě můžete také zkontrolovat dopravní situaci a možnosti veřejné dopravy.

***

Doufáme tedy, že jste pochopili, jak najít nejbližší čerpací stanici na Mapách Google a pomocí pokynů OK Google k nejbližší čerpací stanici s podrobnými kroky, které vám pomohou. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x