Jak najít registrovaného vlastníka vozidla zdarma v Indii

Mnoho situací vyžaduje, abyste si vyhledali vlastníka vozidla, incidenty, jako je náraz a útěk, nehody, krádeže atd. Pokud si všimnete něčeho, co je považováno za nezákonné, můžete provést prohlídku vozidla a také najít registrovaného majitele vozidla zdarma v Indii. Podrobnosti o vozidle můžete také získat podle SPZ, abyste věděli, jaký typ vozidla používají. V tomto článku vám ukážeme, jak zdarma najít majitele vozu podle registrační značky. To může snadno vysledovat jejich vozidlo a poskytnout vám přesné výsledky. Takže, pojďme začít.

Jak najít registrovaného vlastníka vozidla zdarma v Indii

Zde jsme podrobně vysvětlili způsoby, jak zdarma najít majitele vozu podle registrační značky.

Metoda 1: Prostřednictvím webu Parivahan

Web Parivahan se skládá z obrovské databáze registračních značek a podrobností o těchto značkách, na této stránce můžete vyhledávat majitele vozu podle registračního čísla zdarma.

1. Navštivte oficiální webové stránky pro Parivahan.

2. Zadejte své mobilní číslo a klikněte na Další.

3. Zadejte heslo a znovu klikněte na Pokračovat.

  Jak se dívat na Plex společně s přáteli

4. Po vstupu na webovou stránku musíte zadat Číslo vozidla a Captcha kód a kliknout na Vahan Search.

Získáte tak jméno majitele vozidla, datum registrace a také město, ve kterém bylo vozidlo registrováno. Další informace, jako je číslo motoru a číslo podvozku, jsou také k dispozici pro vozidlo, které jste hledali.

Metoda 2: Prostřednictvím služby Vahan SMS

K dispozici je také služba SMS provozovaná společností Vaahan, ve které můžete získat jednoduché podrobnosti pouhým odesláním SMS, postupujte podle níže uvedených kroků, abyste věděli, jak získat podrobnosti pomocí funkce SMS a zkontrolovat údaje o majiteli vozidla podle registrace.

1. Napište VAHAN (mezera) a registrační značku vozidla.

2. Odešlete výše uvedenou zprávu na následující číslo 7738299899.

3. Údaje o majiteli vozidla pak získáte prostřednictvím SMS zprávy.

Metoda 3: Prostřednictvím aplikace Acko Insurance App

Aplikaci Acko Insurance App můžete také použít k nalezení registrovaného vlastníka vozidla zdarma v Indii a zkontrolovat podrobnosti o majiteli vozidla podle registračního čísla.

1. Stáhněte si aplikaci Acko z Google Play obchod nebo Obchod s aplikacemi podle vašeho zařízení.

2. Přihlaste se do aplikace pomocí mobilního čísla a klepněte na Pokračovat.

3. Po přihlášení klepněte na informace RTO v aplikaci.

4. Nyní zadejte registrační značku vozidla a klepnutím na tlačítko se šipkou získáte úplné podrobnosti o vozidle.

Proč byste potřebovali zjistit informace o majiteli vozidla pomocí jeho registračního čísla?

Existují různé důvody, proč byste chtěli získat registrační číslo, abyste mohli dohledat majitele a najít registrovaného majitele vozidla zdarma v Indii.

  • Nákup ojetého vozidla: Před nákupem ojetého vozidla si možná budete chtít ověřit údaje o majiteli vozidla.

  • Nehody: V případě, že došlo k nehodě a došlo ke škodě, můžete údaje o vozidle vyhledat pomocí registrační značky vozidla.

  • Hit and Run: Pokud jste svědky incidentu Hit and Run, můžete najít registrovaného majitele vozidla zdarma v Indii, alternativně můžete také nahlásit registrační číslo své blízké policejní stanici.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Mohu zkontrolovat daňovou platnost vozidla pomocí registrační značky?

Ans. Ano, můžete zkontrolovat daňovou platnost vozidla. Pro zobrazení podrobností o platnosti daně stačí na webu vyhledat MV Tax až do.

Q2. Můžeme najít adresu bydliště osoby vyhledáním registrační značky vozidla?

Ans. Ne, z důvodu ochrany osobních údajů a soukromí nelze adresy zobrazit na webových stránkách ani nikde jinde.

Q3. Má Vahan aplikaci k použití?

Ans. V současné době není pro službu Vahan zatím k dispozici žádná aplikace, ale můžeme očekávat, že v brzké době bude aplikace spuštěna na AppStore.

Q4. Jak má Vahan všechny údaje o motorových vozidlech?

Ans. Vahan shromažďuje veškeré údaje o motorových vozidlech z Národního registru motorových vozidel. Národní registr motorových vozidel zase shromažďuje veškeré údaje týkající se motorového vozidla od RTO (Krajský dopravní úřad).

Q5. Mohu najít registrační značku vozidla poskytnutím údajů Aadhar?

Ans. Ne, Aadhar je bezpečný a skládá se z důležitých osobních údajů, které se obvykle nikomu nesdělují, takže registrační značku vozidla nezjistíte pouhým použitím karty Aadhar.

Q6. Kde si mohu stěžovat na podrobnosti o registraci vozidla?

Ans. Pokud máte nějaké problémy nebo dotazy týkající se podrobností o registraci vozidla, můžete navštívit místní RTO a nechat si své pochybnosti napravit. Každý okres je přítomen s příslušným RTO.

***

Doufáme, že výše uvedený článek o tom, jak najít registrovaného majitele vozidla zdarma v Indii, byl pro vás užitečný a pomocí našeho článku se vám podařilo vystopovat vlastníka vozidla. Dejte nám vědět, která z metod se vám nejlépe osvědčila, a neváhejte napsat komentář k článku, díky!

x