Jak najít svůj starý Instagram Bios

Jsou chvíle, kdy byste chtěli znovu navštívit své staré bios Instagramu a podívat se na citace nebo fonty, které jste použili. Zatímco Instagram dříve nabízel pohodlnou metodu pro zobrazení nebo zkopírování vašeho životopisu, již tomu tak není. Stále však existuje řešení, jak získat přístup ke staršímu životopisu. V tomto článku jsme vysvětlili, jak můžete najít svůj starý bios Instagram.

Jak najít svůj starý Instagram Bios (2022)

Zkontrolujte starý Bios Instagramu na mobilu (Android a iOS)

1. Otevřete aplikaci Instagram a klepněte na ikonu svého profilu ve spodní navigační liště, abyste získali přístup k profilu Instagram. Jakmile jste na obrazovce profilu, stiskněte nabídku hamburgerů (vodorovné tři řádky) v pravém horním rohu.

  Jak vytvořit anketu příběhu Instagramu

2. Z vyskakovací nabídky vyberte „Vaše aktivita“ a klepněte na „Historie účtu“, abyste našli svůj životopis na Instagramu. Všimněte si, že Instagram vám dříve umožňoval zobrazit všechny vaše staré bios z Nastavení -> Zabezpečení -> Přístupová data -> Bývalé bio texty, ale již není k dispozici.

3. Nyní uvidíte historické zobrazení klíčových změn, které jste ve svém účtu provedli. Projděte si historii a pod nadpisem „Bio“ uvidíte svůj starý bios.

4. I když už nemůžete kopírovat text v biu Instagramu, zde je řešení. Udělejte snímek obrazovky životopisu, který obsahuje text nebo citát, který si přejete znovu navštívit. Poté přejděte do aplikace Google Lens (bezplatná, integrovaná do některých aplikací fotoaparátu na telefonech Android) a vyberte snímek obrazovky. To vám umožní snadno vybrat text a zkopírovat jej.

  Jak uložit živé video na Instagramu

Poznámka: K použití funkce Lens budete muset použít Fotky Google v systému iOS (zdarma). Jinak můžete použít funkci Živý text v iOS 15 k extrahování biotextu ze snímku obrazovky.

5. Nakonec se vraťte do aplikace Instagram. Klepněte na svůj profilový obrázek ve spodním navigačním panelu a vyberte „Upravit profil“. Nyní jej můžete vložit do Instagramu a aktualizovat svůj aktuální životopis.

Často kladené otázky

Otázka: Mohu zkontrolovat staré bios Instagramu na webu?

Ne, z webové verze platformy sociálních médií vlastněné společností Meta již není možné zobrazit váš starý životopis Instagramu. Ke kontrole starého bios budete muset použít mobilní aplikaci Instagramu.

Otázka: Jak odstranit staré bios Instagramu?

  Jak kontrolovat, kdo může komentovat vaše příspěvky na Instagramu

Nemůžete smazat svůj starý Instagram bios z databáze společnosti. Vždy však můžete změnit svůj aktuální životopis a nahradit tak starý ve svém profilu.

Otázka: Kolikrát mohu změnit svůj životopis na Instagramu?

Počet aktualizací životopisu na Instagramu není nijak omezen. Životopis na Instagramu můžete měnit tak často, jak chcete.

Prohlédněte si své předchozí biotexty na Instagramu

Tím se dostáváme na konec našeho průvodce hledáním starých bios Instagramu. Zatímco předchozí implementace pro prohlížení starých bios byla mnohem pohodlnější, nový přístup funguje dobře, pokud jste připraveni procházet historii svého účtu. Mezitím, pokud hledáte další tipy týkající se Instagramu, nezapomeňte se podívat na naše články o tom, jak se vyhnout shadowbanu na Instagramu a jak zjistit, zda vás někdo na Instagramu zablokoval.

x