Jak nastavit časovač spánku v Apple Music na iPhone, Mac a Android

Ačkoli Apple Music má vše, co má být prvotřídní aplikací pro streamování hudby, postrádá vestavěný časovač spánku. Jako někoho, kdo rád usíná s relaxační hudbou, považuji absenci nativní funkce časovače spánku v Apple Music za matoucí. Ale není třeba se trápit nedostatkem této funkce, pojďme se podívat na to, jak můžete nastavit časovač spánku v Apple Music na iPhone, iPad, Android, Mac a dokonce i Windows PC.

Nastavení časovače spánku v Apple Music (2022)

Hádejte co, iOS přichází se super praktickým časovačem spánku, který funguje nejen s Apple Music, ale i s dalšími aplikacemi pro streamování hudby, včetně Spotify a YouTube Music. Aplikace Hodiny pro iPhone a iPad umožňuje nastavit požadovaný časovač vypnutí, abyste mohli usínat poslechem své oblíbené hudby.

  Jak přidat vlastní dlaždice do rychlého nastavení v systému Android

Aplikaci Hodiny sice nemůžete označit jako nativní časovač spánku pro Apple Music, ale zaplní prázdnotu snadno. To znamená, že k dokončení práce nebudete muset instalovat aplikaci třetí strany ani utrácet peníze. A co další zařízení jako Mac, Windows a Android? No, našel jsem šikovná řešení, která vám umožní nastavit časovač spánku pro Apple Music na těchto zařízeních. S tímto vědomím můžeme začít!

Nastavte časovač vypnutí pro Apple Music na iPhonu a iPadu

 • Spusťte na svém iPhonu nebo iPadu aplikaci Hodiny.
 • 2. Nyní klepněte na kartu Časovač v pravém dolním rohu obrazovky.

  3. Dále nastavte dobu trvání a vyberte možnost „Když časovač skončí“.

  4. Přejděte dolů a vyberte možnost ‚Zastavit přehrávání‘. Poté klepněte na Nastavit v pravém horním rohu.

  5. Klepnutím na Start spustíte časovač vypnutí. Nyní můžete pokračovat a užívat si hudbu s vědomím, že Apple Music přestane přehrávat hudbu ve stanovený čas.

  6. Nezapomeňte, že časovač vypnutí můžete kdykoli zrušit/pozastavit. Přejděte do aplikace Hodiny -> Časovač a klepněte na Zrušit/Pozastavit.

  Nastavte časovač spánku na Apple Music pro Android

  Poznámka: Možnost nastavit časovač spánku na Apple Music je momentálně omezena na beta verzi aplikace. Funkci jsme testovali v Apple Music beta verze 3.10. To znamená, že bychom mohli očekávat, že společnost tuto funkci přinese do stabilního kanálu v příští aktualizaci.

    Kdy přijde Android 11 do mého telefonu a jak jej nainstaluji?

  1. Otevřete Apple Music na svém telefonu Android a přehrajte skladbu, abyste získali přístup k rozhraní přehrávání hudby. Když jste zde, klepněte na svislou nabídku se třemi tečkami v pravém rohu a vyberte „Časovač spánku“.

  2. Když ve vyskakovacím menu vyberete „Časovač vypnutí“, uvidíte dostupné doby trvání. Možnosti zahrnují 15 minut, 30 minut, 45 minut, 1 hodinu a kdy aktuální skladba nebo album skončí. Vyberte požadovanou dobu trvání časovače spánku a vše je připraveno. Apple Music automaticky zastaví skladbu po uplynutí předem stanovené doby.

  3. Chcete-li vypnout časovač vypnutí na Apple Music, otevřete rozhraní časovače spánku (nabídka se třemi tečkami v právě přehrávaném uživatelském rozhraní -> časovač vypnutí) a klepněte na odpočítávání. Když uvidíte možnosti časovače, vyberte „Vypnuto“ a hudba bude pokračovat v přehrávání i po dříve nastaveném časovači vypnutí.

  Nastavte časovač vypnutí pro Apple Music na Macu

  1. Spusťte System Preferences na vašem Macu a přejděte do nastavení ‚Baterie‘.

    Jak zkopírovat hudbu do telefonu Android

  Poznámka: V macOS Catalina a dřívějších verzích budete muset zvolit Úspora energie. Používám macOS Catalina, takže musím přejít do nastavení „Úspora energie“.

  2. Dále vyberte Plán.

  3. Dále zaškrtněte políčko nalevo od položky Spánek. Poté nastavte preferovanou dobu trvání. Nakonec nezapomeňte kliknout na OK pro potvrzení.

  Nastavte časovač spánku pro Apple Music ve Windows

  Nastavení časovače spánku pro Apple Music ve Windows je stejně jednoduché. Vše, co musíte udělat, je přejít do Nastavení -> Systém -> Napájení a spánek -> Spánek. Poté nastavte dobu trvání a můžete vyrazit.

  Poslouchejte své oblíbené melodie v posteli s časovačem spánku pro Apple Music

  Takže je to! Nyní, když víte, jak nastavit časovač spánku pro Apple Music, pokračujte a vytěžte z toho maximum, abyste mohli usnout s naprostým klidem. Můžete dohnat všechny své oblíbené skladby, aniž byste se museli bát, že vám bude hudba hrát celou noc v uších. Ačkoli bych netrpělivě očekával příchod vestavěného časovače spánku pro aplikaci Apple Music, tato řešení jsou velmi spolehlivá. Pomohly vám? Nezapomeňte se podělit o své dva centy v komentářích níže.

  x