Jak nastavit GIF jako živou tapetu na vašem iPhone

Zde na How-To Geek si myslíme, že funkce Live Wallpaper iOS je docela úhledná, i když je málo využívána. Pokud nechcete trávit čas vytvářením své vlastní skvělé živé tapety, jednou z dalších nejlepších možností je použít GIF.

Stejně jako u většiny věcí na iPhonu je na to aplikace. V tomto případě, je to GIPHY, jedna z nejlepších GIF aplikací na iOS. Stáhněte si ji a můžeme začít.

Otevřete GIPHY a vyhledejte GIF, který se vám líbí. Při hledání je třeba mít na paměti několik věcí:

Tapeta vašeho iPhone je svislá. Pokud nechcete velmi malý nebo velmi oříznutý GIF, měli byste hledat něco, co je také vertikální.
Živé tapety jsou většinu času stacionární. Měli byste si vybrat něco, kde statický rám vypadá dobře.
GIFy mají obecně nízkou kvalitu obrazu. Stojí za to věnovat trochu času tomu, abyste našli něco, co je vysoce kvalitní. Bude to vypadat mnohem lépe.

  Jak odebrat e-mailové účty z aplikace Mail na iPhone a iPad

Po chvíli hledání jsem našel tento úžasný Flanders GIF.

Jakmile najdete svůj GIF, otevřete jej a klepněte na tři malé tečky v pravém dolním rohu. Dále vyberte „Převést na živou fotografii“.

Budete mít dvě možnosti: Uložit jako živou fotografii (celá obrazovka) a Uložit jako živou fotografii (přizpůsobit obrazovce).

Celá obrazovka ořízne GIF, takže zabere celý displej vašeho iPhone, zatímco Fit to Screen přidá černé pruhy. Vyberte ten, který chcete, a živá fotografie se uloží do složky fotoaparátu. Doporučuji vyzkoušet oba a zjistit, který z nich bude pro vás lepší.

Nyní je čas nastavit tapetu. Přejděte do Nastavení > Tapeta > Vybrat novou tapetu.

  Zlepšete sílu signálu iPhone a WiFi pomocí zesilovače signálu

Vyberte „Živé fotografie“ a poté živou fotografii, kterou jste právě uložili. Umístěte GIF, jak chcete, a poté klepněte na „Nastavit“. Můžete si vybrat, zda chcete, aby byl na zamykací obrazovce, na domovské obrazovce nebo na obou.

A když to uděláte, budete mít jako pozadí nový hloupý, sexy GIF.

Nastavení oblíbeného obrázku GIF jako tapety je skvělý způsob, jak přidat osobitost do jinak stejného telefonu, jaký používají miliony dalších lidí. Dokonce si můžete vytvořit a nastavit své vlastní GIFy.