Jak někoho vyhodit z Netflixu

Většina lidí má tendenci sdílet svůj účet Netflix s ostatními uživateli. Pokud se však obáváte, že někdo jiný získal přístup k vašemu účtu Netflix hanebně, nebo pokud vás jen otravují lidé, kteří váš Netflix obtěžují a nenechají vás na streamovací službě nic sledovat, měli byste zvážit jejich vyhození ze svého Netflixu. účet. Koneckonců, je to frustrující, když se vrátíte domů, abyste se podívali na jeden z nejlepších nových televizních pořadů na Netflixu, a zobrazí se vám chyba, že váš účet používá příliš mnoho lidí. Zde je návod, jak někoho rychle a snadno vykopnout z Netflixu.

Jak někoho vykopnout z vašeho účtu Netflix (2022)

Možná budete chtít vyhodit lidi ze svého účtu Netflix z několika důvodů. Například jste se dočasně přihlásili přes televizi svého přítele a on si nyní užívá čas s vaším účtem. Nebo může probíhat nějaká škodlivá aktivita, při které je ohrožen váš účet Netflix. V této příručce jsem popsal, jak identifikovat a odebrat zařízení z vašeho účtu Netflix.

Upozorňujeme, že Netflix doporučuje používat účet v jednom domě. Pokud tedy používáte Netflix z mnoha míst, může váš účet označit jako podezřelý a pozastavit jej. Sdílel jsem některá bezpečnostní opatření, která byste měli zvážit, abyste ochránili svůj účet Netflix a předešli problémům se ztrátou, pokud jej používá více lidí.

Jak najít připojená zařízení na Netflixu

Za prvé, je lepší si být vědom všech podezřelých zařízení pomocí vašeho účtu Netflix. Řekněme, že rádi sledujete Netflix na své úžasné 4K UHD Smart TV. Pokud nyní vidíte, že přenosný počítač se systémem Windows streamuje obsah ze svého účtu, ale nikdy jste se nepřihlásili ze zařízení se systémem Windows, je to podezřelé.

  Jak nainstalovat video zvonek

Nedávná aktivita streamování zařízení na Netflixu nám ukazuje, která zařízení účet v poslední době použila. Zobrazuje také IP adresu každého zařízení, umístění a čas posledního streamování. Můžete si přečíst název zařízení, abyste se mohli informovaně rozhodnout, zda chcete toto zařízení ze svého účtu odebrat či nikoli. Zde je návod, jak najít seznam všech připojených zařízení na vašem účtu Netflix.

  • Přihlaste se do Netflixu z webového prohlížeče. Poté najeďte myší na ikonu svého profilu v pravém horním rohu a z rozbalovací nabídky přejděte na nastavení „Účet“.

  • Zde klikněte na „Nedávná aktivita streamování zařízení“ v části Nastavení.

  • Na další stránce se zobrazí seznam všech zařízení, která používají váš účet Netflix, spolu s posledními třemi případy, kdy někdo použil konkrétní zařízení ke streamování z konkrétní IP adresy. Uvidíte také místo, odkud zařízení přistupuje k vašemu účtu. Pokud najdete něco podezřelého, například neznámá zařízení nebo IP adresy, je lepší toto zařízení vyhodit.

Odeberte všechna zařízení, abyste někoho vykopli z Netflixu

Zařízení můžete odhlásit z nabídky možností na Netflixu. Neexistuje však možnost vzdáleného vykopnutí jednotlivého zařízení. Proto se musíte ze stránky nastavení účtu odhlásit ze všech zařízení najednou. Toto nastavení se odhlásí a odebere všechna zařízení používající váš účet Netflix a všichni se budou muset znovu přihlásit. Postupujte podle níže uvedených kroků a zjistěte, jak to udělat.

  • Přihlaste se k Netflixu pomocí webového prohlížeče. Poté přejděte do nastavení „Účet“ umístěním ukazatele myši na ikonu profilu v pravém horním rohu.

  • Nyní klikněte na možnost „Odhlásit se ze všech zařízení“, která je k dispozici v části Nastavení.

  • Svou volbu potvrďte na další stránce kliknutím na modré tlačítko „Odhlásit se“.

A to je do značné míry vše. Netflix nyní odhlásí váš účet ze všech zařízení, včetně toho, které pro tento proces používáte. Dalším krokem by bylo znovu se přihlásit a co nejdříve změnit heslo, čímž se dostáváme k naší další sekci.

  Pokud plánujete nainstalovat tuny zařízení Smarthome, přeskočte Wi-Fi

Změňte heslo na Netflixu

Změna hesel je nezbytná, pokud váš účet Netflix zneužívají další lidé. Někdy si lidé také ukládají hesla do svých zařízení pro rychlý přístup, takže změna hesla jim zabrání v opětovném přihlášení. Po změně hesla si můžete vybrat, s kým je chcete sdílet, a spravovat počet zařízení, kterým umožníte přihlásit se do svého účet. Chcete-li změnit heslo k účtu Netflix, postupujte podle níže uvedených kroků.

  • Přihlaste se k Netflixu pomocí webového prohlížeče. Poté přejděte na stránku nastavení účtu umístěním ukazatele myši na ikonu profilu.

  • Dále klikněte na možnost „Změnit heslo“, která je k dispozici v části „Členství a fakturace“.

  • Na další stránce zadejte své aktuální a nové heslo a klikněte na Uložit.

Nezapomeňte zaškrtnout políčko „Vyžadovat opětovné přihlášení všech zařízení pomocí nového hesla“, abyste zajistili, že všechna nová zařízení budou muset zadat nové přihlašovací údaje pro váš účet Netflix.

Pokud je váš účet prolomen a někdo jiný změnil vaše heslo, stále můžete získat zpět svůj účet pomocí sekundárních metod. Přečtěte si prosím našeho podrobného průvodce, jak změnit hesla Netflix, abyste se dozvěděli více.

Bezpečnostní opatření, aby byl váš účet Netflix v bezpečí

Možná se divíte, proč někdo hackne účet Netflix. Není k tomu žádný zvláštní důvod, ale sekundárním motivem je získání e-mailových ID a hesel. Lidé obvykle používají stejné heslo pro více webů a aplikací, protože je snadněji zapamatovatelné. Pokud tedy hacker získá přístup k podrobnostem vašeho účtu Netflix, může také infiltrovat vaše další online účty.

Doporučuji používat unikátní heslo pro Netflix, které je těžké uhodnout. I když toto heslo sdílíte, vaše ostatní účty by měly být v bezpečí. Navíc, pokud je pro vás obtížné si zapamatovat hesla, použijte správce hesel. Bezpečně uloží všechny podrobnosti o vašem účtu a navrhne vám také silná hesla.

A konečně, pokud je váš účet Netflix kompromitován a nemůžete jej obnovit, zrušte své předplatné Netflix, abyste se vyhnuli dalším poplatkům. Pokud nemáte přístup k vašemu účtu, můžete platby od vaší společnosti vydávající kreditní/debetní kartu zastavit.

  Konferenční hovory až s 5 lidmi z Chrome nebo vašeho telefonu

Často kladené otázky

Má Netflix dvoufaktorové ověřování?

Ne, Netflix nemá při psaní tohoto článku dvoufaktorové ověřování.

Upozorňuje vás Netflix na podezřelá přihlášení?

Ano, pokud Netflix zjistí nové přihlášení z vašeho účtu, odešle e-mail s upozorněním na vaši primární e-mailovou adresu. Pokud vám přijde přihlášení podezřelé, okamžitě si změňte heslo k Netflixu.

Mohu z Netflixu odebrat jedno zařízení?

Bohužel z Netflixu nemůžete odebrat jediné zařízení. Pokud chcete lidi vyhodit, musíte z účtu odstranit všechny najednou. Poté můžete své heslo sdílet s omezeným počtem lidí, abyste měli obrazovky streamování pod kontrolou.

Odhlásí se Netflix, když změníte heslo?

Pokud se rozhodnete zaškrtnout políčko „Vyžadovat opětovné přihlášení všech zařízení pomocí nového hesla“, Netflix odhlásí váš účet ze všech zařízení. Neodhlásí vás však z vašeho aktuálního zařízení.

Snadno nakopněte lidi k tomu, aby vám zapíchli účet Netflix

V podstatě tak můžete někoho snadno vykopnout ze svého účtu Netflix. V případě, že někdo použil váš profil ke streamování a zkazil vaše doporučení, můžete se rozhodnout smazat také svou historii Netflix a opravit doporučený zdroj. A co víc, pokud se vůči nechtěnému streamerovi cítíte extra malicherní, můžete jeho profil smazat i ze svého účtu Netflix. Doufejme, že Netflix jednoho dne přinese funkci, která vykopne jednotlivá zařízení, ale do té doby můžete použít tuto příručku a zajistit, aby váš účet Netflix používali pouze lidé, které chcete.

x