Jak obnovit ztracené heslo Roblox

Pokud jste dokonce slyšeli o Roblox; populární platforma pro budování a hraní her, pak musíte vědět, kolik lidí ji denně hraje. Ti, kteří se již naučili vytvořit účet Roblox, se s ním musí bavit. Pokud jste však uživatelem, který ztratil své přihlašovací údaje Roblox, musíte se o svůj účet obávat. Pokud jste někdo, kdo ztratil heslo Roblox, nemějte obavy, protože mám pro vás řešení. Takže pokračujte ve čtení, když vám ukážu, jak obnovit ztracené heslo Roblox.

Přihlášení Roblox: Obnovte ztracené heslo

Ať už jste zapomněli své heslo nebo uživatelské jméno, nebo byl váš účet napaden hackery a nemůžete se přihlásit, pokusíme se zjistit, jak můžete získat své heslo k účtu Roblox zpět a obnovit svůj přístup ke svému účtu. Kromě toho také probereme několik tipů, které byste měli dodržovat, abyste v budoucnu neztratili své heslo Roblox.

Jako vždy můžete k procházení tohoto článku použít níže uvedený obsah.

Co je třeba zkontrolovat, než budeme pokračovat

I když se musíte starat o obnovení ztraceného hesla, je několik věcí, které byste měli zkontrolovat, než začneme. Tyto dvě důležité věci mějte na paměti.

1. E-mail/telefon pro obnovení

Kontaktní informace, jako je sekundární e-mail nebo telefonní číslo, jsou vaším záložním plánem pro většinu účtů pro případ, že ztratíte přihlašovací údaje. Pokud jste postupovali podle našeho průvodce přihlášením k Robloxu, musíte si být vědomi toho, jak vytvořit metodu obnovení. Nicméně, pokud jste někdo, kdo si nenašel čas na jeho přidání, pak bohužel nebudete moci obnovit své ztracené heslo Roblox konvenčním způsobem. Nebojte se, protože níže vám také ukážu, jak kontaktovat podporu Roblox pro další pomoc.

2. Přístup k e-mailovému účtu

Pokud jste naštěstí přidali sekundární e-mail nebo telefonní číslo ke svému účtu Roblox, naše práce se stala mnohem jednodušší. Ujistěte se však, že máte přístup ke svému e-mailovému účtu/telefonnímu číslu, abychom se mohli přihlásit a obnovit vaše ztracené heslo Roblox.

  Opravit chybu zápisu na disk Dota 2

3. (Volitelné) Google Authenticator

I když tento autentizátor není nutný k resetování vašeho ztraceného hesla Roblox, níže vás také naučím, jak zapnout dvoufázové ověření. Chcete-li tak učinit po obnovení hesla, nezapomeňte si stáhnout a nainstalovat aplikaci Google Authenticator (Android|iOS ) a mějte ji po ruce.

Jak obnovit ztracené heslo Roblox pomocí e-mailu/telefonního čísla

Pokud jste přidali e-mail nebo telefonní číslo pro resetování hesla pro Roblox, postupujte následovně.

1. Začněte návštěvou portálu (webové stránky) Roblox Recover Password.

2. Klikněte na kartu Heslo, abyste se ujistili, že obnovujete správné přihlašovací údaje.

3. Zadejte svou e-mailovou adresu do prázdného textového pole níže a stiskněte Odeslat. V případě, že jste přidali telefonní číslo, klikněte na výzvu k telefonnímu číslu níže a udělejte totéž. Poté se zobrazí potvrzovací pole potvrzující, že byl e-mail odeslán.

Poznámka: Pokud používáte telefonní číslo, nezapomeňte z rozbalovací nabídky vybrat svou zemi. To je důležité, aby bylo zajištěno, že Roblox odešle šestimístný bezpečnostní kód se správnou předvolbou země.

4. Nyní je čas přihlásit se ke svému e-mailovému účtu a zkontrolovat e-mail od Roblox. V mém případě dorazil téměř okamžitě a bude vypadat jako ten níže. V případě, že jste zadali telefonní číslo, zkontrolujte, zda zprávy obsahují šestimístný kód. Kliknutím na stránku tlačítka Reset Password (Obnovit heslo) přejdete na příslušnou stránku.

Poznámka: Pokud jste neobdrželi e-mail od Roblox, zkontrolujte složku se spamem.

5. Je čas vytvořit nové heslo. Myslete na nějakou silnou. K získání bezpečné kombinace můžete použít generátor hesel. Tentokrát si to poznamenejte. Po dokončení stiskněte tlačítko Odeslat.

Nyní budete okamžitě přesměrováni na domovskou stránku Roblox a budete moci vidět svůj profil. Gratulujeme, právě jste resetovali své ztracené heslo Roblox! Nyní můžete používat přihlašovací stránku Roblox s novým heslem, které jste nastavili.

Kontaktujte podporu Roblox

V případě, že jste ke svému účtu nepřidali sekundární adresu nebo telefonní číslo, musíte uvíznout v procesu ověření. Nemějte však obavy, protože i to lze obejít. K tomu budeme muset požádat o pomoc podporu Roblox. Postupujte podle níže uvedených kroků.

  O 20 let později: Jak veřejná beta verze Mac OS X zachránila Mac

1. Začněte návštěvou oficiální stránky podpory Roblox (web). Nyní před sebou uvidíte formulář. Pokračujme ve vyplnění.

2. I když můžete přeskočit své uživatelské jméno Roblox nebo dokonce své jméno, nezapomeňte zadat svou e-mailovou adresu, aby vás systém podpory mohl kontaktovat.

3. V části Podrobnosti o problému klikněte na příslušnou platformu. Pro ztracené heslo si můžete vybrat libovolné. Vyberu PC.

4. V kategorii nápovědy vyberte Účet hacknutý nebo Nelze se přihlásit. Nyní se otevře podkategorie.

5. V podkategorii klikněte na zapomenuté heslo. Můžete dokonce použít pole s popisem k podrobnějšímu popisu vašeho problému.

6. Po dokončení odešlete žádost o podporu stisknutím tlačítka Odeslat.

A to je vše! Vaše vstupenka je nyní potvrzena a podpora Roblox vás bude kontaktovat prostřednictvím e-mailu, který jste uvedli ve formuláři. Podpora Robloxu obvykle trvá 24–48 hodin, než se vrátí k uživatelům, takže vše, co nyní musíte udělat, je počkat. Pokud zadáte správné informace, měli byste být schopni získat přístup a obnovit své ztracené heslo Roblox dostatečně rychle.

Zapněte dvoufázové ověření

Nyní, když jste obnovili své ztracené heslo Roblox, je čas posílit váš účet větší ochranou. Roblox podporuje dvoufázové ověření, což znamená, že jakmile zadáte heslo, budete požádáni o zadání kódu prostřednictvím kompatibilního autentizátoru. Tento kód se rychle mění a můžete jej vidět pouze vy. Chcete-li zjistit, jak jej zapnout, postupujte podle následujících kroků:

1. Na stránce Roblox klikněte na ozubené kolečko Nastavení a poté klikněte na Nastavení.

2. Na kartě Nastavení, která se zobrazí, klikněte na kartu Zabezpečení, abyste získali dva faktory.

3. Pokračujte kliknutím na políčko vedle možnosti aplikace Authenticator.

4. Nyní budete požádáni o zadání hesla. Udělejte to a stiskněte tlačítko Pokračovat. Nyní se otevře vyskakovací okno.

5. Otevřete aplikaci ověřování a stiskněte tlačítko Plus. Poté si můžete vybrat z možností Naskenovat QR kód nebo Nastavení klíče. Vyberu QR kód.

6. Zarovnejte kód na zobrazeném čárovém kódu a ověřovatel okamžitě rozpozná.

7. Vyhledejte Roblox Code ve svém autentizátoru a zadejte jej do prázdného textového pole na vašem PC. Poté můžete kliknout na tlačítko ověření a proces dokončit.

  Jak vložit poznámky z Google Keep do Dokumentů Google

8. Nyní uvidíte své kódy pro obnovení. Toto jsou kódy, které budete muset použít v případě, že ztratíte přístup k autentizátoru. Tyto kódy si někam uložte, protože je to jediný případ, kdy je uvidíte. Po dokončení klikněte na zaškrtávací políčko a stiskněte Zavřít.

A máte hotovo! Až se příště přihlásíte ke svému účtu Roblox, můžete použít svůj autentizátor s vědomím, že máte další úroveň zabezpečení.

Obecné tipy a triky pro bezpečnost účtu

Nyní, když máte své ztracené heslo Roblox zpět, nezapomeňte mít na paměti následující tipy, abyste jej znovu neztratili.

1. Vytvořte silné heslo

To se ve skutečnosti netýká pouze vašeho účtu Roblox, ale všech ostatních. Bez ohledu na to, kde se váš účet nachází, vždy si vytvořte silné heslo, které nelze snadno prolomit. Dobrým pravidlem je vytvořit heslo, které je směsí písmen, číslic a symbolů. To zajišťuje silnější zabezpečení. A jakmile nějaký vytvoříte, uložte si ho do paměti a ujistěte se, že na něj nezapomenete. K bezpečnému uložení hesel můžete použít správce hesel.

2. Nesdílejte svůj účet Roblox s ostatními

Pokud druhému člověku opravdu nedůvěřujete, vyhněte se sdílení přihlašovacích údajů k Roblox s lidmi. To zajišťuje, že kontrolu nad vaším účtem máte pouze vy. Kromě toho, pokud nakonec sdílíte své heslo, nezapomeňte jej později změnit, aby byl budoucí přístup třetí strany zablokován.

3. Vždy mějte 2FA zapnuté

Pokud jste se řídili naší částí o dvoufaktorové autentizaci výše, vždy ji nikdy nevypínejte. Kromě toho se ujistěte, že záložní ověřovací kódy nesdílíte s nikým, protože jsou všechny jednorázové.

Obnovte své ztracené přihlašovací heslo Roblox snadno

Takto můžete obnovit své ztracené heslo Roblox a snadno se znovu přihlásit k Robloxu. Doufejme, že se vám podařilo jednoduše obnovit heslo pomocí sekundární adresy nebo telefonního čísla. Pokud jste však museli mluvit s podporou Roblox, abyste získali svůj účet zpět, nezapomeňte přidat kontaktní údaje pro obnovení, abyste byli v budoucnu chráněni před podobnými problémy. Mezitím, teď, když máte svůj účet zpět, pokračujte a vyzkoušejte některé z nejlepších děsivých her Roblox. Také, pokud narazíte na nějaké problémy při resetování přihlašovacích údajů Roblox, dejte nám vědět v komentářích.

x