Jak odebrat účet z aplikace Messenger

Když přijde řeč na chatování na sociálních sítích, napadá mě aplikace Facebook Messenger. Každý druhý rok Facebook provádí některé změny v aplikaci Messenger. Stejně jako v roce 2008 to byl jednoduchý Facebook chat; v roce 2011 byl vyvinut pro uživatele iOS a Android; v roce 2015 se oddělila od aplikace Facebook; a v roce 2018 poskytla uživatelům službu volání. V roce 2020 Facebook vydal desktopovou aplikaci Messenger pro Windows a MacOS. Nyní má službu video a hlasové hovory a další skvělé funkce chatu. Přestože je Messenger nejznámější a nejsnáze použitelná aplikace, někteří uživatelé hlásili problémy. Pokud jste jedním z těch, kteří mají otázky, například jak odebrat účet z aplikace Messenger a proč nemohu odebrat svůj účet v aplikaci Messenger, zůstaňte naladěni až do konce pro odpovědi. Dozvíte se také, jak smazat můj Messenger účet bez Facebooku a jak se odhlásit z účtu na Messengeru. Tento článek vám pomůže najít řešení na všechny vaše otázky.

Table of Contents

Jak odebrat účet z aplikace Messenger

V tomto článku se dozvíte, jak odebrat účet z aplikace Messenger. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že chytré telefony nemají stejné možnosti Nastavení, liší se od výrobce k výrobci. Před změnou jakéhokoli nastavení na vašem zařízení proto zajistěte správná nastavení.

Proč nemohu odebrat svůj účet v Messengeru?

Existuje několik závažných důvodů, proč nemůžete svůj účet z Messengeru odstranit.

  • Jedním z častých důvodů je, že se většina uživatelů pokouší odebrat Messenger, aniž by smazali své účty na Facebooku. Váš Facebook je propojen s Messengerem, takže musíte nejprve smazat svůj účet na Facebooku a teprve potom můžete odebrat svůj účet Messenger.
  • Dalším důvodem může být, že když jste povolili funkci obnovení účtu Messenger, váš účet Messenger byl trvale uložen do vašeho zařízení, i když jste ztratili své telefonní číslo nebo e-mailovou adresu.

Jak odhlásím účet v Messengeru?

Níže jsou uvedeny kroky, pomocí kterých se můžete odhlásit z účtu v Messengeru:

Poznámka: Ujistěte se, že jste přihlášeni do aplikace Messenger pomocí svého účtu na Facebooku.

1. Otevřete Posel aplikace ve vašem telefonu.

2. Klepněte na ikonu profilu v levém horním rohu obrazovky.

3. Přejeďte dolů a klepněte na Nastavení účtu.

  Jak obnovit výchozí nastavení Chrome

4. Poté klepněte na Zabezpečení a přihlaste se.

5. Klepněte na Zobrazit více v části KDE JSTE PŘIHLÁŠENI, jak je znázorněno níže.

6. Klepněte na Odhlásit se ze všech relací.

7. Nakonec klepněte na Odhlásit pro potvrzení akce.

Jak odeberu účet z aplikace My Messenger? Jak odebrat účet z aplikace Messenger?

Můžeš odeberte účet z aplikace Messenger pomocí výše uvedených kroků o odhlášení z účtu Messenger z aplikace Messenger.

Jak odebrat účet z Messengeru na Androidu?

Poté, co víte, jak odebrat účet z aplikace Messenger, postupujte podle níže uvedených kroků, pomocí kterých můžete odebrat účet v systému Android:

1. Přejděte do Nastavení.

2. Klepněte na Aplikace.

3. Klepněte na Messenger v seznamu aplikací nainstalovaných v telefonu Android.

4. Klepněte na Úložiště a mezipaměť.

5. Poté klepněte na Cache > Clear cache.

Jak odstraníte, že tento účet je také přihlášen na Facebooku na tomto zařízení Messenger?

Pomocí výše uvedených kroků můžete opravit, že tento účet je také přihlášen k Facebooku na tomto problému se zařízením. Vymazáním mezipaměti aplikace Messenger budete moci úspěšně odebrat účet Messenger.

Jak odeberu účet Messenger z mého iPhone? Jak odebrat účet z Messengeru na iPhone?

Když víte, jak odebrat účet z aplikace Messenger, níže jsou kroky, pomocí kterých můžete odebrat svůj účet Messenger z vašeho iPhone. Můžete se odhlásit ze svého účtu na Facebooku, abyste byli automaticky odhlášeni z účtu Messenger z aplikace Messenger.

  Co je to spoofing a jak předcházet útokům spoofingu?

1. Spusťte Facebook aplikace na vašem iPhone.

2. Klepněte na záložku Nabídka ve spodní liště.

3. Poté potáhněte prstem dolů do spodní části obrazovky a klepněte na Odhlásit se.

4. Klepnutím na Odhlásit ve vyskakovacím okně odeberete účet z aplikací Facebook a Messenger.

Jak smažu svůj účet Messenger bez Facebooku?

Váš účet Messenger je propojen s vaším účtem na Facebooku. Chcete-li účet Messenger úspěšně odstranit, budete muset smazat účet Facebook z aplikace Facebook nebo Messenger.

***

Doufáme tedy, že tento článek zodpověděl všechny vaše otázky a obavy. Tento článek obsahuje všechny základní informace týkající se aplikace Messenger a procesu odhlášení. Tento článek vám poskytl představu, jak odebrat účet z aplikace Messenger a různé způsoby, jak se odhlásit z účtu z aplikace Messenger. Pokud máte stále nějaké pochybnosti, uveďte je v sekci komentářů níže.

x