Jak odstranit ikonu koruny na Discordu

Pokud jste uživatelem Discordu, pravděpodobně jste si všimli ikony koruny vedle konkrétního člena na serverech. Ve skutečnosti byste jeden mohli mít sami, pokud jste vytvořili nový Discord server. Ačkoli vám Discord neumožňuje zbavit se ikony koruny přímo, existuje elegantní řešení, které můžete použít k deaktivaci ikony koruny. Čtěte dále a zjistěte, jak můžete odstranit ikonu koruny na Discordu.

Remove the Crown on Discord (2022)

Co znamená ikona koruny na Discordu?

Ikona Crown na Discordu označuje vlastníka serveru. Discord říká, že přidal ikonu koruny, aby noví členové mohli snadno najít, na koho se obrátit, když potřebují pomoc. Ne každý však chce mít u svého uživatelského jména ikonu koruny. Pokud jste jedním z nich, podle níže uvedených kroků deaktivujte ikonu koruny na Discordu.

  Jak těžit kryptoměnu Bitcoin Gold (BTG) na Linuxu pomocí Minergate

Odstraňte ikonu koruny na Discordu (počítač a web)

1. Otevřete svůj Discord server a klikněte na jeho název v levém horním rohu. Z rozevíracího seznamu, který se nyní zobrazí, vyberte „Nastavení serveru“.

2. V levém postranním panelu přejděte na kartu „Role“ a kliknutím na „Vytvořit roli“ vytvořte novou roli.

3. Nyní byste měli pojmenovat roli. Například jsem zde pojmenoval roli „admin“, protože role bude mít administrátorská práva.

4. Dále přejděte dolů a aktivujte přepínač „Zobrazit členy role odděleně od online členů“. Jak název napovídá, povolením tohoto přepínače se zvýrazní členové s touto rolí v samostatné sekci v postranní nabídce serveru.

5. Přejděte na kartu „Oprávnění“ a zapněte přepínač „Správce“. Mějte na paměti, že tato role poskytne uživatelům administrátorská oprávnění k uživateli a ujistěte se, že ji neudělujete všem.

6. Když jsme testovali, všimli jsme si, že k odstranění ikony koruny na Discord nemusíte nutně přiřazovat roli sami. Pokud však vytvoření role nepomohlo, zde je návod, jak si ji můžete přiřadit. Klikněte na své uživatelské jméno v nabídce na pravé straně a poté klikněte na ikonu „+“ v části „Žádné role“.

  Pozastavit a obnovit velká nahrávání při přenosu souborů online

7. Nyní uvidíte seznam všech dostupných rolí. Vyberte „admin“ (role, kterou jste právě vytvořili) a máte hotovo. Na Discordu již neuvidíte ikonu koruny vedle svého uživatelského jména.

Odstraňte Crown on Discord Mobile App (Android a iOS)

1. Otevřete Discord server a klepněte na nabídku tří teček vedle názvu serveru. Z vyskakovací nabídky vyberte „Nastavení“ pro zobrazení nastavení vašeho serveru.

2. V nastavení „Správa uživatelů“ klepněte na „Role“ a stisknutím plovoucího akčního tlačítka „+“ vytvořte novou roli.

3. Pojmenujte roli a aktivujte přepínač „Zobrazit členy role odděleně od online členů“. Po dokončení klepněte na ikonu Uložit pro použití změn.

4. Přejděte dolů a aktivujte přepínač „Správce“ v části Rozšířená nastavení oprávnění, abyste uživatelům s rolí povolili práva správce.

  Generátor faktur založených na šablonách pro malé podniky [Web]

5. Poté si můžete sami přiřadit roli, abyste odstranili korunku vedle svého jména na Discordu. Chcete-li to provést, klepněte na své jméno v postranní nabídce a vyberte „Spravovat uživatele“.

6. Nyní uvidíte roli, kterou jste právě vytvořili. Povolte to a máte hotovo. Ikona koruny by nyní měla zmizet z vašeho Discord profilu. Pokud změnu okamžitě neuvidíte, zavřete aplikaci Discord a znovu ji otevřete.

Často kladené otázky

Otázka: Mohu odebrat korunu vlastníka Discordu?

Ano, je možné odebrat korunu vlastníka Discordu vytvořením nové role. Postup jsme podrobně rozebrali v tomto článku.

Otázka: Jak odstranit korunu na Discord mobile?

Můžete vytvořit novou roli s oprávněním správce, abyste mohli z telefonu odebrat korunu na serveru Discord.

Otázka: Proč se koruna Discordu nezobrazuje?

Po zapnutí přepínače „Zobrazit členy role odděleně od online členů“ možná neuvidíte korunu Discord. Zkuste ji deaktivovat, abyste získali zpět Discord korunu.

Zbavte se ikony koruny vlastníka serveru na Discordu

Takto můžete odstranit ikonu koruny vedle svého uživatelského jména na Discordu. Pokud se cítíte dobrodružně, nezapomeňte se podívat, jak můžete získat neviditelné jméno Discord a avatara. Můžete si také přizpůsobit svůj Discord profil a přizpůsobit si svůj účet.