etechblog

Jak odstranit účty na Instagramu

Účet lze z Instagramu snadno odstranit. A někteří lidé mají na svých telefonech několik účtů a smazáním více účtů Instagramu, které nepoužíváte nebo nechcete, může dojít ke smazání vašich oznámení a účtu. Pochopení rozdílu mezi deaktivací účtu a jeho trvalým smazáním z Instagramu je zásadní. Pokud chcete vědět, jak odstranit účty na Instagramu, jste na správném místě. Dále vám řekneme, jak odebrat účet Instagram, který jste přidali.

Jak odstranit účty na Instagramu

Zde budete vědět, jak podrobně odstranit více účtů Instagramu.

Jak můžete vymazat svůj účet na Instagramu?

Svůj účet můžete vymazat tak, že jej na chvíli deaktivujete nebo jej navždy smažete. Můžete si vybrat jednu. Mějte však na paměti, že jakmile účet smažete, můžete jej kdykoli znovu aktivovat a přistupovat ke svým příspěvkům, videím, obrázkům a chatům. Smazání účtu je zásadní rozhodnutí, ze kterého už není návratu.

Přečtěte si našeho průvodce Jak deaktivovat nebo smazat svůj účet Instagram (2022), abyste zjistili, jak odstranit účty na Instagramu.

Do kolika účtů se můžete přihlásit na Instagramu?

Instagram umožňuje přidávat různé účty. Ve skutečnosti nyní můžete rychle přepínat a přidat až pět účtů na Instagramu bez odhlašování a zpět. Pro iOS a Android je tato funkce k dispozici ve verzích 7.15 a vyšších a je kompatibilní se všemi aplikacemi Instagramu, které tento software používají. Účet Instagram, který jste přidali, můžete kdykoli odebrat.

  Jak odstranit nedávno sledované pořady Netflix

Jak můžete mít dva instagramové účty?

Při prvním spuštění Instagramu jste se museli odhlásit z jednoho účtu, abyste se mohli přihlásit k jinému. Nyní však můžete přepínat mezi profily na Instagramu bez odhlášení.

V současné době musí mít každý instagramový účet svou jedinečnou e-mailovou adresu. Stejnou e-mailovou adresu nelze použít k otevření více než jednoho účtu Instagram. Nemusíte však vytvářet novou e-mailovou adresu pro každý nový účet, který si otevřete. Pokud si prostřednictvím aplikace vytvoříte druhý účet na Instagramu, můžete se zaregistrovat pomocí svého telefonního čísla, nikoli e-mailové adresy.

Níže jsou uvedeny kroky k vytvoření účtu na Instagramu;

1. Otevřete aplikaci Instagram.

2. Klepněte na profilový obrázek v pravém dolním rohu.

3. Klepněte na název svého účtu a zvolte Přidat účet.

4. Klepněte na Vytvořit nový účet, nastavte uživatelské jméno a heslo a vyplňte informace o svém profilu.

Poznámka: Můžete také vybrat Přihlásit se do stávajícího účtu a přihlásit se zadáním svého uživatelského jména a hesla.

Nový účet bude přidán do vaší aplikace okamžitě poté, co jej přidáte podle pokynů v předchozí části. Tímto způsobem můžete mezi nimi rychle přepínat tam a zpět. Zde je však návod, jak to udělat, pokud potřebujete přidat druhý účet, který jste vytvořili někde jinde nebo v jinou dobu.

Jak můžete smazat více účtů Instagramu?

Smazání více účtů Instagramu z telefonu není možné. Pečlivě postupujte podle výše uvedených kroků, abyste pochopili, jak smazat více účtů Instagramu jeden po druhém.

  Jak archivovat nebo zrušit archivaci příspěvků na Instagramu

Můžete smazat jeden z více účtů na Instagramu?

Ano. Můžete smazat jeden z více účtů. Postupujte podle výše uvedených kroků a vyberte jeden účet. A tento účet bude odstraněn.

Jak můžete smazat druhý účet na Instagramu?

Chcete-li účet smazat, použijte prohlížeč a přejděte na stránku Stránka Odstranit účet. Chcete-li odstranit druhý účet Instagram, postupujte podle pokynů uvedených výše.

Jak můžete odebrat účet Instagram, který jste přidali?

Postupujte podle následujících kroků, jak odebrat účty na Instagramu:

1. Otevřete aplikaci Instagram a přejděte na stránku svého profilu.

2. V horní části obrazovky klepněte na šipku dolů vedle svého uživatelského jména na Instagramu.

3. Z rozevírací nabídky vyberte preferovaný účet, který chcete odstranit.

4. Nyní klepněte na tři čáry v pravém horním rohu.

5. Zvolte Nastavení.

6. Klepněte na Protokol [email protected] účty ve spodní části obrazovky.

7. Chcete-li potvrdit své rozhodnutí, klepněte ve vyskakovacím okně na Odhlásit.

Účet již neuvidíte uvedený u vašich ostatních instagramových účtů. Doufáme, že jste pochopili, jak odebrat účet Instagram, který jste přidali.

Můžete smazat svůj instagramový účet a začít znovu?

Ano. Účet Instagram můžete kdykoli smazat a začít znovu. Odpověď na tento dotaz však nelze zobecnit, protože situace každého člověka určí, zda deaktivovat svůj instagramový účet nebo ne. Po smazání stávajícího můžete pomocí stejného e-mailu vytvořit nový účet Instagram. Přesunutí velkého počtu sledujících nebo příspěvků ze starého účtu do nového však může být náročné.

Kdykoli si budete chtít od Instagramu odpočinout, můžete Instagram smazat a začít znovu, ale pamatujte, že všechna vaše videa a fotografie budou ztraceny, pokud bude váš účet smazán. Ztratíte také všechny své následovníky.

  Jak používat příkaz whois na Linuxu

Smaže Instagram staré účty?

Ano. Neaktivní účty Instagramu, které jsou dlouhou dobu nečinné, jsou smazány. Přestože Instagram neuvádí konkrétní časové období, z případových studií několika smazaných účtů můžete odvodit, že účet bude nepochybně ukončen po jednom až dvou letech nečinnosti. Pokud je váš účet neaktivní, ať už osobní nebo související se značkou, můžete narazit na tento problém. Chcete-li tento problém vyřešit, měli byste se občas přihlásit ke svému účtu.

Jak dlouho můžete deaktivovat Instagram?

Svůj účet na Instagramu můžete dočasně deaktivovat, jak dlouho budete chtít. Když se znovu přihlásíte, můžete jej znovu aktivovat, kdykoli budete chtít.

Existuje však jedno omezení. Na Instagramu můžete deaktivovat svůj účet v tuto chvíli pouze jednou týdně. Vaše fotografie, sledující, komentáře a lajky se ukládají, pokud svůj účet deaktivujete. Ať už je to 10 měsíců nebo 10 dní, svůj účet můžete ponechat deaktivovaný. Instagram váš účet neodstraní, pokud jej deaktivujete. Vše, co musíte udělat, abyste znovu získali přístup ke svému účtu, je přihlásit se pomocí správných údajů.

Můžete znovu použít své smazané uživatelské jméno na Instagramu?

Vaše uživatelské jméno bohužel nelze obnovit, pokud jste smazali svůj účet Instagram. Uživatelská jména Instagramu nelze ihned po smazání znovu používat. Ve skutečnosti je možné, že zase nějakou dobu nebudou použitelné. To je způsobeno skutečností, že uživatelská jména jsou exkluzivní a nemůže je používat nikdo jiný. Instagram nezveřejňuje dobu, po kterou jsou uživatelská jména nepřístupná. Je však pravděpodobné, že jsou často recyklovány. Můžete jej použít, pokud jste nikdy neměli smazané uživatelské jméno Instagramu a je stále k dispozici.

***

Upřímně doufáme, že pro vás byly tyto informace užitečné a že vám pomohly pochopit, jak odstranit účty na Instagramu. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů. Také nám dejte vědět, co se chcete dále naučit.

x