Jak opravit chybu VLC Chybí Libvlc.dll v systému Windows 10

Přehrávač VLC existuje již dlouho, velmi dlouho. Je to výjimečně stabilní aplikace, která nadále přidává funkce, shoduje se a překonává mnoho placených a všech standardních přehrávačů médií, které najdete pro téměř každý stolní nebo mobilní operační systém.

Zkrátka je to aplikace, které je těžké konkurovat. Ke všemu také podporuje širokou škálu formátů souborů a má podporu pro rozšíření a vzhledy.

Nelze načíst knihovnu Libvlc.dll

Přehrávač VLC zřídka bojuje s úkolem, ale aplikace není odolná vůči infekcím, malwaru nebo obecnému poškození souborů. Pokud váš systém nedávno selhal, obnovili jste systém, nainstalovali aktualizaci operačního systému nebo provedli jakékoli jiné významné změny operačního systému, může být ovlivněn přehrávač VLC.

  Jak přeskočit koš pro mazání souborů v systému Windows 10

Pokud vidíte chybu VLC Chyba Libvlc.dll chybí v systému Windows 10, aplikace je v podstatě poškozená. Poškození může být částečné, tj. můžete použít VLC player k přehrávání souborů, ale nemůžete jej použít k vypálení něčeho z DVD, nebo může být plné, tj. nemůžete VLC player spustit vůbec.

Opravit chybu VLC Libvlc.dll chybí ve Windows 10

Zde je návod, jak můžete problém vyřešit.

Odinstalujte a znovu nainstalujte VLC player

Soubor Libvlc.dll není registrovatelná knihovna DLL, což znamená, že jeho registrace prostřednictvím příkazového řádku není možná. Soubor DLL si můžete stáhnout ze zdrojů třetích stran, ale nelze říci, zda je soubor bezpečný nebo ne. Nejbezpečnější věc, kterou můžete udělat, je ručně odinstalovat VLC a znovu jej nainstalovat.

  Snadno vytvářejte a upravujte ikony v systému Windows pomocí editoru ikon Junior

Otevřete Ovládací panely.
Přejděte na Programy>Odinstalovat program.
Vyberte VLC player ze seznamu aplikací.
Klikněte na tlačítko Odinstalovat v horní části.
Přehrávač VLC bude odinstalován.
Pro správné měření restartujte systém.
Stáhněte si VLC player z oficiální webové stránky.
Spusťte instalační program a nainstalujte přehrávač VLC.
Otevřete přehrávač VLC a chyba bude vyřešena.

Závěr

VLC player je stabilní aplikace, ale špatně vyvinuté pluginy nebo problémy s OS mohou způsobit její selhání. Pokud máte obecně problémy s instalací Windows 10, chyba VLC je pravděpodobně jen další obětí uvedených problémů.

Přeinstalování přehrávače VLC chybu opraví, ale pokud nepřijdete na to, co ji způsobilo, a/nebo nevyřešíte problém s Windows 10, chyba se může znovu objevit.

  Jak rychle najít konkrétní nastavení systému v systému Windows 10

Aplikaci můžete pokaždé znovu nainstalovat, ale bude to zdlouhavé a problém se dlouhodobě nevyřeší, pokud jej neopravíte.