Jak opravit podsystém doručování pošty: Vaše zpráva nebyla doručena

E-maily se staly samozřejmostí a jsou standardní metodou formální komunikace. Chat messenger jsou skvělé pro neformální konverzace, ale když je třeba něco napsat, je to zapsáno ve formě e-mailu, který lze odeslat, zapsat jako kopie a skrytou kopii všem zúčastněným. Některé z nejoblíbenějších e-mailových služeb jsou zdarma; Google i Microsoft nabízejí bezplatné účty i placené firemní účty. Odeslání nebo přijetí e-mailu zabere o něco více než prohlížeč a znalost, jak jej napsat a odeslat.

Subsystém doručování pošty

E-maily podsystému doručování pošty

E-mail je automatizovaný mnoha způsoby; uživatelé si nastavují zprávy Mimo kancelář pro dobu, kdy jsou pryč a nechodí na e-maily, podpisy, pravidla pro třídění e-mailů, přeposílání adres a vytvářejí seznamy blokovaných, aby se nevyžádané zprávy nedostaly do jejich doručené pošty.

  Jak označovat soubory na Macu, iPhonu nebo iPadu

E-maily z podsystému doručování pošty jsou automatické e-maily odesílané, když zpráva nedorazí. Vrácená zpráva je zpráva, která byla odeslána, ale nebyla doručena. K selhání odeslání zprávy obvykle dojde během několika minut od odeslání zprávy. V některých případech, v závislosti na e-mailové adrese, na kterou jste zprávu odeslali, může doručení selhání trvat několik hodin.

Opravit podsystém doručování pošty: Vaše zpráva nebyla doručena

Pokud obdržíte e-mail od podsystému doručování pošty, e-mail, který jste odeslali, se nepodařilo doručit. To se obvykle děje pouze s jedním e-mailem. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte nejprve určit, ze kterého e-mailu se zpráva vrátila. Chcete-li to zjistit, otevřete e-mail z podsystému doručování pošty. Řekne vám, ze kterého e-mailu se zpráva vrátila. E-mail vám také může sdělit, proč se zpráva vrátila.

  Jak získat QR kód pro váš profil LinkedIn

E-mail může dorazit z následujících důvodů a téměř všechny tyto problémy vyžadují, aby vlastník e-mailu problém vyřešil.

Doručená pošta je plná

E-mailové schránky se zdají být nekonečné a to se může zdát pravda, pokud má vaše schránka velikost 10 GB nebo 15 GB, stále je to však omezené množství úložiště. Jakmile dojde úložný prostor, e-mailový účet nebude moci přijímat žádné další zprávy, dokud se místo neuvolní.

Pokud vaše e-maily na konkrétní účet neustále doskakují, může to ukazovat na plnou schránku příjemce. Požádejte je, aby to uklidili a uvolnili místo pro nové zprávy.

E-mail je neaktivní/pozastaven

E-mailové účty lze smazat. Uživatelé mohou své e-maily ručně smazat. E-mailové účty mohou být pozastaveny, pokud se zjistí, že porušují podmínky služby domény, ve které se nacházejí. Pokud je e-mailem pracovní e-mail, může být účet pozastaven, pokud vyprší platnost předplatného.

  Jak získat ověřovací kód Apple na zařízení

Tento druh problému se obvykle projevuje ve formě zprávy nenalezen e-mail, která doprovází podsystém doručování pošty: Vaše zpráva nebyla doručena e-mailem. Opět budete muset oslovit příjemce prostřednictvím jiného způsobu komunikace (nebo jiného e-mailu) a požádat ho o opravu.

Nesprávný email

Pokud odešlete e-mail na účet, který neexistuje, tj. zadali jste nesprávnou e-mailovou adresu, zpráva bude vrácena zpět. Podobně jako při odesílání dopisu na adresu, která není skutečná, se doručení zprávy nezdaří. Zkontrolujte a ujistěte se, že používáte správný e-mail. Možná máte špatnou doménu nebo může být překlep v adrese, kterou jste zadali.

Závěr

Podsystém doručování pošty vám sdělí, že vaše zpráva nebyla doručena. Může, ale nemusí vám říct, proč se doručení nezdařilo. Zpráva může být také doprovázena chybovým kódem nebo může obsahovat odpověď ze serveru, na který byl e-mail odeslán. Můžete vyhledat odpověď serveru a zjistit, proč se doručení zprávy nezdařilo.