Jak opravit Potvrzení opětovného odeslání formuláře při chybě aktualizace

Pokud vyplňujete formulář online a formulář obsahuje vlastní odpověď, kterou jste zadali přímo do prohlížeče, je vhodné si ji před odesláním formuláře zkopírovat a uložit do souboru. Je to proto, že pokud se odeslání formuláře z jakéhokoli důvodu nezdaří, mohou být zadaná data ztracena. Některé formuláře ukládají informace, které uživatel zadá, zatímco jiné ne.

Při obnovení potvrďte opětovné odeslání formuláře

Oprava Při obnovení potvrďte opětovné odeslání formuláře

Chyba Potvrzení opětovného odeslání formuláře při chybě obnovení znamená, že když jste formulář odeslali, informace nebyly odeslány na server, na který měl být odeslán. To může být problém na vaší straně, např. nejste připojeni k internetu nebo je vaše internetové připojení nestabilní a přeruší se před odesláním informací. Může se jednat o problém na konci webu, tj. server nereaguje, analýza dat trvá příliš dlouho, server očekává jiná data atd.

V některých případech může chybu Potvrzení opětovného odeslání formuláře při aktualizaci opravit uživatel, ale v jiných případech může jít o problém s webem a budete muset kontaktovat správce webu. Vyzkoušejte níže uvedené opravy jako koncový uživatel, abyste chybu vyřešili.

1. Zkontrolujte relaci prohlížeče

Relace vašeho prohlížeče může být jedním z důvodů, proč se vám při obnovení zobrazuje chybová zpráva Potvrzení opětovného odeslání formuláře. Zpráva se může objevit v jakémkoli prohlížeči s mírně odlišným jazykem, ujistěte se však;

Nepoužíváte okno anonymního prohlížení
Po kliknutí na odeslat/odeslat formulář ručně neobnovujete
Nemáte nainstalované aplikace nebo rozšíření, která mohou přerušit relaci, např. VPN, monitor síťového provozu, proxy, přepínač uživatelských agentů atd.

Pokud chyba přetrvává, vyplatí se použít jiný prohlížeč než ten, který používáte. Místo Firefoxu nebo Safari používejte moderní prohlížeč, jako je Chrome nebo Opera. Pokud se tato chyba zobrazuje v mobilním prohlížeči, přepněte na prohlížeč pro stolní počítače.

2. Vymažte data prohlížeče a znovu odešlete

Problém Potvrzení opětovného odeslání formuláře při aktualizaci může být na straně serveru, protože server je pod velkým zatížením a zároveň se odesílá příliš mnoho formulářů. Můžete zkusit počkat, až se server přetíží, ale mezitím vymažte data prohlížeče a zkuste formulář odeslat znovu.

Chrome

Chcete-li vymazat data prohlížeče v Chrome;

Otevřete Chrome.
Klikněte na tlačítko více možností vpravo nahoře a vyberte Nastavení.
V části Soukromí a zabezpečení klikněte na Vymazat údaje o prohlížení.
Vyberte Soubory cookie a jiná data procházení a Ukládá obrázky a soubory do mezipaměti.
Klepněte na Vymazat data.

Firefox

Chcete-li vymazat data procházení ve Firefoxu;

Otevřete Firefox.
Klikněte na tlačítko více možností vpravo nahoře a vyberte Nastavení.
Přejděte na Soukromí a zabezpečení.
Klepněte na Vymazat data.
Vyberte Soubory cookie a data webu a Webový obsah uložený v mezipaměti.
Klikněte na Vymazat data a restartujte prohlížeč.
Odešlete formulář znovu.

3. Zakažte rozšíření prohlížeče

Rozšíření prohlížeče mohou narušovat relaci prohlížeče a odesílání formuláře. Pokud si myslíte, že s formulářem nebo webem, na který odesíláte, není nic špatného, ​​deaktivujte všechna nainstalovaná rozšíření a zkuste to znovu.

Chrome

Chcete-li zakázat rozšíření v prohlížeči Chrome;

Otevřete Chrome.
Klikněte na tlačítko více možností vpravo nahoře a vyberte Další nástroje> Rozšíření.
Vypněte vypínač vedle každého rozšíření.

Firefox

Chcete-li zakázat doplňky ve Firefoxu;

Otevřete Firefox.
Klikněte na tlačítko více možností vpravo nahoře a vyberte Doplňky a motivy.
Vypněte přepínač vedle každého doplňku.

4. Oprava Potvrzení opětovného odeslání formuláře při obnovení pro správce webu

Tyto opravy platí, pokud můžete upravit kód formuláře. Potvrzení opětovného odeslání formuláře při obnovení se objeví v jednom ze dvou případů, pokud váš server nemá problémy.

POST vs GET

Formuláře PHP mohou odesílat data jedním ze dvou způsobů; POST nebo GET. Pokud použijete metodu POST, narazíte na chybu Potvrzení opětovného odeslání formuláře při aktualizaci, zatímco u metody GET ji neuvidíte.

To znamená, že došlo k problému s tím, jak byl do formuláře přidán příkaz POST, nebo uživatel obnovuje formulář před jeho odesláním. Metoda POST by se měla používat pouze v případě potřeby, např. s poli pro resetování hesla, a nikoli pro běžná pole formuláře.

Zakázat potvrzení opětovného odeslání v prohlížeči

Prohlížeče mohou používat vlastní kontroly formulářů. Obvykle se jedná o funkci, ale můžete stránku vynutit, aby ignorovala kontrolu prohlížeče. Chcete-li to provést, můžete použít formulář AJAX. Stále s ním budete moci používat funkci POST, pokud nechcete přejít na GET.

Závěr

Chyba Potvrzení opětovného odeslání formuláře při aktualizaci se pravděpodobně objeví, pokud formulář před odesláním obnovíte. Pokud se chyba zobrazí při odesílání formuláře, je více než pravděpodobné, že problém je na straně serveru. Možná nebude ve vašich silách to opravit.