Jak opravit selhání ověřování brány AT&T U-verse

Vaše internetové připojení k vám přichází přes ISP. ISP normálně zůstává na pozadí; vše, co víte, je, že vaše zařízení se mohou připojit k routeru a vše je v pořádku. Pokud se setkáte s problémy s připojením ke konkrétní webové stránce, problémy často spočívají v nastavení internetu nebo v konfiguraci routeru. Obvykle je snadné to vyřešit.

selhání ověření brány

Oprava selhání ověřování brány AT&T U-verse

AT&T je jedním z největších poskytovatelů internetových služeb v Americe. Kromě dalších služeb a produktů poskytuje jak rychlý internet, tak vysokorychlostní kabelové připojení. Běžně se můžete spolehnout na nepřetržitý servis od společnosti. To platí jak pro internet, tak pro jeho kabelovou službu.

  Family Guy The Quest For Stuff je poutavý, zábavný a věcný [Game Review]

Z mnoha služeb a produktů, které AT&T nabízí, je služba U-Verse TV. Je to TV dodávaná přes vysokorychlostní síťové připojení a jako každé jiné síťové připojení může narazit na problémy. Pokud se na vašem televizoru U-Verse zobrazuje zpráva o selhání ověření brány, vyzkoušejte níže uvedené opravy.

1. Zkontrolujte stav služby AT&T

Než se pokusíte cokoli opravit chybu selhání ověření brány, zkontrolujte, zda je na vaší straně nebo zda AT&T nemá výpadek služby. Stává se to a společnost to musí opravit.

Chcete-li zkontrolovat stav služby, navštivte stránku stránku stavu služeb společnosti. Případně se můžete obrátit na celou linku podpory a oni vám řeknou, zda existuje nějaký přetrvávající problém.

  Jak změnit barvu navštívených odkazů ve vyhledávání Google ve Firefoxu

Pokud dojde k výpadku služby, je na společnosti AT&T, aby to vyřešila.

2. Zapnutí modemu

Zkuste restartovat modem, tj. router.

Najděte tlačítko napájení na routeru.
Stiskněte a podržte tlačítko po dobu 15 sekund.
Uvolněte tlačítko.
Odpojte modem ze zásuvky.
Počkejte dalších 15 sekund.
Připojte napájecí zástrčku k modemu.
Stisknutím tlačítka napájení jej zapněte.
Počkejte, až se světla stabilizují.

3. Zkontrolujte, zda není uvolněný kabel

Pokud kabel není bezpečně připojen k routeru, může se zobrazit chyba selhání ověření brány. Vyhledejte router a ujistěte se, že je vše bezpečně připojeno. Zkuste jej odpojit a znovu připojit. Dále se ujistěte, že je vše připojeno ke správnému portu/zásuvce.

  Rychlá odpověď na zprávy Skype z vyskakovacího okna [Jailbreak]

4. Resetujte router

Zkuste resetovat router. Chyba autentizace brány ukazuje na problém s konfigurací sítě a pokud se připojujete k televizoru a dalším zařízením, je třeba resetovat nastavení sítě v routeru.

Najděte na routeru tlačítko reset (liší se od tlačítka napájení).
Stiskněte a podržte tlačítko reset.
Jakmile začnou kontrolky na routeru blikat, uvolněte tlačítko.
Počkejte, až se světla stabilizují.
Selhání ověřování brány by mělo být pryč.

Závěr

Chyba selhání ověření brány na počítači může mít co do činění se všemi druhy věcí; prohlížeč, síťová nastavení počítače, nastavení DNS nebo web, na který se pokoušíte přejít. Pokud však na všech vašich zařízeních vidíte chybu selhání ověření brány, může být na vině váš router nebo připojení. Pokud si s resetováním routeru nevíte rady, můžete požádat o pomoc společnost AT&T.