Jak opravit software Adobe není originální v systému Windows 10

Společnost Adobe přešla na model předplatného. Abyste mohli používat aplikace Photoshop, Illustrator, Fireworks, musíte si zakoupit předplatné aplikací, předplatné bude spojeno s vaším účtem Adobe a musíte se přihlásit do aplikace, kterou chcete používat pomocí účtu Adobe. Pokud vlastníte starší verzi produktů Adobe, tedy ty, na které jste si zakoupili jednorázovou licenci, licence je stále platná a můžete i nadále používat starší verze produktů Adobe, pokud je vlastníte.

Software Adobe není originální

Oprava Software Adobe není originální

Společnost Adobe spoléhá na kódy Product Key a online účty, aby se ujistila, že je jejich software používán, ale za účelem ověření účtu i kódu Product Key spouští základní službu pro kontrolu pravosti. Tato služba se nainstaluje, když si nainstalujete aplikaci Adobe, a je nezbytná k tomu, abyste nezískali přístup k aplikacím, které jste si zakoupili.

  Jak obnovit smazané Windows 10 Sticky Notes

Pokud se vám neustále zobrazuje zpráva, že software Adobe není pravý, a legálně jste si zakoupili kód Product Key nebo zakoupili předplatné služby/aplikací, vyzkoušejte následující opravy.

Poznámka: Tyto opravy vám neumožní používat produkty Adobe zdarma a tento příspěvek není návodem, jak hacknout nebo opravit software.

Originální produktový klíč

Když společnost Adobe přešla na model předplatného, ​​ukončila možnost jednorázového nákupu svých aplikací. Mnoho uživatelů, kteří mohli, si koupilo licenci na starší verzi, dokud byla ještě dostupná.

Pokud jste zakoupili produktový klíč Adobe od třetí strany, nebude fungovat. Software bude ve většině případů označen jako pirátský, pokud prodejce nikdy nepoužil kód Product Key k aktivaci aplikace Adobe ve svém vlastním systému. Takto obecně fungují produktové klíče; jsou vázány na konkrétní počítač a nelze je přenést do jiného.

  10 černých tapet na pozadí plochy pro Windows 10

Zakázat Adobe Genuine Software

Zpráva Adobe Genuine Software je odeslána službou Adobe Genuine Software. Je to základní služba, která kontroluje, zda byl váš software legálně zakoupen nebo ne. Můžete to ukončit a zpráva zmizí.

Metoda 1

Otevřete Správce úloh.
Přejděte na kartu Procesy.
Klikněte pravým tlačítkem na službu Adobe Genuine Integrity a vyberte Otevřít umístění souboru (pokud službu nevidíte, ujistěte se, že je otevřená aplikace Adobe).
Klepněte pravým tlačítkem na službu Adobe Genuine Integrity ve Správci úloh a vyberte Ukončit úlohu.
V otevřené složce odstraňte složku AdobeGCIClient

Metoda 2

Otevřete příkazový řádek s právy správce.
Spusťte tento příkaz: sc delete AGSService

Odinstalujte spouštěcí nástroj Adobe

Spouštěcí nástroj Adobe je jednou z mnoha aplikací, které se nainstalují při instalaci produktu Adobe. Jeho odstraněním odstraníte zprávu, že software Adobe není originální.

  Všechny PowerToys společnosti Microsoft pro Windows 10, vysvětleno

Otevřete příkazový řádek s právy správce.
Spusťte tento příkaz: sc delete AAMUpdater
Dále otevřete Plánovač úloh.
Najděte úlohu s názvem AdobeAAMUpdater.
Klepněte pravým tlačítkem myši na úlohu a vyberte Odstranit (možná se budete muset ověřit pomocí správce).

Závěr

Služba a nástroje, které odeberete, mohou bránit aplikacím Adobe v aktualizaci. Mohou se také znovu nainstalovat, když aktualizujete aplikace. Stojí za zmínku, že aktualizace aplikací může problém vyřešit. Případně může pomoci odinstalace a přeinstalace aplikací Adobe.