Jak opravit, že Apple Watch nevibrují pro alarmy a upozornění

Hodinky jsou věci, které si lidé rádi dávají na zápěstí a zapomínají na ně. Apple Watch se neliší, až na přidanou funkcionalitu, kterou nabízí. To je skvělé, když to funguje, ale pokud vaše hodinky nevibrují, když mají, zde je návod, jak to opravit.

Apple Watch jsou bezesporu nejoblíbenější chytré hodinky na trhu a s Apple Watch Series 4 Apple výrazně zvýšil náskok. Problém je v tom, že jak jsou hodinky stále chytřejší, začnou neustále trpět stejnými druhy softwarových chyb, které mohou potkat jakýkoli jiný počítač. Apple Watch zaznamenaly své vlastní chyby a chybějící upozornění, protože hodinky nevibrují, jsou docela velké.

  Jak zabránit tomu, aby se selfie objevovaly v albu selfies iPhonu

Pokud zjistíte, že vám chybí budíky nebo dokonce běžná běžná oznámení z aplikací, není to dobré. Zde je několik oprav, které by vám mohly pomoci – doufejme, že jste zmeškali svůj poslední budík.

Zapněte své vibrace

Apple Watch vždy nabízely dvě různé úrovně vibrací. Existuje standardní varianta a ráznější varianta Prominent Haptics. Mnohem dáváme přednost nápadnější verzi, takže doporučujeme nejprve vyzkoušet tu.

Chcete-li začít, otevřete Nastavení na Apple Watch a přejděte dolů, dokud se nedostanete na konec. Klepněte na „Zvuky a haptika“.

Dále pod hmatovou silou zapněte přepínač „Prominentní haptika“.

  Jak vyhledávat v textových zprávách na iPhonu nebo iPadu

Rozdíl mezi těmito dvěma je docela znatelný, myslíme, že budete souhlasit. Pokud si stále nevšimnete standardních vibrací, mělo by to váš problém vyřešit.

Restartujte své Apple Watch

Bez ohledu na to, jak malé a štíhlé jsou, Apple Watch jsou stále počítačem. To znamená, že bohužel i dnes může mít občas užitek z restartu. Pokud se ocitnete v situaci, kdy vaše hodinky jednoduše odmítají vibrovat, restart je dobrým krokem při odstraňování problémů.

Chcete-li Apple Watch restartovat, stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se na obrazovce nezobrazí posuvník Vypnout.

Chcete-li proces dokončit, posuňte posuvník „Vypnout“ úplně doleva.

Jakmile se Apple Watch vypnou, znovu je zapněte stisknutím a podržením bočního tlačítka, dokud se nezobrazí logo Apple. Jakýkoli problém, který způsobil, že vaše hodinky nevibrovaly, by měl být doufejme vyřešen.

  Chyba modré obrazovky při instalaci ovladačů NVIDIA? (PEVNÝ)

Poraďte se s Apple

Pokud ani jeden z těchto kroků váš problém nevyřeší, možná je načase kontaktovat společnost Apple buď prostřednictvím místního obchodu Apple Store, nebo mnoha dalších kanálů podpory dostupných prostřednictvím Podpora Apple aplikace.