Jak otevřít soubor Bin v systému Android

Formát souboru Bin je nejobtížnější otevřít na vašem smartphonu. Obtížnost otevírání takových typů souborů je způsobena malými nebo žádnými znalostmi o povaze a fungování souborů bin. Je velmi skličující, když se soubory bin neotevřou ani po použití tolika zdrojů k jejich stažení. V tomto článku vám řekneme, jak otevřít soubor bin v systému Android a jak otevřít soubor bin na zařízeních se systémem Windows 10. Řekneme vám také o konvertoru souborů bin, který můžete použít k převodu souborů bin do vašeho oblíbeného formátu. Ale než půjdeme dále, je důležité pochopit, co přesně rozumíme pod pojmem bin soubor.

Jak otevřít soubor Bin v systému Android

Přečtěte si tento článek až do konce, abyste se naučili kroky demonstrující, jak podrobně otevřít soubor bin v systému Android pomocí obrázků pro lepší pochopení.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že chytré telefony nemají stejné možnosti Nastavení, liší se od výrobce k výrobci. Před změnou jakéhokoli nastavení na vašem zařízení proto zajistěte správná nastavení.

Co je to soubor Bin?

Soubory s příponou .bin se obvykle označují jako soubory Bin. Primární rozdíl mezi normálními a .bin soubory je ten, že soubory .bin kódují textový obsah do číselných formátů. Tyto soubory se zabývají binárními soubory, jejichž počet je nižší než 2, což jsou 0 a 1. Jedná se o kratší a jednodušší verzi pro zápis binárních formátů souborů.

  Google URL Shortener je skvělý neoficiální Goo.gl Android klient

Dříve jste v systému Android neměli svobodu prohlížet soubory ve formátu bin. Soubory bin jsou sady spustitelných příkazů pro počítačová zařízení. A soubory bin jsou velmi důležité, když chcete získat přístup k souborům v počítači. Soubory bin lze otevřít několika způsoby i na zařízeních Android, ale tyto kroky je třeba provést opatrně.

Jak otevřít soubor Bin na Androidu?

Soubory bin se v dnešní době příliš nepoužívají. Pokud plánujete spouštět tyto typy souborů, měli byste mít také na paměti nebezpečí jejich spouštění, protože některé spustitelné příkazy mohou obsahovat hrozby a viry, které mohou poškodit vaše zařízení.

Zde jsou kroky, jak otevřít soubor bin v mobilu:

1. Spusťte na svém zařízení Android aplikaci Správce souborů.

2. Klikněte na ikonu vyhledávání v pravém horním rohu.

3. Do vyhledávacího pole zadejte .bin a klepněte na požadovaný výsledek.

4. Po výběru souboru získáte možnost vybrat formát, ve kterém chcete tento soubor otevřít. Může to být jakýkoli typ, například dokumenty, zvuk, videa nebo obrázky.

5. Otevřete soubor .bin pomocí některých aplikací, např Prohlížeč Chrome, MS Docs, HTML prohlížečatd.

Takto otevřete soubor bin v mobilu Android.

Jak otevřít soubor Bin ve Windows 10?

Podívejme se na kroky k otevření souboru Bin v počítači/notebooku Windows 10.

1. Stisknutím kombinace kláves Windows+S otevřete vyhledávací lištu Windows.

2. Vyhledejte tento počítač a klikněte na Otevřít.

3. V pravém horním rohu vyhledejte ve vyhledávací liště soubory .bin.

4. Klikněte na požadovaný soubor přihrádky, který chcete otevřít.

Jak soubory Bin fungují a jaká je jejich struktura?

Soubory Bin fungují jako vstup pro mnoho programů. Struktura těchto souborů závisí především na obsahu těchto souborů. Některé programy, které se používají pro účely zálohování, také používají tento formát souboru. Mnoho času jsou data komprimována, takže struktura je obtížně pochopitelná. Když data nejsou komprimována, je obtížné je pochopit; důvodem může být ve formě obrázků nebo hudby.

  Získejte rovnou verzi uživatelského rozhraní Facebooku pro Android

Co je seznam převaděče souborů Bin?

Soubory bin můžete převést na dokumenty, soubory PDF, obrázky atd. Zde je seznam několika převaděčů souborů bin.

1. AnyBurn

AnyBurn je přenosný, ale schopný program pro vypalování CD/DVD/Blu-ray. Poskytuje konečnou čáru pro vytváření a vypalování CD. Klíčové vlastnosti AnyBurn jsou, že vypálí každý obrazový soubor CD, DVD a Blu-ray.

2. DEAMON Tools Lite

DEAMON Tools Lite vám pomůže připojit soubory obrazu disku a emuluje různá zařízení. Tento nástroj vám pomůže vytvořit obrazy optických disků a dobře je uspořádat prostřednictvím katalogu.

3. WinISO

WinISO vám pomůže převést formáty obrazu disku. Upravené obrázky můžete připojit, aniž byste je předem ukládali, a upravené obrázky vypálit.

4. ISO Workshop

Workshop ISO je speciálně navržen pro správu a konverzi obrazu ISO. Můžete také provádět operace kopírování a vypalování disků CD/DVD.

5. ISO Toolkit

ISO Toolkit je snadná a jednoduchá aplikace, která vám pomůže spravovat soubory ISO. Můžete přes něj snadno manipulovat s ISO a vytvářet obrazy ISO nebo kopírovat obrazy ISO z CD/DVD.

6. AnyToISO

AnyToISO je nástroj od CrystalIdea. Pomůže vám převést soubory na obrazy ISO, .bin, MDF, PDI, obrazové soubory atd.

Proč jsou vyžadovány soubory .bin?

Níže jsou uvedeny případy, pro které jsou vyžadovány soubory .bin:

 • Když pracujete na IT helpdesku společnosti a uživatelé vyžadují vaši pomoc při zobrazení nebo otevření takových souborů.
 • Pro přístup k historickým datovým schránkám je vyžadován přístup k souborům pro zobrazení historických dat uložených některým bývalým uživatelem.
 • Antivirový software se automaticky aktualizuje. Pokud jste však zavřeli možnost automatické aktualizace, můžete antivirus aktualizovat ručně a při tom můžete narazit na soubory bin.
  Indexovat všechny soubory interního úložiště, včetně OS [Android]

Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, jak otevřít soubor bin v mobilu.

Jaké jsou různé typy dat, která mohou být uložena v souborech s příponami .bin?

Podívejme se na seznam různých typů dat, která mohou být uložena v souborech s příponou .bin.

 • Binární spustitelné soubory
 • Macbinary kódovaný soubor
 • Binární soubor emulátoru
 • Herní údaje GOG.com
 • ROM hry Atari
 • ROM hry sega
 • Spustitelný soubor pro Linux
 • BIOS emulátoru
 • Firmware routeru
 • Údaje o hře Nintendo
 • Binární data
 • Obraz disku
 • Video

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Co je formát souboru Bin?

Ans. Formát souboru Bin ukládá informace v binárním formátu. Je kompatibilní s diskovým úložištěm umožňujícím ukládání médií na fyzický disk.

Q2. Co je složka Bin?

Ans. Složka Bin obsahuje binární soubory. Ty obsahují skutečné spustitelné kódy pro aplikace.

Q3. Co je soubor .Bin?

Ans. Soubor Bin se také nazývá binární soubor obsahující informace, jako jsou obrázky, videa, texty a zvuk. Tento formát se v dnešní době používá velmi méně kvůli menšímu počtu CD a DVD.

***

Doufáme, že nyní máte jasnější představu o tom, co jsou soubory .bin a jak otevřít soubor bin v systému Android a Windows 10. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x