Jak podvrhnout polohu GPS na iPhone

Upozornění: Některé stránky na tomto webu mohou obsahovat přidružený odkaz. Náš úvodník to nijak neovlivňuje.

Telefony se systémem Android mají stejný hardware GPS jako iPhone. Omezení systému iOS však způsobují, že přimět telefon ke spuštění jakéhokoli kódu, který vede ke spouštění programů bez dozoru, je buď těžký boj, nebo absolutní nemožnost.

Existuje tedy nějaký způsob, jak oklamat váš iPhone, aby uvěřil, že jste na jiném místě? Je to možné, ale ne pomocí jednoduchých softwarových úprav.

Pojďme se blíže podívat na to, jak můžete zfalšovat svou polohu GPS na iPhonu.

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

Jak změním svou aktuální polohu na iPhonu?

Předstírání polohy GPS může pomoci s určitými hrami, jako je Pokémon Go. Nefunguje to však se všemi aplikacemi a mnoho aplikací se pokouší zabránit falšování GPS.

Použití falešné polohy GPS v herním prostředí může mít za následek zákaz, pokud je detekován, v závislosti na hře. Mnoho aplikací vyžaduje, aby vaše poloha vůbec fungovala, jako například Tinder nebo Bumble. Dalším ukázkovým příkladem je vaše aplikace pro počasí, která nebude správně fungovat s podvrženým GPS.

Měli byste také vědět, že Apple rychle rozpozná metody používané pro falšování vaší polohy. Pokud vás zjistí, že používáte „zakázaný“ software, mohou podniknout kroky k vypnutí vašeho softwaru.

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

A konečně, pokud se rozhodnete svůj iPhone útěk z vězení, může to zkazit nebo dokonce zničit vaše zařízení více než jedním způsobem, včetně zrušení záruky.

Ze všech těchto důvodů je útěk z vězení vašeho iPhone za účelem přístupu ke spoofingu GPS docela riskantní způsob, jak toho dosáhnout. Ale pokud na tom trváte, zde je návod, jak předstírat vaši polohu GPS v systému iOS.

  Jak používat PayPal s Apple iPhone a Mac App Store

Falšujte svou polohu GPS útěkem z vašeho iPhone

Útěk z vězení podle návrhu představuje hacknutí vašeho iPhone, takže můžete změnit většinu nativních nastavení. Jen těžko najdete úložiště pro útěk z vězení, které dobře funguje s iOS 12 a vyšším. Ano, Apple drží krok s nejnovějšími průniky.

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

Pokud však vlastníte starší zařízení, které je nižší než iOS 12, měli byste být schopni ho útěk z vězení. Pokyny pro spuštění jailbreaku jsou nad rámec tohoto článku, ale měli byste si přečíst náš přehled jailbreaku, abyste zjistili, jak tento úkol provést.

Po útěku z vězení na svém iPhonu by za vaši pozornost mohly stát dvě aplikace Cydia: LocationHandle a akLocationX. Háček je v tom, že akLocationX podporuje iOS zařízení s čipem A7, což znamená, že iPhone 5s a iPady té doby se systémem iOS 6 nebo 7. LocationHandle je placená aplikace, která funguje s iOS 9 a 10, ale budete si muset nainstalovat – joystick obrazovky.

Jak zfalšuji svou polohu GPS na iPhone, aniž bych ji prolomil?

Pokud se obáváte, že váš iPhone při útěku z vězení zablokujete, použijte tuto metodu ke zfalšování vaší polohy, aniž by došlo k útěku z vašeho telefonu.

Tato metoda vyžaduje iBackupBot, nástroj třetí strany pro provádění změn v záložních souborech. Nejprve by bylo vhodné vytvořit primární zálohu vašeho neupraveného systému, abyste byli v bezpečí. Zde je návod, jak předstírat vaši polohu GPS bez útěku z vězení.

 • Po připojení iPhonu k počítači spusťte iTunes a klikněte na ikonu iPhonu pro přístup k dalším možnostem. Vyberte „Zálohovat nyní“ (ponechte nezaškrtnuté „Šifrovat iPhone“).
 • Po dokončení zálohování zavřete iTunes a spusťte iBackupBot, který by měl automaticky vyhledat a otevřít záložní soubory.
 • Nyní musíte vyhledat soubor plist Apple Maps, který lze nalézt na jednom ze dvou umístění: „Soubory uživatelských aplikací > com.Apple.Maps > Knihovna > Předvolby“ nebo „Systémové soubory > Domovská doména > Knihovna > Předvolby“.
 • Když soubor otevřete, vyhledejte značku a vložte pod něj následující kód:
  _internal_PlaceCardLocationSimulation
 •   Jak zobrazit historii sledování na kotoučích Instagramu
 • Poté můžete iBackupBot zavřít, ale ponechat iPhone zapojený a zatím neotevírat iTunes.
 • Pokračujte v deaktivaci funkce „Najít můj telefon“ následovně:
  Nastavení > Vaše Apple ID > iCloud > Najít můj telefon (vypnete klepnutím)
 • Díky tomu se můžete znovu připojit k iTunes a obnovit z upravené zálohy.
 • Spusťte Apple Maps a přejděte na místo, kde chcete být.
 • Klepnutím na spodní část okna získáte informace o poloze a měli byste zjemnit funkci Simulace polohy. Klepnutím potvrďte a ověřte, zda funguje pro vaše další aplikace.
 • Další způsoby, jak zfalšovat vaši polohu na iPhone

  iTools je počítačová aplikace, která funguje se systémem iOS 12 a starším (ačkoli mnoho uživatelů uvedlo, že funguje na iOS 14). Dodává se se správcem souborů na vrcholu GPS spoofing. Aplikace však není zrovna uživatelsky přívětivá.

  Musíte se připojit k počítači pomocí kabelu USB a přejít na funkci Virtuální umístění. Pak byste ručně odstranili falešnou značku GPS.

  Až donedávna bylo používání služby VPN nejlepším a nejjednodušším způsobem, jak předstírat polohu GPS. NordVPN patří mezi nejoblíbenější pro iPhone a je k dispozici pro iOS 9.0 nebo novější. Budete za to ale muset zaplatit.

  Hardwarové řešení, na které mnozí čekali

  Základní problém, který mají uživatelé iPhonů, je ten, že Apple nechce, aby lidé podvrhovali umístění iPhonu, takže vývojářům aplikací zakazují psát aplikace pro iOS, které by mohly tento úkol provést.

  V posledních měsících však hardwarová společnost dala dohromady systém kompatibilní s Apple, který vám umožňuje virtuálně přemístit vaše iOS zařízení, kamkoli chcete! Není to zdarma ani levné, ale funguje to dobře a je to robustní a spolehlivé řešení.

    Jak zkontrolovat, zda Apple stáhl váš MacBook (pro bezplatné opravy)

  GFaker je název společnosti i produktu a je to v podstatě malé hardwarové zařízení, do kterého zapojíte svůj iPhone nebo iPad, jako byste se připojovali k počítači Apple.

  Zařízení GFaker se však v systému iOS prezentují jako externí zařízení GPS, využívající čipové sady schválené společností Apple a splňující standard Apple External Accessory Framework. Poté spustíte poskytnutou aplikaci, která nevyžaduje útěk z vězení, a nastavte požadované umístění. Zařízení GFaker, vydávající se za nové GPS, sděluje všem aplikacím spuštěným na vašem iOS zařízení, že vaše aktuální poloha je jakákoli, kterou jste naprogramovali. Je to tak elegantní a přímočaré; budete si myslet, že máte telefon Android.

  GFaker se dodává ve dvou různých modelech, GFaker Phantom a GFaker Pro. Phantom (289 $) funguje na všech iPhonech a verzích iOS od iOS 9 do iOS 15. Má však jedno omezení – nehlásí údaje o nadmořské výšce, takže aplikace, které jsou výjimečně „paranoidní“ ohledně souřadnic GPS, by to mohly odmítnout. . U 99 % aplikací to však není problém. GFaker Pro (279 $) je starší model, ale stále perfektně funguje s iOS 9 až 12 a vyžaduje další kroky pro IOS 13 a 14 a možná i novější.

  Ačkoli tyto produkty mají náklady (které od roku 2020 výrazně vzrostly), pro uživatele, kteří potřebují spolehlivé a přímočaré řešení GPS, se GFaker zdá být nejlepším přístupem. Někdy, zvláště u produktů Apple, dostanete skutečně to, za co platíte.

  Závěrečné myšlenky

  Závěrem lze říci, že předstírání vaší polohy GPS na iPhone je docela složité, pokud nejste připraveni vyplatit nějaké vážné peníze za službu VPN nebo zařízení GPS GFaker.

  Pamatujte, že existuje možnost, že některé z metod uvedených v tomto článku mohou fungovat s novějším systémem iOS, i když je Apple může zablokovat novou aktualizací. Pokud hledáte bezplatné řešení, iTools je vaše nejlepší volba.

  x