etechblog

Jak používat ChatGPT na Apple Watch

Hype ChatGPT se hned tak nikam nepohne, protože se chatbot nadále šíří napříč platformami. Vzhledem k tomu, že vývojářské API chatbota je nyní veřejné, mnoho vývojářů naskočilo a začalo vytvářet aplikace a zkušenosti. Pokud jste použili našeho průvodce, jak používat ChatGPT se Siri, máte představu, o čem mluvíme. Pokud jste si však mysleli, že nositelná zařízení v této rovnici nejsou, budete překvapeni. Co kdybych vám řekl, že můžete používat ChatGPT přímo ze svého zápěstí? Pokračujte ve čtení, když vám ukážu, jak používat ChatGPT přímo z Apple Watch bez jakýchkoli složitých kroků. Noste tedy Apple Watch, vezměte si telefon vedle sebe a pojďme na to.

Použití ChatGPT s Apple Watch (2023)

I když jsme níže podrobně popsali proces nastavení ChatGPT, ukážeme vám také, jak pro to vytvořit komplikaci Apple Watch. Pokud byste to raději viděli, použijte níže uvedenou tabulku:

  Jak rychle nahrávat hlasové poznámky na iPhone nebo iPad

Jak nastavit a používat ChatGPT na Apple Watch

K integraci ChatGPT do našich hodinek Apple budeme používat nově spuštěnou aplikaci s názvem watchGPT. Mějte však na paměti, že se jedná o placenou aplikaci. Pokud jste ochotni jej koupit, postupujte podle níže uvedených kroků, abyste jej rychle nastavili a začali používat.

1. Přejděte do obchodu App Store a kupte si aplikaci watchGPT (3,99 $/ Rs 349) začít. Po dokončení se aplikace přímo nainstaluje na samotné hodinky. Nyní je čas přejít k hodinkám.

2. Stisknutím korunky otevřete seznam aplikací Apple Watch. Procházejte seznamem dolů, dokud nenajdete watchGPT, a klepnutím jej otevřete.

3. Nyní vás čeká maskot watchGPT. Jednoduše klepněte na pole „Zeptejte se mě na cokoliv“ a zadejte svou otázku. Jakmile stisknete tlačítko „Hotovo“, aplikace začne přemýšlet.

4. Po několika sekundách watchGPT zobrazí odpověď a můžete ji procházet a číst. Nyní máte na svých Apple Watch sílu ChatGPT!

5. Dále, pokud chcete sdílet odpověď, přejděte dolů a klepněte na tlačítko „Sdílet“. Poté se můžete rozhodnout odeslat odpověď vygenerovanou ChatGPT prostřednictvím iMessage nebo Mail. Bude se vám hodit v situacích, kdy nemáte přístup k telefonu nebo notebooku, ale potřebujete sepsat urgentní e-mail nebo písemně odpovědět na důležitou otázku.

  Fotografická aplikace All-In-One nabízí živé úpravy, filtry a text

Naše krátké testování aplikace ukazuje, že funguje velmi dobře. Podobně jako ChatGPT může aplikace psát eseje, vyprávět vtipy a recepty, řešit matematické rovnice a další. Odpovědi byly rychlé a nedocházelo k žádným prostojům. Zdá se však, že existuje neznámý limit slov, který způsobí, že aplikace vyvolá chybovou zprávu, když ji požádá o dlouhé odpovědi. I když zatím nemůžete vést zdlouhavé konverzace, vývojář plánuje v budoucnu přinést podporu, možnost přidat vlastní klíče API a další funkce.

Jak přidat watchGPT jako komplikaci

Neustále nacházení do zásuvky aplikace watchGPT může být únavné. Naštěstí můžete aplikaci ChatGPT snadno přidat jako komplikaci Apple Watch pro rychlé použití. Postupujte podle níže uvedených kroků.

1. Na domovské obrazovce se dotkněte a podržte ciferník, abyste přešli do režimu úprav. Jakmile tam budete, začněte klepnutím na tlačítko „Upravit“.

2. Přejeďte prstem doleva, dokud se nedostanete na kartu komplikací. Jakmile tam budete, klepněte na konkrétní komplikaci, kterou chcete nahradit. Nahrazujeme komplikaci vpravo dole.

  14 nejlepších ovladačů Google Stadia ke koupi

3. Nyní uvidíte seznam dostupných komplikací. Přejděte dolů, dokud neuvidíte watchGPT, a klepněte na něj.

4. Po dokončení jednoduše klepněte kamkoli nebo stiskněte korunku a přejděte na ciferník a máte hotovo.

A tady to máte. Nyní máte ChatGPT přímo na domovské obrazovce Apple Watch. Jednoduše na něj klepněte, kdykoli budete mít chuť si rychle popovídat.

Přidejte ChatGPT do svých Apple Watch snadno

Doufám, že vám tento rychlý průvodce pomůže snadno nastavit a používat ChatGPT na Apple Watch. Zatímco nositelná verze je nyní trochu omezená, plná verze je nabitá až po okraj. S ChatGPT můžete dělat spoustu skvělých věcí, které vám oživí den. Pomocí těchto nejlepších rozšíření ChatGPT pro Chrome můžete dokonce přivést chatbota do svého prohlížeče. Nudí vás chatbot? Nyní je čas podívat se na tyto nejlepší alternativy ChatGPT a zjistit, kam vás vaše představivost zavede.

x