Jak používat dva filtry Snapchat najednou

Snapchat se rychle stal jednou z nejoblíbenějších služeb pro zasílání zpráv s fotografiemi na Androidu a iOS. V dnešní době se sotva pohnete pro obrázky lidí, kteří zvracejí duhy nebo jsou ozdobeni kočičími nebo psími rysy.

S aplikací lze zažít tolik zábavy, že jsme dokonce vytvořili průvodce 10 nejlepšími tipy a triky Snapchat, aby uživatelé mohli ze svých výtvorů vytěžit maximum.

Jeden trik, který byste mohli chtít zjistit, je, jak používat dva filtry Snapchat současně. Je velmi snadné jej stáhnout a v této funkci vám ukážeme, jak na to.

Jak používat dva filtry Snapchat najednou: Nastavení prvního filtru

Běžní uživatelé Snapchatu budou vědět, že existuje několik možností filtrů, které lze na obrázky použít. Patří mezi ně barva – podobně jako fungují filtry na Instagramu – text, poloha, teplota nebo rychlost, kterou cestujete (doufejme, že ne, když řídíte se smartphonem v ruce).

  Maže Snapchat automaticky konverzace?

Chcete-li použít filtr, musíte nejprve najít vhodně inspirativní výhled, který chcete zaznamenat pro potomky, nebo alespoň deset sekund. Jakmile pořídíte snímek, přejeďte prstem z pravé strany displeje a uvidíte, jak filtr upraví vzhled scény. Pokračujte v přejíždění a procházejte různými možnostmi, dokud nenajdete tu, která se vám líbí.

Jak používat dva filtry Snapchat najednou: Nastavení druhého filtru

Další část je jednoduchá, ale bylo by pro vás těžké ji skutečně objevit kvůli tajemné povaze rozhraní Snapchatu. Vážně, když jsme narazili na funkci, plně jsme očekávali, že se v horní části obrazovky objeví zpráva Achievement Unlocked. Každopádně to jde takhle.

Podržte prst nebo palec dolů na obrázku, nejlépe v pravé dolní části displeje, a poté současně přejeďte zleva dalším přívěskem. Nyní byste měli vidět, že se objeví druhý filtr a můžete mezi nimi procházet pomocí běžné techniky přejíždění zleva.

  Jak automaticky ukládat příběhy Snapchat

A je to. Nyní můžete na jakýkoli obrázek nebo video použít dva filtry současně a poslat je svým přátelům, kteří budou (dočasně) ohromeni vaším záviděníhodným Snaphap Fu.