Jak používat hlasový chat v H1Z1 PS4

H1Z1, vyvinutá a publikovaná společností Daybreak Game Company, je konkurenční a rychlá online videohra. Tato bitevní královská střílečka zahrnuje násilí a krev, kde hráč popadne zbraně, řídí vozidla a zabíjí ostatní hráče, aby zůstali jako poslední naživu. Je to zábavná a úžasně citlivá hra, kde si hráči mohou při plnění své mise dokonce povídat. Tato funkce H1Z1 z něj jistě dělá zábavnou hru. Někdy však může být používání týmového hlasového chatu v H1Z1 složité, takže hráči přemýšlejí, jak používat hlasový chat v H1Z1 PS4. Pokud se někdo ptáte na stejnou otázku, připravili jsme pro vás perfektního průvodce, který vám pomůže podrobně se seznámit s funkcí chatu a bez hlasového chatu H1Z1. Takže bez dalších okolků začněme okamžitě s tímto bystrým průvodcem.

Jak používat hlasový chat v H1Z1 PS4

Online hry pro více hráčů mají skvělou funkci, která umožňuje hráčům vzájemně komunikovat. Tato komunikace se obvykle provádí prostřednictvím textových chatů ve hře nebo hlasových chatů. Hlasové chaty jsou extrémně užitečné při předávání zpráv a informování lidí o dalším kroku při hraní hry. I když je poziční chat již nějakou dobu za rohem, v poslední době se o něm opět mluví ve městě pro jeho skvělé využití jako hlasový chat se členy týmu.

Stejná funkce je v H1Z1, kde mohou hráči komunikovat s ostatními spoluhráči rychle a pohodlně, aniž by potřebovali vnější servis. Tato funkce je užitečná nejen pro strategii, ale je také docela zábavná.

Proč neexistuje žádný hlasový chat H1Z1?

Problémy s funkcí hlasového chatu na H1Z1 jsou velmi časté a byly pozorovány při opakovaném hraní hry. K problémům při používání hlasového chatu obvykle dochází z důvodů uvedených níže:

 • Ztlumený hlasový chat v H1Z1
 • Hlasitost hlasového chatu je v H1Z1 nastavena na minimum
 • Vadné servery PlayStation Network
 • Dočasné chyby a závady
 • Zastaralý software konzoly
 • Problémy s připojením náhlavní soupravy
 • Úroveň mikrofonu v PS4 je nastavena příliš nízko

Jaké jsou výhody hlasového chatu?

Při hraní online je hlasový chat velmi běžný, zejména ve hrách jako H1Z1, kde je důležitá koordinace a strategie a hlasový chat se stává přínosem. Také, pokud chcete vědět, jak používat hlasový chat v H1Z1 PS4, musíte si být také vědomi výhod, které jsou známy. Pojďme se tedy podívat na některé z hlavních výhod, které přináší:

 • Rychlá koordinace mezi spoluhráči
 • Jednodušší komunikační režim
 • Umožněte cizím lidem, aby se stali přáteli
 • Méně časově náročné než psaní na klávesnici
 • Povzbuďte hráče, aby zůstali ve hře po dlouhou dobu
 • Motivuje hráče k dokončení jejich mise
 • Poskytuje komunikaci v reálném čase
  Jak používat více připojení SSH na Linuxu s Pssh

Jaké jsou možné příčiny absence hlasového chatu H1Z1 na vašem PS4?

Pokud jste ve svém účtu H1Z1 čelili problémům s hlasovým chatem, může to být způsobeno novými pokyny H1Z1, které zakazují vulgární výrazy nebo jakékoli toxické chování. Pokud se hráč takového činu dopustí, dostane s tímto novým systémem trest. To může také vést k odstranění funkce hlasového chatu ve hře.

Ačkoli jsou trash-talk a některé obvyklé konverzace, které zahrnují nějaké zábavné momenty, v hlasovém chatu s týmem příležitostné, některé z níže uvedených oblastí jsou zakázány:

 • Výhrůžky smrtí nebo výhrůžky sebevraždou, které zahrnují negativní zobrazení Kill word.

 • Jakýkoli druh rasismu, diskriminace nebo sexismu může vést k zákazu hlasového chatu.
 • Rovněž jsou přísně zakázány hrozby, které zahrnují znásilnění, sexuální napadení nebo násilí jakéhokoli druhu.

Použití funkce hlasového chatu pro H1Z1 je snadný úkol. Jediné, co musíte udělat, je vstoupit do nastavení hry a provést pár změn, abyste tuto funkci povolili. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak používat hlasový chat v H1Z1 PS4, projděte si níže uvedené metody:

Metoda 1: Ověřte servery sítě PlayStation Network

Kromě problémů s nastavením hlasu v H1Z1 mohou na vaší PlayStationu docházet k problémům se sítí, což má za následek problémy s týmovým hlasovým chatem v H1Z1 na PS4. Pokud je váš server PSN vadný, může to být určitě viník. Vždy je tedy lepší zkontrolovat, zda servery vaší konzole fungují správně, a to tak, že ji navštívíte stavová stránka. Můžete se podívat do sekce Hry a služby, abyste věděli, zda s tím nejsou nějaké problémy.

Pokud se zdá, že vše funguje dobře, přejděte k další metodě k vyřešení problému s hlasovým chatem.

Metoda 2: Restartujte konzoli PS4

Kromě technických nedostatků mohou drobné chyby a závady způsobit problémy s funkcí hlasového chatu při hraní hry na PS4. Proto se doporučuje restartovat PlayStation, aby se znovu načetly její prostředky, a obnovit ji, aby se odstranily případné chyby. Chcete-li restartovat konzolu PS4, můžete postupovat podle níže uvedených kroků přesně tak, jak jsou uvedeny:

1. Podržte vypínač na konzole PS4 po dobu 5–7 sekund.

Obrázek od InspiredImages od Pixabay

2. Jakmile uslyšíte dvě pípnutí, která indikují, že je vypnutá, přejděte ke konzole a odpojte napájecí kabel z elektrické zásuvky.

3. Po 2–3 minutách zapněte konzoli PS4 a zkontrolujte, zda není vyřešen problém s hlasovým chatem H1Z1.

Metoda 3: Aktualizujte firmware PS4

Zastaralý firmware PS4 může způsobit různé problémy, včetně problémů s funkcí hlasového chatu. Proto je důležité jej pravidelně aktualizovat, abyste udrželi krok s novými a vylepšenými funkcemi konzole. Zkuste aktualizovat svůj PS4 pomocí pokynů uvedených níže:

1. Otevřete Nastavení z nabídky vašeho PS4.

2. Vyberte Aktualizace systémového softwaru.

3. Vyberte Aktualizovat nyní.

4. Vyberte Přijmout na stránce Licenční smlouva systémového softwaru.

5. Nyní stiskněte tlačítko X na ovladači a počkejte, až se aktualizace nainstaluje.

Metoda 4: Zakažte ztlumení pro hlasový chat

Jak již bylo zmíněno, hlasový chat H1Z1 je mimořádně užitečný pro milovníky her, kteří rádi komunikují a konverzují se svými spoluhráči v reálném čase. Kromě toho jsme také prozkoumali jeho další výhody. Je možné, že máte na svém zařízení ztlumený hlasový chat pro H1Z1. Pokud jste tuto funkci ještě nezakázali, je na čase, abyste to udělali pomocí níže uvedených kroků:

1. Otevřete hru H1Z1 a přejděte na její domovskou stránku.

2. Z nabízených možností vyberte NASTAVENÍ.

3. Přejděte dolů a vypněte přepínač pro možnost Ztlumit hlasový chat.

4. Po provedení kroků znovu spusťte hru a zkontrolujte, zda není vyřešen problém s hlasovým chatem H1Z1.

Metoda 5: Nastavte hlasitost hlasového chatu na maximum

Pokud je možnost Ztlumit hlasový chat již pro vaše zařízení zakázána, problém může být s hlasitostí hlasového chatu, která může být snížena na nízkou úroveň. Pokud ano, můžete jej nastavit na maximum podle následujících kroků:

1. Přejděte do NASTAVENÍ H1Z1.

2. Přejděte dolů na Hlasitost hlasového chatu a posuňte posuvník na maximum nebo podle vašich požadavků.

Po nastavení hlasitosti můžete využívat funkci hlasového chatu.

Metoda 6: Upravte úroveň mikrofonu

Kromě úpravy hlasitosti hlasového chatu v H1Z1 je také důležité zkontrolovat úroveň mikrofonu na PS4. Pokud je nastavena příliš nízko, může se stát důvodem, proč během hry nebude týmový hlasový chat. Takže upravte úroveň mikrofonu pomocí kroků, jak jsou uvedeny níže:

1. Spusťte Nastavení na vašem PS4 a přejděte na kartu Zařízení.

2. Vyberte Zvuková zařízení.

3. Nyní zvolte Upravit úroveň mikrofonu.

4. Pokud je úroveň mikrofonu příliš nízká, upravte ji na vhodnou značku.

Po dokončení nastavení spusťte hru na vašem PS4 a zkontrolujte, zda byl problém vyřešen.

Metoda 7: Přepnutí výstupního zvukového zařízení

Pokud se zdá, že žádná z výše uvedených metod pro vás při řešení problému s hlasovým chatem nefunguje, znamená to, že problém spočívá v náhlavní soupravě připojené k vaší konzoli. Pokud náhlavní souprava není připojena k vašemu PS4 a vaše PlayStation stále používá výstup z vašeho televizoru, musíte ručně nastavit připojení k náhlavní soupravě, kterou používáte, nebo jinému výstupnímu zařízení, včetně sluchátek nebo audio zařízení Bluetooth.

1. Přejděte do Nastavení PS4 > Zařízení > Zvuková zařízení.

2. Nyní otevřete Výstupní zařízení a vyberte Výstup do sluchátek.

Metoda 8: Znovu se přihlaste k účtu PSN

Jednoduché opětovné přihlášení vám také může pomoci zbavit se malých závad a dalších problémů resetováním uživatelských dat. Zkuste se tedy znovu přihlásit ke svému účtu PSN ukončením aktuální relace podle níže uvedených kroků:

1. Spusťte Nastavení PS4.

2. Vyberte možnost Správa účtu.

3. Nyní vyberte v něm uvedenou možnost Odhlásit.

4. Poté stisknutím tlačítka X na ovladači potvrďte odhlášení.

5. Po odhlášení se znovu přihlaste ke svému účtu a spusťte H1Z1, abyste zkontrolovali, zda je problém s týmovým hlasovým chatem vyřešen.

Metoda 9: Kontaktujte podporu PlayStation

I po provedení všech metod, pokud nemůžete vyřešit problém s hlasovým chatem a stále přemýšlíte, jak používat hlasový chat v H1Z1 PS4, pak zbývá poslední možnost kontaktovat Podpora PlayStation za odbornou pomoc. Můžete požádat o pomoc vedoucí pracovníky péče o zákazníky, aby vám pomohli s funkcí hlasového chatu v H1Z1 na PS4. Poskytněte jim požadované podrobnosti a nechte hlasový chat opravit.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Je v H1Z1 PS4 dostupný bezkontaktní chat?

Ans. Ano, proximity chat je dostupný v H1Z1 PS4.

Q2. Jak mohu být první osobou v H1Z1 PS4?

Ans. V H1Z1 PS4 můžete jít z první osoby tak, že zamíříte mířidla. Podržením L2 k míření z vás udělá první osobu s pomocí dalekohledu nebo dokonce jednoduchého samopalu.

Q3. Co přesně je herní proximity chat v H1Z1?

Ans. Game proximity chat v H1Z1 je videokonferenční chat přes internet, který uživatelům umožňuje konverzovat mezi malými skupinami, zejména ve hrách jako H1Z1. Je to docela užitečné.

Q4. Mohu mluvit s cizími lidmi na hlasovém chatu H1Z1?

Ans. Ano, hlasový chat v H1Z1 vám umožňuje rychle komunikovat se spoluhráči a hráči ve hře, aniž byste potřebovali externí službu.

Q5. Jak mohu změnit nastavení chatu na svém PS4?

Ans. Můžete provést změny v nastavení chatu na vašem PS4 tak, že zpřístupníte tlačítko PlayStation pro otevření možnosti Upravit zvuk a zařízení, která vám dále umožní vyladit nastavení chatu.

***

Doufáme, že vám náš doc mohl poskytnout ty nejlepší možné odpovědi na vaše otázky a že jste mohli vědět, jak používat hlasový chat v H1Z1 PS4. Máte-li další dotazy nebo návrhy, zanechte prosím své cenné komentáře v části uvedené níže.

x