Jak používat Shunt Boost v GTA 5

Shunt Boost efektivně přemění auto na demoliční kouli, která téměř jistě zdemoluje každého, kdo se odváží jet vedle hráče. Jste uživatelem GTA 5 a zajímá vás, jak používat shunt boost v GTA 5? Pokud hledáte další informace týkající se skoku shuntu v GTA 5, zůstaňte naladěni až do konce. Přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše dotazy, jako jestli můžete mít shunt boost a vertikální skok a jestli máte shunt boost a vertikální skok.

Jak používat Shunt Boost v GTA 5

Jak používat shunt boost v GTA 5, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Co je Shunt Boost?

Shunt Boost efektivně přemění auto na demoliční kouli, která téměř jistě zdemoluje každého, kdo se odváží jet vedle hráče. Jeden z nejúčinnějších modů vozidel, způsobil zmatek ve Freemode GTA Online. Pouze vozidla Arena War mohou používat Shunt Boost, který je k dispozici na Arena War Workshop. Slouží k likvidaci protivníků pohybujících se v protisměru vašeho vozu.

Je Shunt Boost dobrý?

Ano, Shunt boost funguje dobře. Shunt boost je více situační a zaměřený buď na útok, nebo na vyhýbání se útokům. Při zesilování bočníku trefíte osobu stojící vedle vás bokem. Je to trochu zvláštní, ale docela silné.

  Opravte chybu GTA V Social Club ve Windows 10

Můžete mít Shunt Boost a Vertical Jump?

Na tuto otázku nelze s jistotou odpovědět, protože tyto dva pohyby jsou tak odlišné. Někteří profesionálové však tvrdí, že dobrý bočník může zlepšit váš vertikální skok zvýšením vaší rychlosti a výkonu.

Můžete létat s Shunt Boost?

Ano, s bočníkem můžete létat; potřebuješ jen praxi.

Jak používat Shunt Boost v GTA 5?

I když GTA 5 existuje již velmi dlouho, stále se zlepšuje. Vývojáři zahrnuli do hry mechaniku zesilující shunt s aktualizací Arena War. V důsledku toho vám tento článek ukáže, jak aplikovat shunt boost v GTA 5 na všech platformách.

Boost bočníku je funkce pro vás, pokud chcete ze svého auta udělat demoliční kouli. Před použitím si musíte zakoupit bočník. Jednoduše zajeďte s autem do obchodu a nakupte Shunt Boost z kategorie Boost.

Projíždění Los Santos poté, co dostanete pro vaše auto posilovač, už nikdy nebude jako dřív. Spolu s pruhy vašeho zdraví a brnění byste měli vidět žlutý pruh. Tento žlutý pruh označuje, kolik je ještě k dispozici posílení; když je prázdný, boost nemůže být shuntován.

Zde je krátké vysvětlení, jak používat shunt boost v GTA 5 s více platformami:

  • Na PS4 a PS5: Chcete-li označit směr, kterým chcete na PS4 nebo PS5 zesílit bočníky, podržte tlačítko X a poté stiskněte tlačítko L1 nebo R1. Můžete se pohybovat doleva stisknutím L1 a doprava stisknutím R1.

  • Zesílení shuntů na Xboxu: Na Xboxu stačí k provedení shunt boostu stisknout tlačítko A, následované tlačítky LB nebo RB, které označí, kterým směrem chcete zesílit shunt.

  • Ovládací prvky pro PC Shunt Boost: Pro PC hráče je vhodnější vytvořit si vlastní klávesové zkratky pro vlastní zesílení. Ve výchozím nastavení to můžete provést stisknutím levé nebo pravé pohybové klávesy, abyste po stisknutí klávesy X označili svůj směr.

Jaké tlačítko stisknete pro použití Shunt Boost?

Pokud si nejste jisti, jaké tlačítko stisknete, abyste použili shunt boost? V závislosti na jejich platformě je nutné v Grand Theft Auto Online stisknout následující tlačítka, aby bylo možné provést bočník:

  • PC: Podržte X a stiskněte LMB/RMB.

  • PS4: Podržte X a zároveň stiskněte L1 a R1.

  • Xbox: Podržte A a klikněte na LB/RB.

Jak spustíte někoho s funkcí Shunt Boost?

Zde je rychlé vysvětlení, jak někoho spustit pomocí shunt boost:

1. Otevřete GTA Online a spusťte GTA 5.

2. Pomocí vertikálního posílení zvedněte své auto do vzduchu.

3. Nakloňte svůj vůz na stranu pomocí levé analogové páky.

4. Použijte shunt boost k tomu, aby se váš automobil řítil doprava.

Vůz bude pokračovat v jízdě vpřed a zůstane ve vzduchu, dokud ho budete držet na boku. Vozidlo musíte držet v této boční poloze, protože pokud se přizpůsobí, začnete padat k zemi.

Jak skáčete v GTA?

Zde je stručné vysvětlení, jak spustit online shunt skok v GTA:

1. Spusťte GTA 5 a přejděte do GTA Online.

2. Chcete-li zvednout vozidlo do vzduchu, použijte vertikální zesílení.

3. Pomocí levé analogové páky nakloňte vozidlo na stranu.

4. Chcete-li poslat své auto řítící se doprava, použijte bočník.

Dokud necháte automobil na boku, zůstane ve vzduchu a bude se pohybovat vpřed. Tento boční postoj musíte zachovat, protože pokud auto začne upravovat svou polohu, začnete klesat k zemi. Abyste udrželi svůj automobil ve vzduchu, jednoduše několikrát použijte vylepšený hydraulický posilovač.

Chcete-li usnadnit skákání shuntem, doporučujeme vybavit malý/lehký automobil těmito úpravami. I když to nemusí být tak snadné jako létat v jednom z letadel GTA Online, zvládnutí této metody je stále příjemné.

Jak používáte Xbox Boost?

Chcete-li na konzoli Xbox provést zesílení bočníku, jednoduše stiskněte tlačítko A a poté tlačítka LB nebo RB, abyste označili směr, kterým chcete zesílení bočníku.

Jak Shunt Boost v GTA Xbox?

Boost bočníku je funkce pro vás, pokud chcete ze svého auta udělat demoliční kouli. Před použitím si musíte zakoupit bočník. Jednoduše zajeďte se svým vozidlem do obchodu a zakupte si shunt boost od oddělení boost. Projíždění Los Santos poté, co dostanete pro vaše auto posilovač, už nikdy nebude jako dřív. Podívejte se na oblast pod vaší minimapou v levém dolním rohu obrazovky poté, co obdržíte shunt boost. Spolu s pruhy vašeho zdraví a brnění byste měli vidět žlutý pruh. Tento žlutý pruh označuje, kolik je ještě k dispozici posílení; když je prázdný, boost nemůže být shuntován.

Na Xboxu použijte nejprve tlačítko A a poté tlačítka LB nebo RB na ovladači Xbox, abyste na Xboxu zesílili shunt.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, jak používat shunt boost v GTA 5 a jak shunt jump v GTA. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x