Jak povolit tichá upozornění pro aplikaci v systému Android 7.0


Android 7.0 provedl značné změny funkcí a uživatelského rozhraní v oznámeních. Oznámení v systému Android 7.0 jsou nyní seskupena podle aplikace, ze které pocházejí. Tím byl odstraněn dlouhý seznam oznámení, která právě vyplnila panel oznámení. Byla přidána funkce rychlé odpovědi, aby uživatelé mohli odpovídat na zprávy a e-maily z oznámení, a byly zavedeny úrovně priority, aby vás nerušila nedůležitá oznámení. Úrovně priority pro oznámení je experimentální funkce a zdá se, že funguje dobře. Pokud nemáte příliš zájem o používání experimentální funkce pro správu oznámení, můžete místo toho použít tichá oznámení. Tichá upozornění jsou nastavena pro jednotlivé aplikace. Tiché oznámení nevydá žádný zvuk, nebude vibrovat a nebude možné jej zobrazit. Zde je návod, jak nastavit aplikaci, aby doručovala tichá oznámení.

  Můžete používat iMessage na Windows PC nebo Android Phone?

Existují dva způsoby, jak nastavit tichá upozornění.

Prostřednictvím oznámení aplikace

Když vám aplikace pošle oznámení, otevřete panel oznámení a klepněte a podržte oznámení. Změní se a odhalí další nastavení pro správu oznámení. Uvidíte tři možnosti; zobrazovat oznámení tiše, blokovat všechna oznámení a neztišit ani blokovat.

Vyberte možnost „Zobrazovat oznámení tiše“ a všechna oznámení odeslaná z aplikace již nebudou vydávat zvuk ani vibrovat vaše zařízení.

Přes Nastavení aplikace

Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Oznámení. Přejděte dolů na aplikaci, pro kterou chcete dostávat tichá oznámení, a klepněte na ni. Na obrazovce nastavení oznámení aplikace uvidíte tři možnosti; Blokovat vše, zobrazovat tiše a přepsat režim Nerušit. Povolte možnost Zobrazit tiše a aplikace bude odesílat upozornění tiše.

  Nové funkce ve Firefoxu 39 pro stolní počítače a Android

Jak se zobrazují tichá oznámení?

Tiché upozornění se bude stále zobrazovat ve stavovém řádku prostřednictvím ikony aplikace, stále se bude zobrazovat na zamykací obrazovce a na panelu oznámení. Zařízení vás žádným způsobem neupozorní na nové upozornění.

x