Jak povolit tmavý režim na Clubhouse (Android a iPhone)

O zvukové platformě sociálních sítí Clubhouse se loni mluvilo ve městě. Zatímco popularita Clubhouse nyní nevyhnutelně zmizela, aplikace má stále své publikum posluchačů a řečníků. Klub Clubhouse, který poslouchal požadavky a požadavky své uživatelské základny, konečně přidal do aplikace temné téma. Pokud jste uživatelem Clubhouse, zde je návod, jak povolit tmavý režim na Clubhouse pro Android a iOS.

Zapnout tmavý režim na Clubhouse (2022)

Povolte tmavý režim Clubhouse na Androidu a iOS

1. Otevřete aplikaci Clubhouse a klepnutím na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu otevřete svůj profil. Na obrazovce vašeho profilu klepněte na ikonu ozubeného kola Nastavení.

  Jak hrát hry pro Android na Linuxu s Anbox

2. Nyní v Nastavení uvidíte novou možnost „Tmavý režim“. Klepněte na něj a vyberte „Vždy v tmavém motivu“, abyste přepnuli na tmavé téma na Clubhouse. Můžete si také zvolit, aby aplikace replikovala vaše předvolby motivu pro celý systém.

Zakažte tmavý motiv na Clubhouse

Pokud se vám nelíbí implementace tmavého režimu Clubhouse, můžete se vrátit ke známému světlému tématu. Zde je postup:

1. Otevřete Clubhouse a klepněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu. Když se zobrazí váš profil, klepněte na ikonu ozubeného kola Nastavení pro přístup k nastavení Clubhouse.

2. Na kartě Nastavení klepněte na „Tmavý režim“ a vyberte „Vždy ve světlém motivu“. Aplikace klubovny by se nyní měla přepnout zpět na světlé téma.

Klubovna tmavé téma nefunguje? Tady je Oprava!

Pokud v telefonu nevidíte možnost tmavého motivu Clubhouse, ujistěte se, že jste aplikaci aktualizovali na nejnovější verzi dostupnou v Google Play Store nebo Apple App Store. Pokud tmavý motiv stále chybí, vymažte mezipaměť aplikace, abyste získali tmavý režim právě teď. Otevřete stránku s informacemi o aplikaci Clubhouse a klepněte na „Storage & cache“ na Androidu. Zde stiskněte tlačítko „Vymazat mezipaměť“ a restartujte Clubhouse. Nyní uvidíte novou možnost tmavého režimu v nastavení Clubhouse.

  Populární aplikace pro správu projektů Basecamp nyní k dispozici pro Android

Často kladené otázky

Otázka: Je na Clubhouse k dispozici tmavý režim?

Ano, Clubhouse začal uvádět temné téma na Android a iOS. Pokud nevidíte tmavé téma na Clubhouse, ujistěte se, že jste aktualizovali na nejnovější verzi aplikace.

Otázka: Jak zapnu tmavý režim v aplikaci Clubhouse?

Tmavý režim na Clubhouse můžete zapnout z Profil -> Nastavení -> Tmavý režim. V tomto článku jsme podrobně popsali kroky k aktivaci temného motivu Clubhouse.

Otázka: Proč na Clubhouse nemám tmavý režim?

Pokud tmavý motiv na Clubhouse i přes aktualizaci na nejnovější verzi nemáte, můžete zkusit vymazat mezipaměť aplikace a restartovat aplikaci.

Vyzkoušejte Dark Theme na Clubhouse

Povolení tmavého motivu na Clubhouse by mělo pomoci zlepšit uživatelský dojem, zejména během hangoutů pozdě v noci. V případě, že vás Clubhouse již nezajímá, máme vyhrazené průvodce, jak smazat váš účet Clubhouse a najít další sociální zvukové aplikace, jako je Clubhouse.

  Jak používat nový chronologický kanál Instagramu (Android a iOS)

x