Jak poznat, že si někdo přečetl vaši zprávu na Instagramu

Každý mladý člověk tráví podstatnou část svého dne na Instagramu, včetně zpráv a chatování. Instagram vám umožňuje veřejně i soukromě komunikovat se svými sledujícími, vzájemnými partnery a dalšími uživateli Instagramu. Zasílání soukromých zpráv komukoli je zahrnuto. Abyste mohli používat funkci soukromých zpráv aplikace, nemusíte daného uživatele sledovat ani být sledován a tyto zprávy mohou vidět pouze příjemci. Po odeslání zprávy tedy možná budete chtít vědět, zda někdo četl vaši zprávu na Instagramu. Abyste to věděli, pokračujte ve čtení, protože vám přinášíme užitečného průvodce, který objasní všechny vaše pochybnosti. Článek se také zabývá různými aspekty zasílání zpráv na Instagramu, jako je zpráva označená jako přečtená na Instagramu a náhled zpráv Instagramu.

Table of Contents

Jak poznat, že si někdo přečetl vaši zprávu na Instagramu

Zda někdo četl vaši zprávu na Instagramu nebo ne, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Mohu vypnout potvrzení o přečtení na Instagramu?

Ne, neexistuje žádný skutečný nebo přímý způsob, jak vypnout účtenky na Instagramu. Když obdržíte přímou zprávu nebo žádost o zprávu a rozhodnete se ji přečíst, bude odesílatel upozorněn. Neexistuje žádná formální funkce, která by vám umožnila skrýt potvrzení o přečtení Instagramu.

Můžete na Instagramu DM vypnout viděný?

Ne, na Instagramu nemůžete zakázat potvrzení o přečtení, ale můžete číst zprávy tajně tím, že nejprve přepnete do režimu v letadle. Nejprve se však musíte zdržet klepnutí na oznámení o nových zprávách, protože jakmile klepnete na oznámení o zprávě Instagramu, zpráva je označena jako přečtená a nelze akci vrátit zpět. Vypnutí upozornění Instagram Direct je jedním ze způsobů, jak se tomu vyhnout.

Můžete si přečíst zprávu na Instagramu, aniž by to věděli?

Ne, neexistuje žádný přímý způsob, jak to udělat, ale můžete číst své zprávy Instagram DM, aniž byste obdrželi potvrzení o přečtení, pokud vypnete internetové připojení telefonu.

Může někdo vidět, jestli čtu jejich zprávu vícekrát?

Ne, existuje pouze jedno potvrzení o přečtení, které se objeví, když si zprávu přečtete poprvé.

Vidíte, když si někdo přečte váš DM na Instagramu?

Ano. Když si někdo přečte vaši DM na Instagramu, uvidíte pod konkrétní zprávou, což znamená, že příjemce viděl vaši zprávu.

Je zpráva na Instagramu označena jako přečtená, pokud si ji přečtete prostřednictvím oznámení?

Ne, pokud si zprávu přečtete prostřednictvím seznamu upozornění, nebude označena jako přečtená. Pokud však omylem kliknete na upozornění, otevře se chat na Instagramu a zobrazí se zpráva označená na Instagramu jako přečtená.

  Získejte text k rozbalení/sbalení kliknutím v MS Word 2013

Proč byla moje zpráva na Instagramu odeslána, ale nezobrazena?

Chyby v mezipaměti vaší aplikace jsou jednou z nejdůležitějších a nejpravděpodobnějších příčin závad Instagram DM, kdy může být vaše zpráva odeslána, ale není vidět. Také, pokud posíláte zprávy osobě, která vás zablokovala nebo deaktivovala uživatele Instagramu, budete tomuto problému čelit.

Jak si prohlížíte instagramové DM?

Způsob, jak zobrazit náhled Instagram DM, je dávat pozor na oznámení Instagramu. Když se na obrazovce telefonu zobrazí upozornění z aplikace Instagram, přejetím prstem dolů si ji přečtěte. Musíte být opatrní, abyste na něj neklikli. Otevře se schránka doručené zprávy a kliknutím na ni se aktivuje zobrazená stvrzenka.

Jak poznáte, že někdo otevřel váš DM na Instagramu?

Instagram poskytuje okamžitou zpětnou vazbu, když si zprávu přečte (nebo alespoň uvidí) její příjemce. Pokud je zpráva soukromá, postupujte podle níže uvedených kroků:

Poznámka: Ujistěte se, že jste v aplikaci přihlášeni ke svému účtu Instagram.

1. Spusťte na svém zařízení aplikaci Instagram Android a iOS zařízení.

2. Klepněte na ikonu messenger v pravém horním rohu domovské karty Instagramu.

3. Otevřete požadovaný chat, který chcete zobrazit. Pokud příjemce viděl vaši odeslanou zprávu, můžete vidět vidět pod konkrétní zprávou.

Jak poznat, že si někdo přečetl vaši zprávu na Instagramu?

Můžete zkontrolovat přečtení zprávy; pokud je napsáno Viděno, jedinec si zprávu přečetl.

Jak můžete vědět, kdy přesně si někdo přečte vaši zprávu na Instagramu?

Přestože datum zprávy lze nalézt na začátku konverzace v daný den, čas se nezobrazuje. Přejděte na konkrétní chatovací konverzaci a zjistěte přesné načasování vašich zpráv na Instagram Messenger. Poté přejeďte prstem doleva po prázdné oblasti obrazovky, abyste viděli čas.

  Jak zkontrolovat, zda je k dispozici aktualizace Fall Creators

Jak zjistit, zda někdo odmítne vaši DM na Instagramu?

Pokud je DM odmítnuta, Instagram nepošle upozornění.

Jak číst zprávy na Instagramu, aniž byste je viděli?

Číst zprávy Instagramu, aniž by vás někdo viděl, znamená dávat pozor na oznámení Instagramu. Když se oznámení zobrazí na obrazovce telefonu, přejeďte prstem dolů a přečtěte si ho. Musíte být opatrní, abyste na něj neklikli. Přestože Instagram oficiálně neumožňuje uživatelům zakázat viděné účtenky, můžete si je přečíst prostřednictvím upozornění, žádostí o zprávy, e-mailové schránky, aplikací třetích stran nebo vypnutím připojení k internetu.

***

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a že jste mohli vědět, jak zjistit, zda si někdo přečetl vaši zprávu na Instagramu. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x