Jak přestat platit za AOL, ale zachovat e-mail

AOL, dříve známá jako America Online, je digitální mediální společnost, která provozuje několik online obchodů, včetně webových stránek, vyhledávačů, e-mailových služeb, připojení k internetu, technické pomoci 24×7 a mnoha dalších. Nejprve, když to začalo, AOL poskytoval služby připojení k internetu v USA spolu s e-mailovou službou. Jak jejich podnikání začalo růst, rozšířili ho na vyhledávače a webové stránky. Pokud patříte mezi uživatele, kteří mají na svém místě internetové připojení AOL a chcete vědět o aktuálních plánech a změně služby, kterou AOL nabízí, je tento článek určen právě vám. Provede vás kroky, jak přestat platit za AOL, ale ponechat si e-mail a kolik stojí e-mailový účet AOL. Také se dozvíte, zda si můžete ponechat svou e-mailovou adresu AOL zdarma a jak změnit e-mail AOL na bezplatný účet.

Jak přestat platit za AOL, ale zachovat e-mail

Pokračujte ve čtení dále, abyste našli kroky vysvětlující, jak přestat platit za AOL, ale e-maily si uchovávejte podrobně s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

Zpoplatňuje AOL za e-mailovou službu?

Ne, AOL si neúčtuje a neúčtuje poplatky za e-mailovou službu, protože ji ponechala zcela zdarma pro všechny uživatele. Před rokem 2006 společnost AOL účtovala svým zákazníkům měsíční poplatky za používání e-mailových služeb. Ale po roce 2006 se rozhodli dát službu zdarma. Společnost AOL účtuje měsíčně poplatky za vytáčené připojení, technickou pomoc a několik dalších služeb, nikoli však za e-mailovou službu. A to se stalo kvůli konkurenci stoupající od jiných poskytovatelů, jako je Google a Yahoo, kteří jej poskytují zdarma.

  Nastartujte svůj nový podcast s Buzzsprout

Kolik stojí e-mailový účet AOL?

E-mailový účet AOL je pro všechny zcela zdarma. Společnost AOL účtuje pouze poplatky za vytáčené připojení a další služby, které jsou zcela závislé na zakoupeném plánu.

  • Za 25,90 $ měsíčně můžete získat prémiový účet, kde získáte všechny prémiové výhody a služby, které nabízejí.
  • Za 11,99 $ měsíčně získáte AOL s bezpečnostním softwarem a službou telefonického připojení a nepřetržitou technickou podporu pro problémy s připojením a zabezpečením.
  • Za 9,99 $ měsíčně získáte stejné služby jako od 11,99 $, ale s omezenou technickou podporou, která pomůže pouze s problémy s připojením.

Tolik stojí e-mailový účet AOL.

Proč vám AOL účtuje měsíčně?

Pokud jste se zaregistrovali do AOL a zakoupili jste si placenou službu, bude vám účtována měsíčně v závislosti na ceně plánu.

Můžete si ponechat svou e-mailovou adresu AOL zdarma?

Ano, svou e-mailovou adresu AOL si můžete ponechat zdarma. I když jste zrušili telefonické připojení AOL a jste stále připojeni k internetu prostřednictvím jiného poskytovatele, stále můžete používat software AOL, e-mail a několik dalších služeb zdarma. Toto jsou některé služby, které AOL poskytuje svým uživatelům zdarma. Ale až do roku 2006 to nebylo zdarma, než uživatelé museli za e-mailovou službu platit měsíčně.

Jak přestat platit za AOL, ale zachovat e-mail?

Chcete-li vědět, jak přestat platit za AOL, ale zachovat e-mail, postupujte takto:

1. Navštivte Přihlašovací stránka AOL ve vašem prohlížeči.

2. Zadejte své uživatelské jméno, telefonní číslo nebo e-mailovou adresu a klikněte na Další.

  Jak snadno resetovat HomePod mini

3. Zadejte své heslo a klikněte na Další.

4. Najeďte myší na MOJE SLUŽBY a klikněte na Předplatné.

5. Klikněte na Spravovat vedle vašeho plánu předplatného.

6. Klikněte na Změnit plán.

7. Zkontrolujte potvrzovací stránku.

8. Přejděte dolů a klikněte na Zrušit moji fakturaci.

9. Vyberte požadovaný důvod zrušení.

Nyní již nemusíte platit za AOL a váš e-mail AOL je také aktivní. Toto je způsob, jak přestat platit za AOL, ale zachovat e-mail.

Jak změníte svůj e-mail AOL na bezplatný účet?

Poté, co víte, jak přestat platit za AOL, ale ponechat si e-mail, můžete svůj e-mail AOL změnit na bezplatný účet, postupujte takto:

Poznámka: Ujistěte se, že již máte účet AOL.

1. Přejděte na Přihlašovací stránka AOL a přihlaste se ke svému účtu pomocí přihlašovacích údajů k účtu.

2. Umístěte ukazatel myši na kartu MOJE SLUŽBY v levém podokně.

3. Poté klikněte na Předplatné.

4. Klikněte na Spravovat > Změnit plán.

5. Poté si prohlédněte potvrzovací stránku.

6. Klikněte na Cancel My Billing a vyberte požadovaný důvod.

Nyní jste úspěšně změnili svůj e-mail AOL na bezplatný účet.

Kdy společnost AOL přestala účtovat poplatky za e-mail?

V roce 2006, někde v létě, AOL přestal účtovat e-maily. Před rokem 2006 museli zákazníci AOL za e-mailovou službu platit, protože používání e-mailu nebylo časté a internet nebyl lidem snadno dostupný. Zatímco po roce 2006 AOL zcela odstranila poplatky za e-mail a nabídla e-mailovou službu svým zákazníkům zdarma.

Můžete převést svůj účet AOL do Gmailu?

Ano, svůj účet AOL můžete převést do Gmailu. K tomu budete muset přenést všechny své e-maily a kontakty z účtu AOL do Gmailu.

Co se stane, když smažete svůj e-mailový účet AOL?

Když smažete svůj e-mailový účet AOL, data spojená s vaším účtem, jako je vaše e-mailová adresa, heslo a další data, budou trvale vymazána a vy již nebudete mít přístup ke svému účtu. Když nejprve požádáte o smazání, váš účet bude na 30 dní deaktivován. A během této doby, pokud někdy budete chtít získat zpět svůj účet, stačí se k němu přihlásit z oficiálních stránek.

  Jak používat kanály RSS

Poznámka: Období pozastavení se v různých zemích liší. Pro Austrálii, Indii a Nový Zéland je toto období 90 dní. A pro Brazílii, Hongkong a Tchaj-wan je to 180 dní.

Vypíná se AOL?

Ne, AOL se nevypíná. Navzdory fámám, že bude uzavřen, neexistuje žádné oficiální potvrzení od společnosti a vlastníků. Šance na vypnutí AOL jsou téměř nulové. Společnosti se také daří, ve svém podnikání nečelí žádné velké ztrátě a služby také běží hladce. Ani po změně vlastnictví na Verizon to AOL negativně neovlivnilo. Společnost Verizon se však rozhodla ukončit svou vlastní e-mailovou službu pro internetové předplatitele a převést je na e-mailovou službu AOL.

***

Doufáme tedy, že jste pochopili, jak přestat platit za AOL, ale ponechte si e-mail s podrobnými kroky, které vám pomohou. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x